ВІДЕО ДНЯ. Воїни АТО підтримали П'ятова

Бійці з передової стали на захист голкіпера збірної України в конфлікті з ультрас

ВІДЕО ДНЯ. Воїни АТО підтримали П'ятова
© ФК Шахтер Донецк. Андрей Пятов

Прикордонники з передової підтримали голкіпера донецького «Шахтаря» та збірної України Андрія П’ятова, а також передали йому символічний подарунок.

Нагадаємо, раніше ультрас донецької команди звинуватили футболістів та керівництво своєї команди у невизначеній позиції щодо війни на сході.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Facebook

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    vadya-metal (Greece)
      vadya-metal (Greece), 13.12.2017 03:11
    0
    reignofshakhtar, 09.12.2017 09:04]Ще раз наголошую, в Шахтарі немає сепарів, а от патріотів - вдосталь, незважаючи на те, що куплена сурківська пропаганда про нас каже. Ми гордість України своєю грою і діями.От Пятов вже неодноразово допомагав військовим, був у шпиталях, грає сумлінно за Збірну, демонструє українську позицію, зробив футболку "Слава Україні!", але псевдопатріотам цього замало, вони досі чомусь згадають одну фотку майже чотирерічної давнини, котру вони б на його місці теж зробили би. Тому особливо буйним ніколи нічого не доведеш, нажаль. Вони завжди будуть брехати про сепарів в Шахтарі, а усілякі антилюдські шурікі їм в цьому допомагати..
    ======================================
    Вот ты сейчас тут такую шнягу налепил, шо аж не знаешь - смеяться или горевать... Чего только стоит этот высер: "вони досі чомусь згадають одну фотку майже чотирерічної давнини, котру вони б на його місці теж зробили би"...
    Преступление против собственного народа срока давности не имеет ( хоть его фотканье с ублюдками-рашистами законом не запрещено), но люди это будут помнить ВСЕГДА, а то, что ты крякаешь за всех, что на его месте поступили бы также, - говорит о том, что ты с радостью готов ходить на выборы за 2 кг гречки и прогибаться под кого скажут. У меня есть знакомые переселенцы из Лисичанска, Северодонецка и Донецка, люди, которые многое бросили там и никогда не простят тех, кто подлизывал, подлизывает, или, тем более - оправдывает 5-ую колону и позор нации.
    BBB
      BBB, 09.12.2017 21:46
    +1
    Який гучний ляпас проплаченим суркеснятам,які хотіли деморалізувати гравців Шахтаря!!!
    Leha Zhuk
      Leha Zhuk, 09.12.2017 09:37
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    Байда Вишневецький нема сміха, є наш шлях
    reignofshakhtar
      reignofshakhtar, 09.12.2017 09:04
    +4
    Ще раз наголошую, в Шахтарі немає сепарів, а от патріотів - вдосталь, незважаючи на те, що куплена сурківська пропаганда про нас каже. Ми гордість України своєю грою і діями.
    От Пятов вже неодноразово допомагав військовим, був у шпиталях, грає сумлінно за Збірну, демонструє українську позицію, зробив футболку "Слава Україні!", але псевдопатріотам цього замало, вони досі чомусь згадають одну фотку майже чотирерічної давнини, котру вони б на його місці теж зробили би. Тому особливо буйним ніколи нічого не доведеш, нажаль. Вони завжди будуть брехати про сепарів в Шахтарі, а усілякі антилюдські шурікі їм в цьому допомагати...
    heroyam
      heroyam, 09.12.2017 08:59
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    зачет
    Vitalik Shevchenko
      Vitalik Shevchenko, 09.12.2017 08:27
    -2
    І це чисто так до слова. Проти Пятова як футболіста, нічого не маю. Але раптом за 2-3 дні, я можу змонтувати таке саме відео,але уже з іншою позицією наших солдат. Але краще, якщо кожен буде виконувати свою роботу, а то такими тeмпами, наші воїни на передовій медійними особами стануть.
    Vitalik Shevchenko
      Vitalik Shevchenko, 09.12.2017 08:19
    -2
    Підтримали Пятова молодці. Але чому не хотіли вдівати футболки так ніхто і не сказав. Ну крім, за год.до матчу принесли, кинули і т.д.
    Все що від них хотілось це почути позицію клубу, от і все. Але напевно царьок так приказав.
    Пи.Си. А як Павелко(раптом за 10 год.) організував іншу акцію, це було сильно
    Leha Zhuk
      Leha Zhuk, 09.12.2017 07:20
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    І хочу сказати що волонтери є у богато родичів та й близьких в різних частях. Допомога це не соромно справжнім патріотом де б вони не боролися. Єдиний орган в ВСУ, в мене мае запитання і це СБУ. Чем більше людини з соціально-визнаюйомим статусом буде себе позиціонувати як патріоти, тім це буде країні найліпше. Справжні патріоти тримайте краба Брати)
    Leha Zhuk
      Leha Zhuk, 09.12.2017 06:29
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Підтримка та солідарності це наша головна справа
    Footballboy
      Footballboy, 08.12.2017 23:42
    0
    Как же за*бали эти цирки на поле и вне его.
    huigena
      huigena, 08.12.2017 21:15
    0
    Комментарий свернут. Показать
    space1961, 08.12.2017 20:59
    Иван Верещагин, 08.12.2017 20:38А ты каждому веришь, кто говорит слава Украине?...
    тебе кондону не верю!
    - huigena, 08.12.2017 20:44а для тебя АТО??
    для меня АТО не ты и тебе слизняки подобные
    ну шо же ты так грубо с тезкой общаешься?
    space1961
      space1961, 08.12.2017 20:59
    -13
    Иван Верещагин, 08.12.2017 20:38А ты каждому веришь, кто говорит слава Украине?...
    тебе кондону не верю!
    - huigena, 08.12.2017 20:44а для тебя АТО??
    для меня АТО не ты и тебе слизняки подобные
    huigena
      huigena, 08.12.2017 20:44
    +4
    Комментарий свернут. Показать
    space1961, 08.12.2017 20:11
    босота,а кто это для тебя "мужикам с АТО респект"?моторылы с хиви?
    а теперь скажи="слава Украине"
    а для тебя АТО??
    Иван Верещагин
      Иван Верещагин, 08.12.2017 20:38
    +9
    space1961, 08.12.2017 20:11
    босота,а кто это для тебя "мужикам с АТО респект"?моторылы с хиви?
    а теперь скажи="слава Украине"
    А ты каждому веришь, кто говорит слава Украине?...
    space1961
      space1961, 08.12.2017 20:11
    -12
    dinozavr1001, 08.12.2017 20:05
    вышиватники опять соснули
    а мужикам с АТО респект и спасибо за мирное небо
    босота,а кто это для тебя "мужикам с АТО респект"?моторылы с хиви?
    а теперь скажи="слава Украине"
    dinozavr1001
      dinozavr1001, 08.12.2017 20:05
    +9
    вышиватники опять соснули
    а мужикам с АТО респект и спасибо за мирное небо
    Ossa8860
      Ossa8860, 08.12.2017 20:02
    -5
    Ну, Пятова можно поддерживать. Он не Рахит и не Сырун. Нормальный мужик из Кировограда...
    dancho28
      dancho28, 08.12.2017 19:32
    -6
    Детям погибших Героев на Миколая подарунков треба купити...
    А шахта? Шо шахта. Там одни миллионеры. Им перед Богом стоять...
    peluita
      peluita, 08.12.2017 19:27
    +1
    Так то бомжI мабуть а не актевiсти
    a081757
      a081757, 08.12.2017 18:58
    -3
    ДУЖЕ ПОХОЖЕ НА ЗАКАЗНЕ ВІДЕО!
    Artyom_I
      Artyom_I, 08.12.2017 16:21
    +36
    Надо теперь. чтобы войны АТО поговорили с активистами))
    Василь Кусень
      Василь Кусень, 08.12.2017 16:12
    +36
    Мабуть підтримує хлопців по тихому.
    Бо політика клубу недає це робити публічно.
    Надіюсь він там не один такий.
    Илья Лычагин
      Илья Лычагин, 08.12.2017 16:27
    +28
    Artyom_I, 08.12.2017 16:21
    Надо теперь. чтобы войны АТО поговорили с активистами))
    д..уя активистов в стране стало
    sanjek83
      sanjek83, 08.12.2017 17:18
    +19
    Вот они, Герои,а не кодло бородатое...
    iravvik1983
      iravvik1983, 08.12.2017 17:05
    +19
    bsdmk, 08.12.2017 17:00
    Уже не знают как отмазаться! За шухтер противно слушать!
    ты чмо что перед тобой отмазыватся!!!воины ато все сказали!!
    footboooool
      footboooool, 08.12.2017 17:22
    +18
    Теперь понятно что пиар акция с остановкой автобуса была кем то проплачена!
    Иван Верещагин
      Иван Верещагин, 08.12.2017 20:38
    +9
    space1961, 08.12.2017 20:11
    босота,а кто это для тебя "мужикам с АТО респект"?моторылы с хиви?
    а теперь скажи="слава Украине"
    А ты каждому веришь, кто говорит слава Украине?...
    dinozavr1001
      dinozavr1001, 08.12.2017 20:05
    +9
    вышиватники опять соснули
    а мужикам с АТО респект и спасибо за мирное небо
    reignofshakhtar
      reignofshakhtar, 09.12.2017 09:04
    +4
    Ще раз наголошую, в Шахтарі немає сепарів, а от патріотів - вдосталь, незважаючи на те, що куплена сурківська пропаганда про нас каже. Ми гордість України своєю грою і діями.
    От Пятов вже неодноразово допомагав військовим, був у шпиталях, грає сумлінно за Збірну, демонструє українську позицію, зробив футболку "Слава Україні!", але псевдопатріотам цього замало, вони досі чомусь згадають одну фотку майже чотирерічної давнини, котру вони б на його місці теж зробили би. Тому особливо буйним ніколи нічого не доведеш, нажаль. Вони завжди будуть брехати про сепарів в Шахтарі, а усілякі антилюдські шурікі їм в цьому допомагати...
    huigena
      huigena, 08.12.2017 20:44
    +4
    Комментарий свернут. Показать
    space1961, 08.12.2017 20:11
    босота,а кто это для тебя "мужикам с АТО респект"?моторылы с хиви?
    а теперь скажи="слава Украине"
    а для тебя АТО??
    willian87
      willian87, 08.12.2017 16:56
    +3
    Илья Лычагин, 08.12.2017 16:27
    д..уя активистов в стране стало
    сейчас это модно
    BBB
      BBB, 09.12.2017 21:46
    +1
    Який гучний ляпас проплаченим суркеснятам,які хотіли деморалізувати гравців Шахтаря!!!
    heroyam
      heroyam, 09.12.2017 08:59
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    зачет
    Leha Zhuk
      Leha Zhuk, 09.12.2017 07:20
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    І хочу сказати що волонтери є у богато родичів та й близьких в різних частях. Допомога це не соромно справжнім патріотом де б вони не боролися. Єдиний орган в ВСУ, в мене мае запитання і це СБУ. Чем більше людини з соціально-визнаюйомим статусом буде себе позиціонувати як патріоти, тім це буде країні найліпше. Справжні патріоти тримайте краба Брати)
    peluita
      peluita, 08.12.2017 19:27
    +1
    Так то бомжI мабуть а не актевiсти
    Кротик
      Кротик, 08.12.2017 16:46
    +1
    Суркисне будет сложно парировать, это не футболками меряться.
    vadya-metal (Greece)
      vadya-metal (Greece), 13.12.2017 03:11
    0
    reignofshakhtar, 09.12.2017 09:04]Ще раз наголошую, в Шахтарі немає сепарів, а от патріотів - вдосталь, незважаючи на те, що куплена сурківська пропаганда про нас каже. Ми гордість України своєю грою і діями.От Пятов вже неодноразово допомагав військовим, був у шпиталях, грає сумлінно за Збірну, демонструє українську позицію, зробив футболку "Слава Україні!", але псевдопатріотам цього замало, вони досі чомусь згадають одну фотку майже чотирерічної давнини, котру вони б на його місці теж зробили би. Тому особливо буйним ніколи нічого не доведеш, нажаль. Вони завжди будуть брехати про сепарів в Шахтарі, а усілякі антилюдські шурікі їм в цьому допомагати..
    ======================================
    Вот ты сейчас тут такую шнягу налепил, шо аж не знаешь - смеяться или горевать... Чего только стоит этот высер: "вони досі чомусь згадають одну фотку майже чотирерічної давнини, котру вони б на його місці теж зробили би"...
    Преступление против собственного народа срока давности не имеет ( хоть его фотканье с ублюдками-рашистами законом не запрещено), но люди это будут помнить ВСЕГДА, а то, что ты крякаешь за всех, что на его месте поступили бы также, - говорит о том, что ты с радостью готов ходить на выборы за 2 кг гречки и прогибаться под кого скажут. У меня есть знакомые переселенцы из Лисичанска, Северодонецка и Донецка, люди, которые многое бросили там и никогда не простят тех, кто подлизывал, подлизывает, или, тем более - оправдывает 5-ую колону и позор нации.
    Leha Zhuk
      Leha Zhuk, 09.12.2017 06:29
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Підтримка та солідарності це наша головна справа
    Footballboy
      Footballboy, 08.12.2017 23:42
    0
    Как же за*бали эти цирки на поле и вне его.
    huigena
      huigena, 08.12.2017 21:15
    0
    Комментарий свернут. Показать
    space1961, 08.12.2017 20:59
    Иван Верещагин, 08.12.2017 20:38А ты каждому веришь, кто говорит слава Украине?...
    тебе кондону не верю!
    - huigena, 08.12.2017 20:44а для тебя АТО??
    для меня АТО не ты и тебе слизняки подобные
    ну шо же ты так грубо с тезкой общаешься?