Дніпро завершив регулярний чемпіонат перемогою над Запоріжжям

БК «Запоріжжя-ZOG» опустився на останню восьму позицію у турнірній таблиці

1286
0
ФБУ

«Дніпро» мав тотальну перевагу на майданчику в першій половині матчу з «Запоріжжям». Команда Дениса Журавльова грала в своє задоволення і перегравала суперника за всіма статистичними показниками. За перші 20 хвилин матчу господарі реалізували більше 70% кидків з гри, домінували на щитах і просто виглядали на голову вище суперника. Як підсумок, вже в першій половині матчу дніпряни зробили все, щоб достроково вбити інтригу в останньому матчі регулярного чемпіонату, отримавши 31 очко переваги перед великою перервою.

У другій половині команди просто догравали матч. «Дніпро» збавив оберти і дозволив гостям впевнено виграти заключну чверть, але ніякого глобального впливу на підсумковий результат це не дало. За рахунок впевнено виграної першої половини переможець регулярного чемпіонату виграв заключний матч напередодні плей-оф.

Таким чином, «Запоріжжя» втретє в сезоні програв «Дніпру» і після домашньої перемоги «Політехніка» над «Миколаєвом» опустився на останню восьму позицію у турнірній таблиці. «Дніпро» та «Запоріжжя» гратимуть у першому чвертьфінальному раунді плей-оф Суперліги Парі-Матч. Перший матч серії до двох перемог відбудеться 30 березня на майданчику Дніпра.

«Дніпро» – «Запоріжжя-ZOG» – 97:77 (30:13, 24:10, 25:23, 18:31)

«Дніпро»: Мішула 11 + 4 передачі, Шундель 15, Ревзін 11 + 5 підбирань, Глєбов 8 + 6 підбирань + 5 передач, Тимофеєнко 10 + 8 підбирань + 4 передачі - старт; Шевченко 9 + 4 передачі, Сизов 6 + 4 передачі - 4 втрати, Загреба 10, Закурдаєв 14, Мироненко 3
«Запоріжжя»: Ткачук 0 + 6 передач, Щепкін 2, Овдеєнко 11, Нікітін, Анісімов 4 + 7 підбирань - старт; Теряник 3, Кожем'якін 16 - 4 втрати, Кондраков 22, Буц 9 + 5 підбирань, Ворнік 10