Львівський колектив заповнив паузу в чемпіонаті товариським матчем

2192
0
ФК Карпаты
Заповнюючи паузу в чемпіонаті, львівські «Карпати» провели товариський матч проти ФК «Львів», який виступає у Другій лізі. Олег Бойчишин зміг задіяти в цьому спарингу усіх своїх гравців, за винятком Мар’яна Шведа, Олексія Гуцуляка та Андрія Ременюка – усі вони відправилися до збірних.

«Карпати» були поділені на два склади, кожен з яких провів на полі по тайму. Винятком став лише Катріель Санчес, який відіграв першу половину матчу і частину другого. Власне, аргентинський форвард, який діяв на вістрі атаки, запам’ятався активною грою попереду та кількома моментами, на початках кожного з таймів. Також можна відзначити постійні флангові підключення від Ореста Лебеденка, якому доводиться боротися за місце в основі із більш досвідченим Олексієм Гуцуляком. І все ж, до перерви командам так і не вдалося засмутити голкіперів – Шевченко взагалі був без роботи, а вихованця «зелено-білих» Олега Мозіля надійно страхували партнери.

Зважаючи на те, що гра відбувалася на штучному полі, обом командам довелося боротися із несподіваними рикошетами та відскоками, які не рідко впливали на комбінаційні дії. У «Карпат» дуже непогано вдавалися переходи з оборони в атаку, але техніка Карраскаля та прориви Ді Франко на штучній траві особливого ефекту не мали.

По перерві на поле вийшли свіжі виконавці, але і їм не вдавалося пробити оборону «містян». Самі ж господарі поля створили дуже непоганий момент наприкінці матчу, але ривок Голодюка та його ж підкат врятував ситуацію.

Загалом же «Карпати» змогли якісно заповнити паузу в чемпіонату. Нагадаємо, що вже в суботу, о 14:00, на «левів» чекає поєдинок проти одеського «Чорноморця».