Сергій ПІДДУБНИЙ: «Роман Ковальчик – майстер своєї справи»

«Кардинал-Ровно» – «ЛТК» – 5:2. Послематчевый комментарий главного тренера ровенчан

Сергій ПІДДУБНИЙ: «Роман Ковальчик – майстер своєї справи»

Після завершення гри, представникам ЗМІ досить довгий час довелося чекати тренерів команд, напевно тому, чи не вперше в історії, першим на прес-конференцію з’явився Сергій Піддубний, який не приховував свого задоволення результатом гри.

- Перш за все, хотів би привітати з перемогою наших вболівальників і гравців команди. Дякую їм за те, що вони перетерпіли і вижали з себе все, що могли. Що стосується самої гри, то вона складалася з окремих складових. Ми спочатку забили гол і мали три моменти, два з яких в порожні ворота. В таких випадках м’яч потрібно просто заносити у ворота. Проте це, скоріш за все, відбулося не через брак майстерності, а через надмірне хвилювання і просте невезіння. Забий ми тоді другий гол, сіли б – і, можливо, все склалося б по-іншому. А так, згодом нам забили, ми почали пропускати гострі контратаки, підстроюватись під їхню гру. А «ЛТК» на даний момент команда така, не хочу її жодним чином образити, яка і сама ніби не грає, але і іншим грати не дає. Луганчани постійно пресингують, не дають вільно «дихати». Тому з ними важко грати, хлопці добре фізично підготовлені, і тобі доводиться грати на максимумі своїх можливостей, шукати щілини в їхній обороні, щоб реалізувати це. Все-таки добре, що наші комбінації проходять, і вже не вперше всі дивляться, але нічого зробити не можуть. І це добре, що так воно виходить.

Що можу відмітити по другому тайму? Вийшов Ситник і «поперекушував» їх на задній лінії, давши таким чином більше можливостей грати на атаку Волянюку і Кашубі. Але грою Михайла я не в повній мірі задоволений. У плані атаки я чекаю від нього більшого. Волянюк повинен більше атакувати, більше брати на себе гру. А поки що він виглядає такою собі сірою мишкою. А ось Фаренюк, на мою думку, грав досить вдало. Чіплявся за м’яч. Добре зіграв у другому таймі Дєнюжкін, який своїми довгими, гострими і точними передачами створював небезпечні моменти поблизу воріт суперника. У такому випадку і нам легше. А коли забили третій гол, то стало набагато простіше грати, адже перевага на нашому боці. Згодом ми розіграли награний стандарт. Після цього Ланко створив справжній шедевр, пробігши через усе поле, а наприкінці атаки, ще й так підсік воротаря.

Цікаво, що до цього більше гола за матч «ЛТК» в цьому чемпіонаті ще не пропускав. Я передивися їхні ігри. У перших турах, коли Рося не було, то Савенко для них був справжній «цар», а по-друге, якби нам так фартило... Але потрібно також відмітити, що Роман Ковальчик – майстер своєї справи, він так налаштовує гравців і готує фізично, що з ними дуже важко грати. Вони біжать всі два тайми, пресингують. Окрім того, вони добре захищаються і шукають на стандартах свої моменти – б’ють і з цього мають позитивний результат.

У нас попереду три виїзних гри, але це нас не непокоїть, адже якщо подивитися на попередні ігри, то ми в рідних стінах у чотирьох іграх взяли лише 6 очок, а в чотирьох виїзних – 10, тобто показали набагато кращий результат, якраз в гостях. Хоча, я не хочу жодним чином виправдовуватися, але і гра з «Локомотивом» , а також зі «Спортлідером+» – це, як кажуть, нещасний випадок. І якби ми ще й цю гру програли, то це було б взагалі… Притому, як вона розпочиналася, забили гол, потім не забивали в пусті. Пропустили у свої… Працюємо над помилками, але все одно – четвіркам ще потрібно притиратися.

Правда, вже є певні плюси. Протягом гри намагаюся дати можливість пограти всім гравцям. Так, Кручок, він ні чим не гірший за інших, і до нього не має претензій, але по стилю гри він і Сондак не мають тих габаритів, що у гравців «ЛТК». Луганчани достатньо масивна команда і їм з ними грати важкувато. Навіть, Басич, який міцний у ногах, але маленького зросту, тому і він теж не досить комфортно почувається в грі проти таких гравців. На мою думку, Ситник, Кашуба, Волянюк, Фаренюк, якраз під стать «телефоністам», ну, а ми вже так – підігруємо, шукаємо стандарти, вижимаємо все наскільки вистачає сил.

Юрій РАЧКОВСЬКИЙ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности