14.06.2015, FT   ТВ-трансляция: 

Михаил ФОМЕНКО: «Больше удовлетворен результатом, чем игрой»

Главный тренер сборной Украины Михаил ФОМЕНКО о победе над Люксембургом

Михаил ФОМЕНКО: «Больше удовлетворен результатом, чем игрой»

Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко на післяматчевій прес-конференції прокоментував перемогу своїх підопічних над збірною Люксембургу з рахунком 3:0 у матчі відбіркового циклу чемпіонату Європи 2016 року, який відбувся на «Арені Львів» у Львові.

- Михайле Івановичу, якби м'яч влучив не в стійку, а у ворота на десятій хвилині зустрічі, що було б далі?
- Матч закінчився б з рахунком 3:1.

- Чи задоволені Ви грою Морозюка у цьому поєдинку? Чи можна сказати, що він успішно впорався зі своїми обов'язками, враховуючи дискваліфікацію Федецького?
- Як бачите, він грав до самого фінального свистка. Хочеться йому подякувати за те, що він зміг швидко увійти в командну гру.

- Як Ви прокоментуєте заміни, які зробив тренерський штаб збірної України протягом поєдинку?
- Остання заміна була вимушеною, оскільки у Ракицького виникли проблеми з паховими кільцями. Що стосується заміни Ротаня: Руслан не до кінця відновився після минулої гри зі збірною Грузії і важкого сезону, що завершився, в цілому. Втомлений був і Кравець, потрібно було освіжити лінію атаки. Шкода, що не було можливості зробити 5-6 замін. Хлопцям потрібно було поповнити емоції, адже без них складно виконувати свою роботу. Ми передбачали, що гра буде непростою. Плюс спрацював стимул у суперника, який хотів привітати тренера з днем народження. Дякую хлопцям, що все закінчилося добре в цій грі.

- Ви більше задоволені результатом або грою в матчі з люксембуржцями?
- Більше задоволений результатом, аніж грою. Дуже складно було відновити емоції гравцям, вони приїхали «порожніми» до розташування національної команди.

- Чи задоволені Ви поведінкою і відвідуваністю вболівальників на трибунах «Арени Львів» у цьому матчі?
- Ми сподівалися і не сумнівалися, що у нас буде чисельна перевага. Вболівальники стали нашим дванадцятим гравцем і дуже підтримували команду.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Украинская ассоциация футбола

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Bandera.Lviv
      Bandera.Lviv, 15.06.2015 19:19
    0
    Валерий Хоменко, 15.06.2015 16:37
    Твоя что ли, а у тябя кака группа !?
    тобі яка потрібна - лікуєшся, чи прікалуєшся....
    Валерий Хоменко
      Валерий Хоменко, 15.06.2015 16:37
    0
    Bandera.Lviv, 15.06.2015 07:54
    дякуємо за роботу, про те потрібна свіжа кров на тренерському містку, думаю відразу після Євро2016
    Твоя что ли, а у тябя кака группа !?
    Kleim
      Kleim, 15.06.2015 16:30
    +1
    Дєд Міша...пора тобі команду доміношників тренувати у сквері, а не гробити збірну своєю недолугою тактикою..срамота а не гра КОМАНДИ...
    Mr.Teash
      Mr.Teash, 15.06.2015 13:25
    +2
    Одно и то же гундосит уже какую игру... «Більше задоволений результатом, аніж грою.» Ясен пень! Так у всех такое мнение... А что будешь говорить, Михаливаныч, когда и результата не будет?...
    ПС. В эту знойную компанию – Фоменко, Онищенко, Заваров – добавить бы ещё Блохина «на фарт», и тогда затрахаемся мы ждать игры...)))
    bodyanich
      bodyanich, 15.06.2015 10:39
    +1
    Bandera.Lviv, 15.06.2015 07:54
    дякуємо за роботу, про те потрібна свіжа кров на тренерському містку, думаю відразу після Євро2016
    а может до евро стоит замениьт? боюсь что унылую игру увидим при нем
    уух (праскурафф)
      уух (праскурафф), 15.06.2015 09:34
    +1
    Що стосується заміни Ротаня: Руслан не до кінця відновився після минулої гри зі збірною Грузії і важкого сезону, що завершився, в цілому. Втомлений був і Кравець,
    ========================================================
    вот как можно
    1) не восстановиться после товарняка, в котором жилы особо и не рвали. тем более, что предыдущий матч был 30-го мая
    2) устать от укороченного сезона, в котором-то и не каждый матч полностью провел
    Александр Беляков
      Александр Беляков, 15.06.2015 09:13
    0
    Bandera.Lviv, 15.06.2015 07:54
    дякуємо за роботу, про те потрібна свіжа кров на тренерському містку, думаю відразу після Євро2016
    За какую работу? что то поменялось сборная играть стала? заметьте не пишу играть лучше, а просто играть.Наверное победы пришили? Первый раз за 15 лет не смотрел сборную.....
    Bandera.Lviv
      Bandera.Lviv, 15.06.2015 07:54
    +7
    дякуємо за роботу, про те потрібна свіжа кров на тренерському містку, думаю відразу після Євро2016
    Bandera.Lviv
      Bandera.Lviv, 15.06.2015 07:54
    +7
    дякуємо за роботу, про те потрібна свіжа кров на тренерському містку, думаю відразу після Євро2016
    Mr.Teash
      Mr.Teash, 15.06.2015 13:25
    +2
    Одно и то же гундосит уже какую игру... «Більше задоволений результатом, аніж грою.» Ясен пень! Так у всех такое мнение... А что будешь говорить, Михаливаныч, когда и результата не будет?...
    ПС. В эту знойную компанию – Фоменко, Онищенко, Заваров – добавить бы ещё Блохина «на фарт», и тогда затрахаемся мы ждать игры...)))
    Kleim
      Kleim, 15.06.2015 16:30
    +1
    Дєд Міша...пора тобі команду доміношників тренувати у сквері, а не гробити збірну своєю недолугою тактикою..срамота а не гра КОМАНДИ...
    bodyanich
      bodyanich, 15.06.2015 10:39
    +1
    Bandera.Lviv, 15.06.2015 07:54
    дякуємо за роботу, про те потрібна свіжа кров на тренерському містку, думаю відразу після Євро2016
    а может до евро стоит замениьт? боюсь что унылую игру увидим при нем
    уух (праскурафф)
      уух (праскурафф), 15.06.2015 09:34
    +1
    Що стосується заміни Ротаня: Руслан не до кінця відновився після минулої гри зі збірною Грузії і важкого сезону, що завершився, в цілому. Втомлений був і Кравець,
    ========================================================
    вот как можно
    1) не восстановиться после товарняка, в котором жилы особо и не рвали. тем более, что предыдущий матч был 30-го мая
    2) устать от укороченного сезона, в котором-то и не каждый матч полностью провел
    Bandera.Lviv
      Bandera.Lviv, 15.06.2015 19:19
    0
    Валерий Хоменко, 15.06.2015 16:37
    Твоя что ли, а у тябя кака группа !?
    тобі яка потрібна - лікуєшся, чи прікалуєшся....
    Валерий Хоменко
      Валерий Хоменко, 15.06.2015 16:37
    0
    Bandera.Lviv, 15.06.2015 07:54
    дякуємо за роботу, про те потрібна свіжа кров на тренерському містку, думаю відразу після Євро2016
    Твоя что ли, а у тябя кака группа !?
    Александр Беляков
      Александр Беляков, 15.06.2015 09:13
    0