1375
0

U-17: убедительная победа над Эстонией

Юношеская сборная Украины в шаге от выхода в следующий раунд

Юнацька збірна України, сформована з футболістів 1999 року народження продовжує свої виступи у кваліфікаційному раунді до ЧЄ-2016. У другому матчі міні-турніру підопічні Олександра Петракова перемогли команду Естонії з рахунком 2:0.

Українці почали матч надзвичайно активно і вже на 4-ій хвилині повели у рахунку - Попов забив після вдалого розіграшу кутового. Загалом перевага нашої збірної в цьому матчі була очевидною: 18 ударів проти 6 на користь українців. Проте реалізувати свою ігрову перевагу українці зуміли лише з пенальті на початку другого тайму, Хахльов встановив остаточний рахунок матчу - 2:0.

В іншому матчі групи збірна Боснії та Герцеговини каменя на камені не залишила від господарів - команди Молдови - провівши в її ворота 5 м’ячів без відповіді та оформивши собі перепустку в еліт-раунд. Тож, в останньому турі, збірній Україні достатньо буде нічиєї, щоб гарантовано кваліфікуватися до наступного раунду.