Юрій СВІРКОВ: «Завдання для Вереса незмінні – перша шістка»
Новоспечений керманич рівненської команди – про цілі на другу частину сезону
![Юрій СВІРКОВ: «Завдання для Вереса незмінні – перша шістка»](https://pic.sport.ua/images/news/0/9/35/orig_367003.jpg)
Головний тренер рівненського «Вереса» Юрій Свірков дав своє перше інтерв’ю у новому клубі.
– Пане Юрію, які будуть ваші перші кроки на посаді головного тренера «Вереса»?
– Перш за все потрібно зберегти те, що вже є. «Верес» зараз знаходиться на високому п’ятому місці. Попереду три важливих матчі: потрібно підсилити команду, провести ефективні тренувальні збори. Буквально у найближчі дні визначимось з календарним планом проведення тренувальних зборів та з футболістами, які поїдуть на збори.
– Чи відбудуться серйозні кадрові зміни в команді?
– Зміни потрібні, але в частині підсилення команди. Потрібно внести корективи в тактику гри, щоб підвищити результативність. Керівництво клубу ставить завдання, які потребують сильної, ефективної і швидкої команди на полі. Будемо працювати в цьому напрямку.
– Які завдання перед Вами поставило керівництво клубу?
– Завдання незмінне – перша «шестірка» Української Прем’єр-ліги. Попереду - три важливі і важкі матчі, до яких треба підійти з усією відповідальністю і дати потрібний результат.
– Чи плануєте зміни в тренерському штабі?
– Відразу після Нового року я зустрінусь з кожним працівником адміністрації команди та тренерського штабу. Тут працюють хороші спеціалісти, на яких мені б дуже хотілось розраховувати. Якщо буде бажання і взаєморозуміння - то може, навіть, статись так, що зміни у тренерському штабі будуть мінімальними.
Однак, навіть, якщо й доведеться когось змінювати - то шукатимемо виключно українських фахівців.
– Ви вже склали плани на найближчий період?
– Відразу після Нового року зустрінусь із працівниками клубу і команди. Проведемо зустріч з гравцями. Я слідкував за матчами «Вереса» і добре уявляю потенціал команди і її гравців. Однак ніщо не замінить особистого контакту. Далі все за графіком: 15-го січня команда виходить з відпустки, два дні на медогляд та формування списку тих, хто відправиться на збори до Туреччини. З 17-го січня по 14-те лютого проведемо тренувальні збори в Анталії з кількома спарингами. І 15-го лютого маємо прибути в Полтаву та підготуватись до матчу з «Ворсклою».
Це, так би мовити, основний календарний план. Зміни можуть бути, але лише в частині якихось деталей. Ми готуємось до важливих поєдинків і маємо виконати завдання, поставлене керівництвом клубу.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите
![Настроить ленту](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ
![Франция U-23 – Испания U-23. Прогноз и анонс на финальный матч Олимпиады](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/middle_697996.jpg)
![Франция U-23 – Испания U-23. Прогноз и анонс на финальный матч Олимпиады](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/small_697996.jpg)
Поединок состоится 9 августа в 18:00 по Киеву
![Виталий ПЕРВАК: «Игрокам Левого Берега не хватило эмоций против Ворсклы»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/middle_698342.jpg)
![Виталий ПЕРВАК: «Игрокам Левого Берега не хватило эмоций против Ворсклы»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/small_698342.jpg)
Главный тренер команде-новичка УПЛ рассказал о матче 2-го тура
![Клуб АПЛ предложил 30 млн евро за Цыганкова. Известен ответ Жироны](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/slider_698249.jpg)
![Олимпиада-2024 (баскетбол): расписание, результаты, таблицы, сетки плей-офф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695284.jpg)
![Олимпиада-2024 (баскетбол): расписание, результаты, таблицы, сетки плей-офф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695284.jpg)
![Неожиданная интрига. Динамо в Ровно одержало победу над Вересом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/slider_698297.jpg)