Зірка та Мир зіграли внічию на Кубку Придніпров’я

Кропивничани зіграли останній матч навчально-тренувальних зборів у Нікополі

1466
0
ФК Зирка

Останнім матчем кропивницької «Зірки» на навчально-тренувальному зборі в Нікополі було протистояння з представником другої ліги, горностаївським «Миром». У першому таймі забитих м’ячів не було, а в другому – суперники обмінялися результативними ударами, й поєдинок завершився внічию з рахунком 1:1.

Ще на початку зустрічі «зіркові» могли вийти вперед. Олексій Збунь з лівого флангу ввірвався до штрафного майданчика, де обіграв захисника, котрий збив нашого гравця. За це порушення правил арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий виконував Ігор Загальський, але переграти голкіпера Артема Кулініча йому не вдалося.

Згодом, у першому та другому таймах у «жовто-червоних» ще виникали моменти для взяття воріт, але забити ніяк не вдавалося. На 73-й хвилині на підступах до штрафного майданчика збили Данііла Кондракова. Арбітр призначив стандарт, прямим ударом з якого відзначився Ігор Загальський.

Але за шість хвилин до кінця зустрічі через помилку захисту підопічних Романа Монарьова, нападник «Миру» Олексій Бойко вийшов сам на сам з Романом Льопкою і реалізував це «побачення» – 1:1. Далі в «Зірки» було ще пару небезпечних епізодів, проте вирвати перемогу не вдалося. Тож, у підсумку нічия.