11.03.2016, FT   ТВ-трансляция: 

Карпаты – Динамо. Анонс

«Львы» возвращаются на «Арену-Львов»

Карпаты – Динамо. Анонс

Сьогодні, 11 березня, «Карпати» на стадіоні «Арена-Львів» у першій в цьому році домашній грі прийматимуть діючих чемпіонів країни з «Динамо» (початок – о 20.00). «Леви» намагатимуться перервати безвиграшну серію проти «динамівців», яка триває вже 11 (!) ігор: дві нічиї та дев’ять поразок.

В рамках національних чемпіонатів суперники провели вже 43 гри: п’ять перемог «Карпат», десять нічиїх та 28 вікторій столичного клубу. У Львові «зелено-білі» перемагали чотири рази, а попередня вікторія –  ще у квітні 2010 року. Востаннє «Динамо» грало в  гостях з «Карпатами» у травні минулого року, перемігши з рахунком 1:0. У складі «синьо-білих» відзначився Артем Кравець.

Серед заявлених гравців у складах обох суперників в попередніх матчах відзначалися лише «динамівці» – Олег Гусєв (два м’ячі), Андрій Ярмоленко, Жуніор Мораес та Мігел Велозу. Нагадаємо, що «Карпати» дебютували на «Арені Львів» ще 10 грудня 2011 року і саме в матчі з «Динамо», програвши гостям з рахунком 0:1. Загалом на сучасній арені «леви» провели вже 5 ігор: нічия та 4 поразки. Востаннє «карпатівці» грали на «Арені Львів» 31 серпня 2014 року, поступившись під завісу матчу запорізькому «Металургу».

Підопічні Сергія Реброва вийдуть на поле, маючи діючу переможну серію у чемпіонаті з 6-ти ігор. Гра з «Карпатами» стане останньою репетицією для киян перед надважливим матчем-відповіддю Ліги чемпіонів з «Манчестер Сіті». Сергій Ребров та Володимир Безуб’як не зможуть задіяти дискваліфікованих гравців – відповідно Сергія Сидорчука та Олега Голодюка.

Обслуговувати матч «Карпати» – «Динамо» довірено харків’янину Костянтину Труханову, для якого це буде 42-й матч в Прем’єр-лізі. При Труханову «Карпати» перемагали лише один раз в 4-х матчах, а «Динамо» втрачало очки лише в одній з 7-ми ігор.

Поєдинок «Карпати» – «Динамо» відбудеться вже наступного дня після гри Ліги Європи «Шахтаря» та «Андерлехту». Такого в п’ятирічній історії «Арени-Львів» ще не бувало. Тож усім службам стадіону доведеться докласти максимум зусиль, аби створити комфортні умови для усіх учасників матчу, в тому числі і вболівальників.

Ажіотаж навколо матчу з «Динамо» підвищений. І це зрозуміло, адже під час зимової перерви в чемпіонаті відбулися суттєві кадрові зміни, як серед гравців, так і в тренерському штабі «левів». Як завжди, до Львова приїде чимала група підтримки «Динамо», у яких давні дружні стосунки з вболівальниками «Карпат».

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Ориентировочные составы:

«Карпаты»: Мысак – Костевич, Гитченко, Пластун, Мирошниченко – Худобяк, Чачуа, Карноза, Ксенз, Кадымян – Бланко-Лещук

«Динамо»: Шовковский – Вида, Хачериди, Драгович, Антунеш – Гармаш, Ярмоленко, Велозу, Буяльский, Гонсалес – Теодорчик

Дисквалификации: Голодюк («Карпаты») – Сидорчук («Динамо»)

Котировки букмекеров:
Марафон: 10,50 – 4,50 – 1,40
Bwin: 8,75 – 4,25 – 1,33

11 марта, пятница
«Карпаты» «Динамо»  
Львов. Стадион «Арена-Львов». 20.00
ТВ-трансляция на телеканале «2+2»
 Арбитр: Константин Труханов (Харьков)
 Прогноз Sport.ua – 1:2

 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Опрос
  • С каким счетом завершится матч «Карпаты» - «Динамо»?
    • 0% (0)
      1. Другой вариант
    • 0% (0)
      2. 2:3
    • 0% (0)
      3. 1:3
    • 2.27% (1)
      4. 1:2
    • 20.45% (9)
      5. 0:3
    • 29.55% (13)
      6. 0:2
    • 0% (0)
      7. 0:1
    • 0% (0)
      8. 3:3
    • 0% (0)
      9. 3:2
    • 4.55% (2)
      10. 2:2
    • 0% (0)
      11. 3:1
    • 6.82% (3)
      12. 2:1
    • 18.18% (8)
      13. 1:1
    • 6.82% (3)
      14. 3:0
    • 0% (0)
      15. 2:0
    • 11.36% (5)
      16. 1:0
    • 0% (0)
      17. 0:0
    Результаты опроса Проголосовали — 44
    В опросах могут участвовать только зарегистрированные пользователи.
    Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь.
Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    vlodz
    vlodz, 11.03.2016 17:33
    0
    LembergWestUkraine, 11.03.2016 14:47
    Чекаю коментарів післяматчевих всяких малолітніх "вболівальників" типу:
    - нефартова та "Арена Львів"
    - Димінський всьо здав...
    А я чекаю на матч
    alessandro13
    alessandro13, 11.03.2016 16:55
    0
    Карпати переможуть!!!!!
    TRASHER
    TRASHER, 11.03.2016 15:42
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    Какой Дерлиз Гонсалес вы ше серьезно??? В старте?? Это же обморок, Саша Яковенко сильнее на 2 головы.
    Orest_2213
    Orest_2213, 11.03.2016 15:00
    0
    LembergWestUkraine, 11.03.2016 14:47
    Чекаю коментарів післяматчевих всяких малолітніх "вболівальників" типу:
    - нефартова та "Арена Львів"
    - Димінський всьо здав...
    LembergWestUkraine
    LembergWestUkraine, 11.03.2016 14:47
    0
    Чекаю коментарів післяматчевих всяких малолітніх "вболівальників" типу:
    - нефартова та "Арена Львів"
    - Димінський всьо здав...
    Sanchelo-Kanada
    Sanchelo-Kanada, 11.03.2016 14:08
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    думаю Динамо обіграє Карпати з рахунком 2-0, у останніх є шанс зацепитись за нічию,якщо вони зможуть перші забити, тоді вже буде трішки важке динамівцям в першу чергу психологічно.
    Цікавого і результативого усім матчу і перемоги Динамо, бажанно впевненної перед матчем з МС
    kosak-bandera
    kosak-bandera, 11.03.2016 13:24
    -3
    Bandera.Lviv, 11.03.2016 11:36
    мінус Сидорчук, думаю 1-1, при умові, що НІХТО не допоможе
    Vse pravyljno, nadijusj takozh na ni4eju! , Karpaty odna iz tyh Komand jaka zavzhdy v zmizi obigraty burzhuaznyh nashyh dva kluba Ukrajiny!!!!
    serghinho
    serghinho, 11.03.2016 12:38
    +3
    Якщо Карпати повністю віддадуться грі, то завдяки старанню можуть бути сюрпризи. А Києву я би не радив недооцінювати суперника! Ну і з боку вболівальників підтримка Карпатам гарантована!
    LembergWestUkraine
    LembergWestUkraine, 11.03.2016 12:30
    0
    Хочу хоча б 1 - 1 але реально Карпати слабші за Динамо зараз...
    Хоча м"яч круглий і буду молитись
    LembergWestUkraine
    LembergWestUkraine, 11.03.2016 12:30
    +1
    Хочу хоча б 1 - 1 але реально Карпати слабші за Динамо зараз...
    Хоча м"яч круглий і буду молитись
    Aratt
    Aratt, 11.03.2016 11:45
    +8
    Bandera.Lviv, 11.03.2016 11:36
    мінус Сидорчук, думаю 1-1, при умові, що НІХТО не допоможе
    Я так понимаю, это у Вас личное предпочтение. Но давайте быть реалистами, не смотря на определенную разбалансированность в игре ДК, Карпатам нечего преподнести им в ответ. Крупного счета возможно и не будет, но Динамо в очередной раз увезет 3 очка.
    Bandera.Lviv
    Bandera.Lviv, 11.03.2016 11:36
    -6
    мінус Сидорчук, думаю 1-1, при умові, що НІХТО не допоможе
    Aratt
    Aratt, 11.03.2016 11:45
    +8
    Bandera.Lviv, 11.03.2016 11:36
    мінус Сидорчук, думаю 1-1, при умові, що НІХТО не допоможе
    Я так понимаю, это у Вас личное предпочтение. Но давайте быть реалистами, не смотря на определенную разбалансированность в игре ДК, Карпатам нечего преподнести им в ответ. Крупного счета возможно и не будет, но Динамо в очередной раз увезет 3 очка.
    serghinho
    serghinho, 11.03.2016 12:38
    +3
    Якщо Карпати повністю віддадуться грі, то завдяки старанню можуть бути сюрпризи. А Києву я би не радив недооцінювати суперника! Ну і з боку вболівальників підтримка Карпатам гарантована!
    Sanchelo-Kanada
    Sanchelo-Kanada, 11.03.2016 14:08
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    думаю Динамо обіграє Карпати з рахунком 2-0, у останніх є шанс зацепитись за нічию,якщо вони зможуть перші забити, тоді вже буде трішки важке динамівцям в першу чергу психологічно.
    Цікавого і результативого усім матчу і перемоги Динамо, бажанно впевненної перед матчем з МС
    LembergWestUkraine
    LembergWestUkraine, 11.03.2016 12:30
    +1
    Хочу хоча б 1 - 1 але реально Карпати слабші за Динамо зараз...
    Хоча м"яч круглий і буду молитись
    vlodz
    vlodz, 11.03.2016 17:33
    0
    LembergWestUkraine, 11.03.2016 14:47
    Чекаю коментарів післяматчевих всяких малолітніх "вболівальників" типу:
    - нефартова та "Арена Львів"
    - Димінський всьо здав...
    А я чекаю на матч
    alessandro13
    alessandro13, 11.03.2016 16:55
    0
    Карпати переможуть!!!!!
    Orest_2213
    Orest_2213, 11.03.2016 15:00
    0