Украинские бадминтонисты завоевали три медали Кубка Европы

Украинские спортсмены продолжают бороться за олимпийские лицензии

Успішно розпочався відбір для участі у Літніх Олімпійських Іграх-2016 для українських бадмінтоністів.

Чемпіони України Дмитро Завадський і Марія Улітіна стали переможцями відповідно у чоловічій і жіночій одиночних категоріях, а Артем Почтарьов завоював третє місце на етапі Кубка Європи рівня International Series, який проходив у місті Медводе (Словенія).

Завадський (76-й у світовому рейтингу), «посіяний» другим, у фіналі переграв фінського спортсмена Калле Колйонена (196-й) - 12:21, 21:19, 22:20.

Улітіна (78-а) також була другого «сіяною». Марія у фіналі здобула перемогу над представницею Данії Мією Бліхвельд (124-а) - 17:21, 21:17, 21:12.

Таким чином, українці завоювали перші очки, що йдуть у залік для отримання олімпійської ліцензії.