В першому матчі сезону южненці здобули перемогу харків'янами

596
0
ФБУ

«Хімік» – «Політехнік» 100:73 (30:17, 27:15, 22:17, 21:24)

«Хімік»: Павлов 17, Колтер 15 + 5 передач, Марченко 12, Петров 11 + 7 підбирань + 4 передачі, Аріанс 8 + 5 підбирань + 4 передачі – старт, Мальвчевський 10, Сидоров 9 + 4 передачі, Антіпов 8 + 6 підбирань, Рябчук 4 + 6 підбирань + 4 перехоплення, Рахімшаіков 4, Войналович 2

«Політехнік»: Йованович 17 + 5 підбирань + 4 передачі, Рочняк 16 + 9 підбирань – 4 втрати, Барнс 8, Хаджишехович 7, Козлов 5 – старт, Вуйович 9 + 6 підбирань, Тарасенко 6 + 4 підбирання, Ружаков 5, Кузецов 0, Спасіч 0

Статистика матчу

Хід гри

Вже в дебюті гри «Хімік» показав, хто в домі господар. Южненці відмінно рухали м'яч, грали швидко і атакували з високим відсотком. При цьому віце-чемпіон відпрацьовував в захисті і навіть застосовував пресинг по всьому майданчику вже в першій чверті. «Політехнік» тримався за рахунок Хаджишеховіча та Йовановича, однак пропустив за першу чверть 30 очок і швидко отримав 13 очок відставання.

руга чверть розпочалася з вбивчого ривка «Хімік»а - 15:1. Южненці демонстрували зразкову гру в захисті і методично в атаці карали «Політехнік», у якого було дуже багато непорозуміння. Господарі набирали очки на будь-який смак і вже перед великою перервою отримали серйозний перевагу в рахунку. Харків'яни оформили невеликий міні-ривок під кінець чверті, проте було занадто пізно. Молодий снайпер южненців Марченко, який набрав за половину 12 очок, встановив остаточний рахунок за підсумками 20 хвилин гри - 57:32.

У другій половині гра проходила за передбачуваним сценарієм. Віталій Степановський пробував різні поєднання п'ятірки і надав ігровий час молодим виконавцям. Всі гравці господарів, які в цьому матчі з'являлися на паркеті відмінно вписувалися в гру і навіть з молодими баскетболістами на паркеті господарі не поступалися «Політехнік»у. Ще за 2 хвилини до фінальної сирени «Хімік» став першою командою в сезоні, яка набрала 100 очок, розгромивши в підсумку харків'ян в першому домашньому поєдинку сезона.

Наступний матч

«Політехнік» свій наступний матч проведе 11 жовтня на виїзді проти «Черкаських Мавп», а «Хімік» у цей же день гратиме матч-відповідь Кубку Європи FIBA проти «Істанбулу». Наступний матч у чемпіонаті підопічні Степановського гратимуть 15 жовтня вдома проти «Запоріжжя-ZOG».