БІПА-Одеса вирвала перемогу в Політехніка

Одеська команда вирвала перемогу в домашньому поєдинку Суперліги

1188
0
ФБУ

Харків’ян є підстави називати незручним суперником для одеситів. У трьох попередніх поєдинках БІПА здобула лише одну перемогу. З початком четвертої зустрічі гості одразу взялися активно збивати атакувальний запал господарів. Відтак стартового спурту господарям не вдалося провести. На середину ігрового часу чверті різниця в рахунку становила лише незначні три бали. Згодом харків’яни зрівняли рахунок. До кінця чверті команди ще обмінялися кількома випадами, але підсумок виявився рівним – 22:22.

Другу чверть гості почали влучним триочковим Козлова. У підсумку першої половини гри гості зберегли за собою позитивну різницю в 4 очка. Хоча впродовж чверті одесити виходили вперед на 5 балів. Ключовою у першій половині стала перевага харків’ян у реалізації штрафних – 12:3.

Другу половину одесити почали швидкими атаками, маючи намір взяти хід гри під свій контроль. І їм це вдалося. Поступово господарі зрівняли рахунок. А наступний ривок 7:0 (а з початку чверті – 13:2) змусив харків’ян брати тайм-аут, аби збити запал одеситів. Надалі суперники продовжили діяти на швидкостях. Гості до заключної чверті скоротили відставання до трьох очок.

По ходу четвертої 10-хвилинки гості скорочували відставання до двох очок. Однак остаточно перехопити ініціативу так і не змогли. Триочковий Лученка та наступне влучання Кривцова повернули господарям 7 очок переваги. Гості за дві з половиною хвилини до кінця ігрового часу знову відіграли 5 очок. Та наступний дальній кидок Артамонова остаточно вгамував гостей.

Відтак БІПА здобула дев’яту перемогу в регулярному чемпіонаті.

У переможців варто відзначити декількох виконавців. Одним з найкращих був Артамонов, його заключний триочковий фактично поставив крапку в поєдинку. Прокопенко трьома влучними дальніми кидками з чотирьох допоміг команді залишатися до останнього в боротьбі. Добре відіграв під своїм кільцем Танкслі – 10 підбирань.

Одесити наступний поєдинок Суперліги Парі-Матч зіграють 1 березня в Запоріжжі. Харків’яни наступного дня гратимуть вдома проти Будівельника.

БІПА-Одеса – Авантаж-Політехнік (Харків) – 76:67 (22:22, 17:21, 17:10, 20:14)
БІПА-Одеса: Артамонов 13+5пр, Кривцов 12+6пд,2пр, Танкслі 9+13пд,1пр, Ноффлет 6+3пд, Лаурис 13+6пд,2пр; Луценко 7+2пд,5пр, Тищенко 3пд, Прокопенко 13+3пд,2пр, Воєвода 3, Балабан.
Авантаж-Політехнік: Козлов 10+1пд,4пр, Тарасенко 2+2пд, Барнс 13+4пд,5пр, Вуйович 9+4пд, Йованович 16+4пд,2пр; Рочняк 12+7пд,3пр, Рудаков 2+10пд,1пр, Кузнецов 1пр, Колотілов 3+2пд.