Карпаты попали в сферу интересов Ярославского

Петр Дыминский может продать львовский клуб

Карпаты попали в сферу интересов Ярославского
© telegraf.com.ua. Мирон Маркевич и Александр Ярославский

В «Карпатах» могут произойти серьезные изменения. В последнее время интерес к клубу стали проявлять люди, которые близки к экс-президенту «Металлиста» Александру Ярославскому и Мирону Маркевичу. 

«Что-то слишком часто с разных сторон поступает информация, что вокруг «Карпат» крутятся люди, которых связывают с харьковчанином Ярославским... А там близко и Маркевич...» — сообщает львовское издание Спортивка в Twitter.

Напомним, что Мирон Маркевич трижды возглавлял «Карпаты», а в «Металлисте» работал с 2005-го по 2014-й. Нынейшний президент «Карпат» Петр Дыминский подозревается в смертельном ДТП, после чего он покинул пределы Украины.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    p2012u
      p2012u, 20.10.2017 19:38
    0
    vetsport, 20.10.2017 16:50
    Говорят, что кур доят. Фигня полная. Зачем ему Карпаты? Да и в нынешнее время вкладывать деньги в футбол - дело стремное.
    дело в том, что в футболе деньги отмываются и, как побочный процесс, вкладываются. Объясняю - завышаешь на бумаге расходы на содержание клуба, покупаешь новичков по завышенной цене (в два раза) и т.д. То есть деньги пилятся регулярно, а если еще и клуб играет более-менее или даже с кем-то бодается в Европах на равных - то это вообще хорошо, приятный бонус к основному делу.
    Поэтому вполне может быть возвращение Ярославского в "футбол", только теперь всё имущество будет подальше от агрессивного соседа.
    vetsport
      vetsport, 20.10.2017 16:50
    +1
    Говорят, что кур доят. Фигня полная. Зачем ему Карпаты? Да и в нынешнее время вкладывать деньги в футбол - дело стремное.
    aksel88
      aksel88, 19.10.2017 23:28
    +2
    А ещё говорят что Ярославский загонит на Буковель оленеводов и будет спонсировать гонки на собачьих упряжках. Ну я к тому что ВСЯКОЕ говорят
    Kirill Moskalenko
      Kirill Moskalenko, 19.10.2017 23:00
    0
    Та то дурня, хлопці!
    bambarbiya11
      bambarbiya11, 19.10.2017 19:58
    0
    vitaha33, 19.10.2017 13:22
    Якщо в нього є зацікавленість в Карпатах, то він їх придбає через підставних людей, щоб не світитись. Оскільки карпати єдина в Україні команда з позитивним фінансовим балансом, Ярославський може їх розглядати як бізнес проект, тим паче тренер є свій готовий (Мирон). У львівян непогана школа, можна по цій можелі працювати, грати в європі і продавати власних вихованців плюс перепродавати хороших латиносів. В такому випадку укр футбол тільки виграв би...
    Якщо вже є інфа, що його люди крутяться навколо клуба то при купівлі (навіть підставними лицями) все спливе. Маркевич, полюбому Красніков....от і вся цепочка)) Думаю, що Ярославському при купівлі не вигідно буде в першу чергу самому ховатись. Але при цьому йому потрібно буде розкласти харків'янам, чому не клуб з їхнього міста.
    solova63
      solova63, 19.10.2017 17:21
    +6
    админы! До чего вы уже дошли!!! Перепечатываете бред сивой кобылы даже не задумываясь! За кого вы держите своих читателей? За совсем безмозглых, не помнящих дальше вчерашнего дня?
    Alena Ostapenko
      Alena Ostapenko, 19.10.2017 16:56
    +1
    Ну и бред. Давайте "евро 2012 не будет в Украине", давно не было или про ярмолу и тотенхем
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 19.10.2017 16:42
    +6
    Що ця жовта преса (спорт.юа) вже виписує! Це повний брєд!
    Serhii Mikhailov
      Serhii Mikhailov, 19.10.2017 16:14
    +4
    Большего идиотизма давно не слышал.А чего не написали ,что Харьков это Россия или Янукович снова призидент?ахахахаха
    icebeer
    online
      icebeer, 19.10.2017 15:30
    +4
    Piz...ж
    kvlad200760
      kvlad200760, 19.10.2017 15:25
    +6
    Если это правда,то это было бы хорошо как для всего украинского футбола,так и для развития футбола в Западной Украине.Ну а Цыганык наконец то порадуется в своей передаче за Карпаты.Дыминскому еще долго прятаться за границей за свое преступление,а может быть и вообще предстоит стать иностранцем(хотя у него наверняка давно есть иностранный паспорт и скорее всего не один).
    cement2012
      cement2012, 19.10.2017 15:02
    +2
    Было бы здорово конечно.но есть одно "но":вряд ли кто решится в нашей стране вкидывать деньги в футбольный клуб.И думаю сейчас нет таких доходов у олигархов (по известным всем причинам) что бы вваливать немалые деньги в долгосрочный проект.я думаю им сейчас не до футбола...сохранить бы активы.
    FoZZy
      FoZZy, 19.10.2017 14:51
    +7
    Учитывая сколько "хорошего" сделал Дыминский для "Металлиста" времен Ярославского, то я не думаю, что Ярославский будет что-то у него покупать. Тем более что у Ярославского уже есть один спортивный проект, который он финансирует - Регбийный клуб "Олимп" - Харьков, поэтому зачем ему лишние траты?
    epikaey
      epikaey, 19.10.2017 14:37
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    Фэйки,какойто отвлекающий маневр)
    dudigo78
      dudigo78, 19.10.2017 14:29
    +4
    Комментарий свернут. Показать
    Чому ви всі обговорюєте Димінського, але чомусь ніхто не бере до уваги Коломойського, який володіє 50% клубу? Цей обрізаний швидше збанкротить, ніж щось комусь продасть чи віддасть. Ну і не забуваймо про старі борги клубу. Кому потрібно щось купувати, яке є з боргами і збиткове? Крістобаль - 900 тис., За Еріка де Олівейра - 1 млн., за Даушвілі 300 тисяч, плюс дрібніші борги перед гравцями. Ну і не забуваймо, що клубна база та академія зі всіма тренувальними полями ще рік тому були виведені з активів. Тобто залишається назва клубу, гравці та борги. Ну що ж дійсно дуже цікавий актив для купівлі. Не живіть ілюзіями. Нікому то не треба
    Elblanko
    online
      Elblanko, 19.10.2017 14:27
    +1
    Сумніваюсь шо ярославський на то піде.
    Димінський підозрюється в злочині, кримінального характеру. Тобто, ще й віджати можуть ті карпати, продасть він їх чи не продасть.
    EGOS
      EGOS, 19.10.2017 14:23
    +4
    було би дуже непогано для всього західноукраїнського і взагалі українського футболу, якби у Львові була дієздатна команда, хоча б як в 2010-2011 рр., і тренував її Маркевич... він і сам не проти, напевно, але доки там є убійца-дим, він туди ні ногою...
    Ding01
      Ding01, 19.10.2017 14:23
    +3
    А чому Харкову ображатися, шо коли віджимали у ярославького метал не один харковчанин не встав на поміч йому???обіжатись і бізнес мені здається не сумісні поняття..
    l_pogulianka
      l_pogulianka, 19.10.2017 14:16
    +4
    Диму без вогню не буває...цікаво. Димінський за кордоном і назад навряд чи повернеться при сьогоднішній владі (такі справи "залагоджують" відразу,затягувати не вигідно ) ,чого Дим не зробив,"Ніс" звільнився ( або звільнили ),можливо збіг обставин. Як що це фейк ,то цікавий))) Ярік в цій справі дока!!!Єдиний мінус-Харків образиться...Побачимо, треба набратись терпіння
    peter-sh
      peter-sh, 19.10.2017 14:09
    +1
    bambarbiya11, 19.10.2017 13:00
    Звичайно, багато людей хоче щоб Ярославський повернуся в український футбол і я в тому числі. Цікаво було б спостерігати за таким проектом. Але на мою думку, нажаль цього не станеться. В першу чергу Ярославський цього напевно не зробить з поваги до Харкова та їхніх вболівальників.
    Погоджуюся, що це буде негарно по відношенню до харківських вболівальників, однак невідомо чому саме Ярославський не хоче ще раз " впрягатися " в Металіст. А от Карпати прикупити у даній ситуації - чому ні. Місцева влада ні на що не претендує, єдини проблема було в особистих відносинах Садового та Димінського, а хороший ФК це бесперечно великий плюс для іміджу міста. Сам Петро Петрович, гадаю, у даній ситуації залюбки продасть Клуб який вже давно його "напрягає"!!!
    Тому як сказав хтось вище - "Дай Бог!!!"
    andy71
      andy71, 19.10.2017 12:57
    +39
    Дав би Бог!
    SrnaDario
      SrnaDario, 19.10.2017 12:53
    +29
    Карпати було б прикольно розкрутити, Львів стає все привабливішим містом, є хороший стадіон. Можливо, в перспективі там можна було б побудувати прибутковий футбольний бізнес. В Харькові ж уже засів Шахтар і окучуює там місцеву публіку.
    vitaha33
      vitaha33, 19.10.2017 13:22
    +21
    bambarbiya11, 19.10.2017 13:00
    Звичайно, багато людей хоче щоб Ярославський повернуся в український футбол і я в тому числі. Цікаво було б спостерігати за таким проектом. Але на мою думку, нажаль цього не станеться. В першу чергу Ярославський цього напевно не зробить з поваги до Харкова та їхніх вболівальників.
    Якщо в нього є зацікавленість в Карпатах, то він їх придбає через підставних людей, щоб не світитись. Оскільки карпати єдина в Україні команда з позитивним фінансовим балансом, Ярославський може їх розглядати як бізнес проект, тим паче тренер є свій готовий (Мирон). У львівян непогана школа, можна по цій можелі працювати, грати в європі і продавати власних вихованців плюс перепродавати хороших латиносів. В такому випадку укр футбол тільки виграв би...
    bambarbiya11
      bambarbiya11, 19.10.2017 13:00
    +18
    Звичайно, багато людей хоче щоб Ярославський повернуся в український футбол і я в тому числі. Цікаво було б спостерігати за таким проектом. Але на мою думку, нажаль цього не станеться. В першу чергу Ярославський цього напевно не зробить з поваги до Харкова та їхніх вболівальників.
    FoZZy
      FoZZy, 19.10.2017 14:51
    +7
    Учитывая сколько "хорошего" сделал Дыминский для "Металлиста" времен Ярославского, то я не думаю, что Ярославский будет что-то у него покупать. Тем более что у Ярославского уже есть один спортивный проект, который он финансирует - Регбийный клуб "Олимп" - Харьков, поэтому зачем ему лишние траты?
    sash-2
      sash-2, 19.10.2017 13:57
    +7
    Поддерживаю слова bambarbiya11. Но если новость имеет отношение к реальности, то тогда жалко Металлист и Харьковских болельщиков, т.к. в таком случае надежды на восстановление былой команды в Харькове исчезают автоматом. А в это не хочется верить. Но в целом лично у меня есть желание, чтобы Львов и еще ряд областных центров имели сильные и конкурентные в Европе команды.
    xxxpatrikxxx
      xxxpatrikxxx, 19.10.2017 13:36
    +7
    А це вже цікаво!
    solova63
      solova63, 19.10.2017 17:21
    +6
    админы! До чего вы уже дошли!!! Перепечатываете бред сивой кобылы даже не задумываясь! За кого вы держите своих читателей? За совсем безмозглых, не помнящих дальше вчерашнего дня?
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 19.10.2017 16:42
    +6
    Що ця жовта преса (спорт.юа) вже виписує! Це повний брєд!
    kvlad200760
      kvlad200760, 19.10.2017 15:25
    +6
    Если это правда,то это было бы хорошо как для всего украинского футбола,так и для развития футбола в Западной Украине.Ну а Цыганык наконец то порадуется в своей передаче за Карпаты.Дыминскому еще долго прятаться за границей за свое преступление,а может быть и вообще предстоит стать иностранцем(хотя у него наверняка давно есть иностранный паспорт и скорее всего не один).
    Patriot  UA
      Patriot UA, 19.10.2017 13:41
    +6
    дав би БОГ
    Serhii Mikhailov
      Serhii Mikhailov, 19.10.2017 16:14
    +4
    Большего идиотизма давно не слышал.А чего не написали ,что Харьков это Россия или Янукович снова призидент?ахахахаха
    icebeer
    online
      icebeer, 19.10.2017 15:30
    +4
    Piz...ж
    dudigo78
      dudigo78, 19.10.2017 14:29
    +4
    Комментарий свернут. Показать
    Чому ви всі обговорюєте Димінського, але чомусь ніхто не бере до уваги Коломойського, який володіє 50% клубу? Цей обрізаний швидше збанкротить, ніж щось комусь продасть чи віддасть. Ну і не забуваймо про старі борги клубу. Кому потрібно щось купувати, яке є з боргами і збиткове? Крістобаль - 900 тис., За Еріка де Олівейра - 1 млн., за Даушвілі 300 тисяч, плюс дрібніші борги перед гравцями. Ну і не забуваймо, що клубна база та академія зі всіма тренувальними полями ще рік тому були виведені з активів. Тобто залишається назва клубу, гравці та борги. Ну що ж дійсно дуже цікавий актив для купівлі. Не живіть ілюзіями. Нікому то не треба
    EGOS
      EGOS, 19.10.2017 14:23
    +4
    було би дуже непогано для всього західноукраїнського і взагалі українського футболу, якби у Львові була дієздатна команда, хоча б як в 2010-2011 рр., і тренував її Маркевич... він і сам не проти, напевно, але доки там є убійца-дим, він туди ні ногою...
    l_pogulianka
      l_pogulianka, 19.10.2017 14:16
    +4
    Диму без вогню не буває...цікаво. Димінський за кордоном і назад навряд чи повернеться при сьогоднішній владі (такі справи "залагоджують" відразу,затягувати не вигідно ) ,чого Дим не зробив,"Ніс" звільнився ( або звільнили ),можливо збіг обставин. Як що це фейк ,то цікавий))) Ярік в цій справі дока!!!Єдиний мінус-Харків образиться...Побачимо, треба набратись терпіння
    Ding01
      Ding01, 19.10.2017 14:23
    +3
    А чому Харкову ображатися, шо коли віджимали у ярославького метал не один харковчанин не встав на поміч йому???обіжатись і бізнес мені здається не сумісні поняття..
    MostWanted
      MostWanted, 19.10.2017 13:36
    +3
    Опа !) Это уже интересно )
    aksel88
      aksel88, 19.10.2017 23:28
    +2
    А ещё говорят что Ярославский загонит на Буковель оленеводов и будет спонсировать гонки на собачьих упряжках. Ну я к тому что ВСЯКОЕ говорят
    cement2012
      cement2012, 19.10.2017 15:02
    +2
    Было бы здорово конечно.но есть одно "но":вряд ли кто решится в нашей стране вкидывать деньги в футбольный клуб.И думаю сейчас нет таких доходов у олигархов (по известным всем причинам) что бы вваливать немалые деньги в долгосрочный проект.я думаю им сейчас не до футбола...сохранить бы активы.