Батько Тимощука: «Анатолій – патріот, він хотів працювати в Україні»

Олександр Тимощук пояснив, чому його син вирішив обрати «Зеніт»

ФК Зенит. Анатолий Тимощук
© ФК Зенит. Анатолий Тимощук

Батько відомого українського футболіста Анатолія Тимощука, Олександр Тимощук розповів про своє власне ставлення до вкрай неоднозначного вибору сину – працевлаштування в тренерському штабі пітерського «Зеніта».

«Мені, звичайно, важко бути об’єктивним, оскільки йдеться про мого сина. Ясно, що сприйняв новину болісно. Вважаю, що Анатолій дуже багато зробив для українського футболу і для Луцька, і це не можна перекреслити одним розчерком пера. Уже хоча б те, що він заснував у нашому обласному центрі й повністю фінансував дитячий футбольний турнір, який проводився щорічно — за «Кубок Анатолія Тимощука» змагалися не лише волинські, а й київські, білоруські, польські футболісти. Всі пам’ятають, як радісно, «на ура» зустрічали, коли привіз до міста, де народився, Кубок УЄФА (власне, тоді Анатолію було присвоєно звання «Почесний громадянин Луцька»).

Анатолій хотів працевлаштуватися в Україні на тренерську роботу. Але кожен клуб хоче тренера з ім’ям. А він був, як ми знаємо, гравцем. На рахунку Анатолія 144 зустрічі за збірну України і він за цією кількістю увійшов у десятку світових гравців, які найбільше захищали честь своєї країни. Так склалися обставини: у Санкт-Петербурзі в нього нова сім’я, житло, робота — тому він там. Знаю, що син був шокований, дізнавшись про акцію в Луцьку. Каже, якщо сесія прийме рішення і скасує почесне звання, то він змириться. Але переконаний, що нічого поганого для свого міста, для Волині не зробив. І хто знає, як буде завтра — може, за якийсь час він повернеться в Україну, патріотом якої був і є.

А відносно того, як ми маємо ставитися до непублічних українців, які працюють в Росії, то скажу одне: люди їдуть за кордон не від доброго життя. Якби вони в рідній державі мали достойний заробіток, щоб прогодувати сім’ю, то цього не було б».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
  Ммм Ммм
    Ммм Ммм, 08.04.2017 19:24
  -5
  Анатолий, пора ехать в Луцк работать учителем физкультуры...
  Nick Savran
  Nick Savran, 09.04.2017 03:17
  -3
  Я сам с Луцка, живу во Флориде. Толик молодец, один из немногих с Волынского края кого знает весь мир! Уважать нужно таких ребят за эго достижения!
  Одинокий волк
  online
    Одинокий волк, 10.04.2017 11:57
  +1
  Еще один страдалец от безденежья. Всему можно найти оправдание, даже предательству, понятно в кого тимошка пошел, папаня научил его всегда выбирать где лучше и трава не расти. А то, что тимошка капитанил и рекорды бил по набору матчей, - так от этого и спрос с него десятикратный, как с человека, который еще не так давно был одним из символов сборной Украины и который так задешево ее предал. Бог ему судья, для Украины он почил позорно в небытие.
  уух
  online
    уух, 10.04.2017 12:52
  +4
  Nick Savran, 09.04.2017 03:17 -2
  Я сам с Луцка, живу во Флориде. Толик молодец, один из немногих с Волынского края кого знает весь мир! Уважать нужно таких ребят за эго достижения!
  ----------------------------------------

  весь мир знает Иуду. теперь уважать его за его "достижения"?
  Владимир Ципинё
    Владимир Ципинё, 13.04.2017 22:42
  -2
  Работа она и в Африке работа. На Украине приятнее восприяли новость чо Тимощук стал законченым наркоманом. Работай Анатолиевич!!! Успехов тебе!
  vad.p7
  vad.p7, 12.05.2017 08:43
  +1
  що син був шокований, дізнавшись про акцію в Луцьку. Каже, якщо сесія прийме рішення і скасує почесне звання, то він змириться. Але переконаний, що нічого поганого для свого міста, для Волині не зробив. І хто знає, як буде завтра — може, за якийсь час він повернеться в Україну, патріотом якої був і є.

  Только сказочный дебил может не осознавать, что происходит между двумя странами.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.