Сергій СЕМЕНОВ: «Мені дуже образливо за провалений сезон»

Український біатлоніст підбив підсумки виступу на Олімпіаді-2018

Сергій СЕМЕНОВ: «Мені дуже образливо за провалений сезон»
© Getty Images. Сергей Семенов

Український біатлоніст Сергій Семенов виступив від України на другому етапі естафети на Олімпіаді-2018. Якщо першу стрільбу біатлоніст відстріляв без додаткових патронів, на «стійці» Сергій використав усі три запасні патрони, втративши багато часу.

«Ноги зовсім не несуть. Немає цьому виправдання, я не можу його відшукати. Лижі їхали добре, просто мій функціональний стан вкрай поганий.

Ми пробували з тренерами різні варіанти, щоб покращити хід. Як бачите, прогресу як такого немає.

Я дуже засмучений нашими результатами, усе було зроблено для нашої належної підготовки. Особисто мені дуже образливо за провалений сезон», — підсумував Сергій Семенов.

Чоловіча збірна України посіла 9 місце в естафеті.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — UA:ПЕРШИЙ

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Yury Timoshenko
    Yury Timoshenko, 24.02.2018 15:20
    0
    Серега от кого ,кого но от тебя не ждал такого западла, по другому твои роды на ОИ НЕ назовешь,ты падлец семенов.
    a44991aaaaaa
      a44991aaaaaa, 24.02.2018 13:29
    0
    если ты не выполнил свою работу и взял деньги,то итог прост-верни потраченые деньги..хватит сидеть на шее... иначе вас научить нельзя.наказывать и поощрять токо деньгами... иначе вы не поймете
    Iskender-Highlander
      Iskender-Highlander, 23.02.2018 20:19
    +3
    kolibritour, 23.02.2018 19:35
    На первом национальном все ведущие-рагули саночников называли по-украински вместо "саночники" "санкарі".
    Всё правильно они говорят.
    Iskender-Highlander
      Iskender-Highlander, 23.02.2018 20:15
    +3
    Vel Azazelo, 23.02.2018 18:59
    Ну кто пишет и переводит это все? Что такое "образливо"? Его кто-то "образив", по русски "обидел"? Да нет, ему просто "стыдно", т.е. "соромно".
    Ему именно обидно, так он и сказал. О стыде речи не было.
    kolibritour
      kolibritour, 23.02.2018 19:35
    -3
    На первом национальном все ведущие-рагули саночников называли по-украински вместо "саночники" "санкарі".
    Vel Azazelo
      Vel Azazelo, 23.02.2018 18:59
    -2
    Ну кто пишет и переводит это все? Что такое "образливо"? Его кто-то "образив", по русски "обидел"? Да нет, ему просто "стыдно", т.е. "соромно".
    Iskender-Highlander
      Iskender-Highlander, 23.02.2018 20:19
    +3
    kolibritour, 23.02.2018 19:35
    На первом национальном все ведущие-рагули саночников называли по-украински вместо "саночники" "санкарі".
    Всё правильно они говорят.
    Iskender-Highlander
      Iskender-Highlander, 23.02.2018 20:15
    +3
    Vel Azazelo, 23.02.2018 18:59
    Ну кто пишет и переводит это все? Что такое "образливо"? Его кто-то "образив", по русски "обидел"? Да нет, ему просто "стыдно", т.е. "соромно".
    Ему именно обидно, так он и сказал. О стыде речи не было.
    Yury Timoshenko
    Yury Timoshenko, 24.02.2018 15:20
    0
    Серега от кого ,кого но от тебя не ждал такого западла, по другому твои роды на ОИ НЕ назовешь,ты падлец семенов.
    a44991aaaaaa
      a44991aaaaaa, 24.02.2018 13:29
    0
    если ты не выполнил свою работу и взял деньги,то итог прост-верни потраченые деньги..хватит сидеть на шее... иначе вас научить нельзя.наказывать и поощрять токо деньгами... иначе вы не поймете