| Обновлено 30 апреля 2017, 07:01
1312
0

ЧС з пляжного футболу: Італія, Швейцарія та Сенегал вийшли у плей-офф

У третій ігровий день чемпіонату світу 2017 визначилися три учасники чвертьфіналу

1312
0

Третій день на чемпіонаті світу з пляжного футболу розпочався із матчу групи В, в якому Італія здобула вольову перемогу над командою Ірану та виборола перепустку у чвертьфінал. Італійці після двох періодів програвали 1:3, проте у третьому таймі перевернули все з ніг на голову й зуміли вирвати перемогу з рахунком 5:4!
З двома перемогами команда Массімо Агостіні достроково вийшла до плей-офф і може спокійно готуватися до чвертьфіналу.

В іншому матчі групи В була зафіксована перша нічия Мундіалю в основний час. Мексика та Нігерія зіграли з рахунком 3:3, в екстра-таймі обмінялися голами, і здавалося на команди чекає серія пенальті. Проте Абу Азіз за секунду до завершення екстра-тайму приніс перемогу нігерійцям, які набрали перші два очки на чемпіонаті. Розв’язка відбудеться в ніч на вівторок, коли Італія зіграє проти Мексики, яка вже втратила шанси пробитися у чвертьфінал; а Іран та Нігерія в очному протистоянні розіграють другу перепустку до чвертьфіналу.

***

А у групі А визначилися обидві команди, які пробилися у плей-офф. Це Швейцарія та Сенегал, які здобули свої другі перемоги на турнірі. Швейцарці потужно почали матч проти Еквадору й після першого тайму вигравали з рахунком 5:0! Проте, вочевидь, розслабилися, й почали запускати у свої ворота, «все, що летить». У підсумку команда Анжело Ширінці хоча й здобула перемогу з рахунком 9:5, проте повинна попрацювати над взаємодіями у захисті.

А в іншому матчі групи А команда Сенегалу розтрощила збірну Багамських Островів 10:1 й здобула перепустку у чвертьфінал. Підтримка рідних вболівальників не допомогла господарям – африканці були на голову сильнішими. У третьому турі цього квартету швейцарці з’ясують в очному протистоянні з сенегальцями, хто вийде з першого місця, а хто з другого. А Багами та Еквадор поборються за третю сходинку.