0

Дніпро оформив розгромну перемогу в Запоріжжі

Команда Дениса Журавльова знищила суперника кидками з-за дуги

ФБУ

«Дніпро» швидко заволодів перевагою у дебюті гри. Команда Дениса Журавльова демонструвала показову командну гру в напади: у гостей відмінно рухався м'яч, завдяки чому дніпряни регулярно отримували можливості для вільних кидків. Додамо до цього перевагу гостей на щитах і отримуємо впевнену 12-очкову перевагу «Дніпра» за підсумками 20 хвилин гри. Цікаво, що усі 10 гравців гостей, які були заявлені на матч, відзначились набраними очками ще у першій половині матчу. У «Запоріжжя» можна виділити Щепкіна, який традиційно вів за собою команду, набравши ще до великої перерви 12 очок.

Усю другу половину господарі присвятили надії відіграти відставання, яке утворилося ще в першій частині гри. Максимум, на що вистачило запорожців, так це скоротити відрив до 7 очок у третій чверті, проте «Дніпро» швидко припинив подальші спроби господарів. У заключній десятихвилинці «Дніпро» не тільки повернув собі двозначний гандикап, а й у підсумку розгромив запорожців, знищивши суперника кидками з-за дуги.

Наступну гру у регулярному чемпіонаті «Дніпро» зіграє 11 листопада вдома проти «Політехніка», а «Запоріжжя» 10 лютого вдома гратиме проти «Миколаєва».

«Запоріжжя-ZOG» – «Дніпро» 64:90 (12:20, 18:22, 22:20, 12:28)

«Запоріжжя»: Кожем'якін 14 - 7 втрат, Кондраков 3 + 4 підбирання + 4 передачі, Щепкін 17 + 4 підбирання, Нікітін, Ясиненко 6 - старт; Буц, Анісімов 21 + 8 підбирань 0 4 втрати, Теряник 3

«Дніпро»: Мішула 15 + 6 передач, Вільховецький 7 + 4 підбирання - 4 втрати +3 перехоплення, Ревзін 9 + 5 передач, Глєбов 15 + 7 передач, Тимофеєнко 8 + 8 підборів - старт; Шундель 10 + 4 підбирання, Закурдаев 6, Шевченко 9 + 7 підбирань, Мироненко 7, Сизов 4