ЗАХОВАЙЛО: «Нельзя жить постоянно в негативе. Поддержите Динамо»

Футбольный агент – о критике киевского клуба со стороны болельщиков

ЗАХОВАЙЛО: «Нельзя жить постоянно в негативе. Поддержите Динамо»
© Sport.ua. Вячеслав Заховайло
Футбольный агент Вячеслав Заховайло призвал фанатов порадоваться ничьей киевского «Динамо» в матче 1/16 финала Лиги Европы с греческим АЕКом (1:1).
 
«Читаю с утра комментарии болельщиков и специалистов с разных сайтов. И от куда у них берется столько желчи и негативизма. Я понимаю что жизнь сейчас тяжелая... Да порадуйтесь результату дебилы. Поддержите команду. Нельзя жить постоянно в негативе, мать вашу», – написал Заховайло.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Facebook

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    yasher
      yasher, 17.02.2018 14:03
    0
    Oleh Kulinich, 17.02.2018 01:07
    К чему тут цапки? Дебилы голосовали за цапка петю, а ты, дебил, веришь, шо динама типа украинский клуб и готов за него голосовать
    А за кого надо было? За Яроша, Тягнибока, Ляшка или за ворЮлю?
    studios057
      studios057, 17.02.2018 13:43
    0
    Только дебил Заховайло может радоваться такой игре и такому результату.
    Oleh Kulinich
      Oleh Kulinich, 17.02.2018 01:07
    0
    К чему тут цапки? Дебилы голосовали за цапка петю, а ты, дебил, веришь, шо динама типа украинский клуб и готов за него голосовать
    Footballboy
      Footballboy, 17.02.2018 00:50
    0
    Желчью в основном цапки брызжут, это у них не на Динамо, а на все что связано с Киевом.
    genil
      genil, 16.02.2018 23:34
    0
    Нельзя жить постоянно в негативе, мать вашу», цей негатив створили і усіляко підтримують брати срукіси і свій гнів треба направляти за адресою, саме ці братья знищили усі надбання великого Лобановського і довели клуб до рівня Ворскли, якої при Лобановському просто не існувало
    ivanobyhov131
      ivanobyhov131, 16.02.2018 21:44
    0
    сам він дебіл, хоч би дотримувався якоїсь етики при зверненні до вболівальників. Мені особисто цей матч нагадав здається 1998 рік, коли динамо зіграло з ювентусом на виїзді у ЛЧ 1-1. Так само, можливо 2-3 удари були за матч у ворота ювентуса, подібна була і тактика динамо. Але ж це ювентус, а не АЕК. Хоча і тоді, і тепер є та сама пролема - ранній початок сезону. Тоді дома у грі - відповіді кияни програли 1-4 ( у нас один мяч забив Ребров).
    Надіємся, що тепер у матчі-відповіді не програють і пройдуть далі
    wasyljowyc
      wasyljowyc, 16.02.2018 20:30
    -8
    не будь жлобом-порадій за добрий результат на виїзді твоєї команди-якщо ти її вболівальник а не троль сепарський
    wasyljowyc
      wasyljowyc, 16.02.2018 20:28
    +2
    BBB, 16.02.2018 20:12
    Шановний дебільний футбольний агент! Вчора я вболівав за Динамо в матчі з АЕКом.Але шановний,поясніть чому радіти?Тій грі яку показало Динамо,особливо у другому таймі?Чи може радіти тому що суддя був трохи поблажливим і Динамо закінчило гру в повному складі.З усього вчорашнього влаштував тільки результат.Тому і критикуют вболівальники що місяць зборів,чи навіть більше виявляють що основний нападник Мбокані НЕ ГОТОВИЙ ДО ГРИ,що за тайм команда не завдала ЖОДНОГО УДАРУ ПО ВОРОТАМ,що команда не провела жодної якоїсь комбінації в нападі а забитий гол мав радше присмак випадковости,ніж був результатом колективних дій команди.І на останок я вам скажу дебільний футбольний агенте Заховайло -критикувати команду не означає бажати їй зла.Натомість наразі писати що вчора все було класно,головне що результат отриманий не самий гірший,що тепер є перевага власного поля і забитого м*яча це і є бажати команді зла.Вчора не бело у Динамо головного - ГРИ.Можна було би це не помітити та не критикувати якби грали проти Реала чи Баварії,хоча і це не привід не переходити на іншу половину поля і не бути по воротам супротивника. Вибачаюсь,але це все відповідь на звертання Заховайла "Да порадуйтесь результату дебилы."
    petrovski77
      petrovski77, 16.02.2018 20:25
    +8
    Обов'язково цитувати подібне бидло?
    BBB
      BBB, 16.02.2018 20:12
    +14
    Шановний дебільний футбольний агент! Вчора я вболівав за Динамо в матчі з АЕКом.Але шановний,поясніть чому радіти?Тій грі яку показало Динамо,особливо у другому таймі?Чи може радіти тому що суддя був трохи поблажливим і Динамо закінчило гру в повному складі.З усього вчорашнього влаштував тільки результат.Тому і критикуют вболівальники що місяць зборів,чи навіть більше виявляють що основний нападник Мбокані НЕ ГОТОВИЙ ДО ГРИ,що за тайм команда не завдала ЖОДНОГО УДАРУ ПО ВОРОТАМ,що команда не провела жодної якоїсь комбінації в нападі а забитий гол мав радше присмак випадковости,ніж був результатом колективних дій команди.І на останок я вам скажу дебільний футбольний агенте Заховайло -критикувати команду не означає бажати їй зла.Натомість наразі писати що вчора все було класно,головне що результат отриманий не самий гірший,що тепер є перевага власного поля і забитого м*яча це і є бажати команді зла.Вчора не бело у Динамо головного - ГРИ.Можна було би це не помітити та не критикувати якби грали проти Реала чи Баварії,хоча і це не привід не переходити на іншу половину поля і не бути по воротам супротивника. Вибачаюсь,але це все відповідь на звертання Заховайла "Да порадуйтесь результату дебилы."
    coah17
      coah17, 16.02.2018 20:02
    -1
    сыграли неплохо.... думаю все еще впереди! дома обыграем 3-0 удачи команде!
    BBB
      BBB, 16.02.2018 20:12
    +14
    Шановний дебільний футбольний агент! Вчора я вболівав за Динамо в матчі з АЕКом.Але шановний,поясніть чому радіти?Тій грі яку показало Динамо,особливо у другому таймі?Чи може радіти тому що суддя був трохи поблажливим і Динамо закінчило гру в повному складі.З усього вчорашнього влаштував тільки результат.Тому і критикуют вболівальники що місяць зборів,чи навіть більше виявляють що основний нападник Мбокані НЕ ГОТОВИЙ ДО ГРИ,що за тайм команда не завдала ЖОДНОГО УДАРУ ПО ВОРОТАМ,що команда не провела жодної якоїсь комбінації в нападі а забитий гол мав радше присмак випадковости,ніж був результатом колективних дій команди.І на останок я вам скажу дебільний футбольний агенте Заховайло -критикувати команду не означає бажати їй зла.Натомість наразі писати що вчора все було класно,головне що результат отриманий не самий гірший,що тепер є перевага власного поля і забитого м*яча це і є бажати команді зла.Вчора не бело у Динамо головного - ГРИ.Можна було би це не помітити та не критикувати якби грали проти Реала чи Баварії,хоча і це не привід не переходити на іншу половину поля і не бути по воротам супротивника. Вибачаюсь,але це все відповідь на звертання Заховайла "Да порадуйтесь результату дебилы."
    petrovski77
      petrovski77, 16.02.2018 20:25
    +8
    Обов'язково цитувати подібне бидло?
    wasyljowyc
      wasyljowyc, 16.02.2018 20:28
    +2
    BBB, 16.02.2018 20:12
    Шановний дебільний футбольний агент! Вчора я вболівав за Динамо в матчі з АЕКом.Але шановний,поясніть чому радіти?Тій грі яку показало Динамо,особливо у другому таймі?Чи може радіти тому що суддя був трохи поблажливим і Динамо закінчило гру в повному складі.З усього вчорашнього влаштував тільки результат.Тому і критикуют вболівальники що місяць зборів,чи навіть більше виявляють що основний нападник Мбокані НЕ ГОТОВИЙ ДО ГРИ,що за тайм команда не завдала ЖОДНОГО УДАРУ ПО ВОРОТАМ,що команда не провела жодної якоїсь комбінації в нападі а забитий гол мав радше присмак випадковости,ніж був результатом колективних дій команди.І на останок я вам скажу дебільний футбольний агенте Заховайло -критикувати команду не означає бажати їй зла.Натомість наразі писати що вчора все було класно,головне що результат отриманий не самий гірший,що тепер є перевага власного поля і забитого м*яча це і є бажати команді зла.Вчора не бело у Динамо головного - ГРИ.Можна було би це не помітити та не критикувати якби грали проти Реала чи Баварії,хоча і це не привід не переходити на іншу половину поля і не бути по воротам супротивника. Вибачаюсь,але це все відповідь на звертання Заховайла "Да порадуйтесь результату дебилы."
    yasher
      yasher, 17.02.2018 14:03
    0
    Oleh Kulinich, 17.02.2018 01:07
    К чему тут цапки? Дебилы голосовали за цапка петю, а ты, дебил, веришь, шо динама типа украинский клуб и готов за него голосовать
    А за кого надо было? За Яроша, Тягнибока, Ляшка или за ворЮлю?
    studios057
      studios057, 17.02.2018 13:43
    0
    Только дебил Заховайло может радоваться такой игре и такому результату.
    Oleh Kulinich
      Oleh Kulinich, 17.02.2018 01:07
    0
    К чему тут цапки? Дебилы голосовали за цапка петю, а ты, дебил, веришь, шо динама типа украинский клуб и готов за него голосовать
    Footballboy
      Footballboy, 17.02.2018 00:50
    0
    Желчью в основном цапки брызжут, это у них не на Динамо, а на все что связано с Киевом.
    genil
      genil, 16.02.2018 23:34
    0
    Нельзя жить постоянно в негативе, мать вашу», цей негатив створили і усіляко підтримують брати срукіси і свій гнів треба направляти за адресою, саме ці братья знищили усі надбання великого Лобановського і довели клуб до рівня Ворскли, якої при Лобановському просто не існувало
    ivanobyhov131
      ivanobyhov131, 16.02.2018 21:44
    0
    сам він дебіл, хоч би дотримувався якоїсь етики при зверненні до вболівальників. Мені особисто цей матч нагадав здається 1998 рік, коли динамо зіграло з ювентусом на виїзді у ЛЧ 1-1. Так само, можливо 2-3 удари були за матч у ворота ювентуса, подібна була і тактика динамо. Але ж це ювентус, а не АЕК. Хоча і тоді, і тепер є та сама пролема - ранній початок сезону. Тоді дома у грі - відповіді кияни програли 1-4 ( у нас один мяч забив Ребров).
    Надіємся, що тепер у матчі-відповіді не програють і пройдуть далі