1221
0
ФБУ
Хід матчу

Гості досить впевнено почали поєдинок. Їм будь-що не хочеться пропускати вперед «Миколаїв». То ж не давши господарям розігнатися зі стартових секунд, гості поступово пішли в відрив. Після вдалих проходів Лауриса та Ефіанаі одесити вийшли вперед на 6 очок. Згодом загальна різниця кілька разів зупинялася на позначці в 8 балів, а після триочкового Луценка вперше перетнула двозначну позначку – 11 очок. Однак три бали кияни до кінця стартової чверті все ж відіграли.

Киян, які не полишають надії фінішувати в регулярному чемпіонаті другими, такий перебіг не влаштовував. То ж з початком другої чверті вони додали темпу. Штрафні Вінтоняка, прорив Крутоуса та його ж штрафний одразу скоротили різницю до 3 балів. Одесити докладали максимум зусиль, аби не віддавати гру господарям. Однак під кінець другої 10-хвилинки кияни впевнено пішли вперед. Ривок в 12:1 змінив загальну різницю на 8 очок на користь господарів. До великої перерви одесити три очки відіграли штрафними.

Ключовою за цей час стала перевага Будівельника за влучними триочковими – 4:1. Натомість гості переважали за підбираннями – 23:15.

Ключовою в матчі стала третя чверть. Гості не стримали тиск господарів, фактично втративши шанси на загальний успіх. З поновленням гри після перерви кияни набрали 16 очок, перш ніж відзначилися гості. Загалом до заключної 10-хвилинки перевага «Будівельника» зросла до 25 очок.

Попри зусилля, відіграти таку суттєву різницю одеситам виявилося не до снаги. Господарі спокійно довели зустріч до перемоги, яка підняла їх на друге місце в турнірній таблиці.

«Будівельник» (Київ) – «БІПА-Одеса» – 87:70 (18:26, 27:14, 24:4, 18:26)

«Будівельник»: Місяць 1+1пд,2пр, Сандул 10+10пд,4пр, Дроздов 4+4пд,1пр, Отверченко 18+1пд,5пр, Дугат 6+6пд,4пр; Анісімов 15+3пд,1пр, Вінтоняк 6+3пд,1пр, Дзюба 3+2пд, Зотов 7+1пд,4пр, Крутоус 17+3пд,3пр.
«БІПА-Одеса»: Кривцов 8+2пд,3пр, Прокопенко 4+2пр, Ефіанаі 10+3пд, Ноффлет 4+5пд,2пр, Лаурис 6+1пд,1пр; Луценко 9+6пд, Тищенко 15+8пд,3пр, Беліков 4+8пд,3пр, Воєвода 6+4пр, Балабан 4+4пд.

Герої матчу

У переможців традиційно максимально корисно зіграв Анісімов. Багато попрацював на команду Крутоус. Також значний внесок у загальний успіх зробив Отверченко, набравши більше всіх очок та половину командних триочкових.

Наступні матчі

«Будівельник» 23 березня зіграє вдома проти Хіміка заключний поєдинок регулярного чемпіонату. Одесити того ж дня зіграють в Черкасах.