Дмитро ПІДРУЧНИЙ: «Не хочу лізти у жіночу команду»

Український біатлоніст розповів про виступ на Олімпіаді-2018

Дмитро ПІДРУЧНИЙ: «Не хочу лізти у жіночу команду»
© Getty Images. Дмитрий Пидручный

Український біатлоніст Дмитро Підручний четвертим вийшов на етап і зміг фінішувати дев’ятим, на фініші обігнавши представника Словенії.

«Я старався не вицілювати на стрільбі. Коли прийшов на лежку був сильний вітер, тому вирішив не втрачати час, чекаючи на послаблення. У стійці також ризикував. Не факт що було би краще, якби я вицілював.

Траса важка, сніг важкий. Намагався наздогнати суперників і на останньому метрі вдалося вибороти 9-е місце у словенця.

Важко чи легко виходити останнім на естафету? Психологічно легко, адже знаєш що мало що втрачаєш. Я спробував різні варіанти.

Звісно, є помилки і треба над ними працювати. За жіночу команду не хочу говорити, лізти туди, бо не знаю усі нюанси. Треба долучати молодь, щоб вони тягнулися до нас.

Цього року немає стабільності, ми не потрапляємо у топ-6», — зазначив Підручний.

Чоловіча збірна України посіла 9 місце в естафеті.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — UA:БІАТЛОН

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    liverpoolfun85
      liverpoolfun85, 23.02.2018 20:26
    0
    maks27wh, 23.02.2018 19:27
    "Звісно, є помилки і треба над ними працювати")))
    В точку)))
    kostyasumy
      kostyasumy, 23.02.2018 20:23
    -1
    =Не факт що було би краще, якби я вицілював було б краще.= что/?
    Володимир Пилипчук
      Володимир Пилипчук, 23.02.2018 20:03
    -3
    Треба вміти скривати допінг , як Ямайка в легкій атл.
    Володимир Пилипчук
      Володимир Пилипчук, 23.02.2018 20:00
    -5
    Даєш допінг!!!!!
    vvs46
      vvs46, 23.02.2018 19:54
    -2
    Был сильный ветер, кто то специально подсыпал под мои лыжи тяжелый снег да и трассу подсунули самую тяжелую.?????
    ibra94
      ibra94, 23.02.2018 19:43
    +1
    Vel Azazelo, 23.02.2018 18:56
    Автор, ну хоть бы посмотрел, что написано. Каким четвертым он вышел на этап? Может 11 он стартовал на этапе?
    четвертым среди украинцев.
    Володимир Пилипчук
      Володимир Пилипчук, 23.02.2018 19:35
    -1
    Вам що немає що робити помилки один одного обсирати ?
    maks27wh
      maks27wh, 23.02.2018 19:27
    +5
    liverpoolfun85, 23.02.2018 18:23
    Столько ошибок в тексте. Ужас.
    "Звісно, є помилки і треба над ними працювати")))
    Vel Azazelo
      Vel Azazelo, 23.02.2018 18:56
    +4
    Автор, ну хоть бы посмотрел, что написано. Каким четвертым он вышел на этап? Может 11 он стартовал на этапе?
    liverpoolfun85
      liverpoolfun85, 23.02.2018 18:23
    +9
    Столько ошибок в тексте. Ужас.
    liverpoolfun85
      liverpoolfun85, 23.02.2018 18:23
    +9
    Столько ошибок в тексте. Ужас.
    maks27wh
      maks27wh, 23.02.2018 19:27
    +5
    liverpoolfun85, 23.02.2018 18:23
    Столько ошибок в тексте. Ужас.
    "Звісно, є помилки і треба над ними працювати")))
    Vel Azazelo
      Vel Azazelo, 23.02.2018 18:56
    +4
    Автор, ну хоть бы посмотрел, что написано. Каким четвертым он вышел на этап? Может 11 он стартовал на этапе?
    ibra94
      ibra94, 23.02.2018 19:43
    +1
    Vel Azazelo, 23.02.2018 18:56
    Автор, ну хоть бы посмотрел, что написано. Каким четвертым он вышел на этап? Может 11 он стартовал на этапе?
    четвертым среди украинцев.
    liverpoolfun85
      liverpoolfun85, 23.02.2018 20:26
    0
    maks27wh, 23.02.2018 19:27
    "Звісно, є помилки і треба над ними працювати")))
    В точку)))