04.10.2014, FT   ТВ-трансляция: 

Кураж Махарадзе и победа Олимпика

Донецкий «Олимпик» продолжает находиться в группе лидеров чемпионата Украины

Кураж Махарадзе и победа Олимпика

«Карпатам» вперше протистояв «Олімпік», що став вже 33-м суперником львівського клубу у чемпіонатах. Ігор Йовічевіч після останнього кубкового матчу з «Динамо» змінив стартовий склад своїх підопічних. Після тривалої перерви повернулися в основу Гітченко і Худоб’як. Мартинюк зайняв місце травмованого лівого захисника Костевича, а в нападі діяли Ксьонз та Кожанов. Не менше кадрових перестановок зробив і Роман Санжар, який після кубкової перемоги над запоріжцями довірив місце у воротах Махарадзе, що востаннє грав у чемпіонаті ще у липні. У Прем’єр-лізі дебютували у стартовому складі Моха і Міщенко. За традицією до Києва підтримати «Карпати» приїхало багато вболівальників команди.

Гравці «Олімпіку», які в столиці виступають у ролі господарів поля, активніше розпочали гру. Моха після боротьби за м’яч з Мартинюком впав у штрафному, але арбітр Абдула, який проводив свій 60-й матч серед еліти, вважав, що марокканець сам опинився на газоні. Небезпечно атакував й інший легіонер донецького клубу Шеріф, який здалеку пробив поруч з рамкою воріт.

Перший же гольовий момент матчу виник за участю екс-півзахисника «Карпат» Тищенка, який після хорошої передачі опинився один перед Мисаком, але воротар гостей рятує команду, чудово відреагувавши на удар суперника. В подібній ситуації першу загрозу біля воріт «Олімпіку» створив капітан «Карпат» Голодюк, але Махарадзе встиг перехопити цю передачу.

Гра поступово вирівнялася, і боротьба за м’яч точилася на підступах до обох штрафних. Не приносили користь номінальним господарям і кутові удари, а також штрафні, зокрема удар Дорошенка прийняла на себе «карпатівська» «стінка». Наступний штрафний заробив Шеріф, і вже поперечина воріт підстрахувала Мисака після удару Ситника. Натомість в компенсований час міг відзначитись вихованець донецького футболу Кожанов, дальній удар якого зумів парирувати Махарадзе.

Другий тайм  активніше вже розпочали гравці «Карпат». Обидві команди діяли на високих швидкостях, але до небезпечних моментів справа не доходила. Натомість жорстких єдиноборств та зіткнень не бракувало, і Абдулі часто доводилось фіксувати порушення правил і запрошувати на поле медперсонал. Як наслідок, через пошкодження Ситника довелося замінити.

Згодом контратака «Олімпіку» правим флангом таки змінила нулі на табло. Моха зробив передачу низом на дальню штангу, де Дорошенко, випередивши Балажіца, пробив повз воротаря. Тут же «Карпати» могли відновити рівновагу, але Махарадзе дивом встиг перевести м’яч на кутовий  після удару Ксьонза. Після чергової атаки гостей Сергійчук вривався до штрафного і в боротьбі з Махарадзе опинився на газоні. Арбітр без роздумів вказав на позначку, проте Махарадзе відгадав напрямок удару Ксьонза і залишив рахунок без змін. До речі, це був перший у чемпіонатах пенальті як для Ксьонза (у 134-й грі), так і Махарадзе (у 2-й грі). До кінця матчу у «Карпат» було декілька нагод уникнути поразки, але цього дня Махарадзе піймав кураж і знову рятує ворота після удару під поперечину Страшкевича.

Після фінального свистку арбітра поневолі пригадалась наразі діюча закономірність виступів дебютанта Прем’єр-ліги. Якщо «Олімпік» забиває бодай один гол у грі, то обов’язково перемагає. Також збереглася й інша тенденція виступів донецького клубу, який з початку сезону на своєму полі внічию не грає.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

«Олимпик» (Донецк) - «Карпаты» (Львов) - 1:0 (0:0)

Кирилл Дорошенко, 65

На 75-й минуте Павел Ксенз не реализовал пенальти (вратарь)

«Олимпик»: Заури Махарадзе, Кирилл Дорошенко, (Алексей Дитятьев, '86), Андрей Мищенко, Дмитрий Гришко, Павел Иванов, Владислав Огиря, Александр Сытник, (Игорь Семенина, '60), Игорь Тищенко, Максим Драченко, Шериф Иса, Моха Рхарсалла, (Владислав Гельзин, '80)
«Карпаты»: Роман Мысак, Андрей Гитченко, Денис Кожанов, (Вадим Страшкевич, '79), Грегор Балажиц, Денис Мирошниченко, Игорь Пластун, Игорь Я. Худобяк, Павел Ксенз, Ярослав Мартынюк, Олег Голодюк, (Михаил Кополовец, '72), Амбросий Чачуа, (Михаил Сергийчук, '46)

Андрей Мищенко, 50. Игорь Тищенко, 70. Заури Махарадзе, 75. Владислав Гельзин, 93. - Павел Ксенз, 34. Ярослав Мартынюк, 76. Михаил Кополовец, 81. Андрей Гитченко, 94.

Арбитр: Анатолий Абдула (Харьков)

Удары (в створ): 7 (3) - 5 (4)
Угловые: 5 - 4
Оффсайды: 3 - 1.

Зрителей: 850
Оценка поля: 4
Честная игра: 7,500 - 6,500.

ОЛИМПИК - КАРПАТЫ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Протокольные данные сверены с официальными.

Sport.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Александр Тишура, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    airwolf77
    airwolf77, 04.10.2014 22:59
    0
    Fletch_64, 04.10.2014 22:32
    Чому ж тоді в футбола в Донецьку не гуляють?!...
    Натомість, кожної години аеропорт обстрілюють ординці -- певно, "розповсюдити" по світах усеньких свою "столицю" в нинішньому її вигляді хочуть!..
    там кіборги
    Fletch_64
    Fletch_64, 04.10.2014 22:32
    0
    Immortal777, 04.10.2014 17:04
    Донецк- футбольная столица Украины!
    Чому ж тоді в футбола в Донецьку не гуляють?!...
    Натомість, кожної години аеропорт обстрілюють ординці -- певно, "розповсюдити" по світах усеньких свою "столицю" в нинішньому її вигляді хочуть!..
    Fletch_64
    Fletch_64, 04.10.2014 22:24
    0
    babovoz, 04.10.2014 21:13
    А Заури Махарадзе хоте не сын Котэ Махарадзе-знаменитого комментатора? Кто знает?
    Ні. В них серед дітей лише донька, до того ж аж 1950 р.н.
    babovoz
    babovoz, 04.10.2014 21:13
    0
    А Заури Махарадзе хоте не сын Котэ Махарадзе-знаменитого комментатора? Кто знает?
    Etan
    Etan, 04.10.2014 19:30
    0
    Вот что нравиться в Олимпике, в вышке играют те игроки, которые вывели его из первой лиги! А не как у нас во многих командах. Добивается выхода одна група игроков. А как только команда оказывается в УПЛ, их начинают менать. Типа для вышки вы слабы.
    lviv-999
    lviv-999, 04.10.2014 19:05
    0
    Це ганьба і кінець українському футболу якщо така команда як Олімпік займає таке високе місце!!!!!!! Сьогодні звичайна нічійна гра!!!!! Але Олімпік реально сама везуча!!!!!!!!!!! команда першого кола згадайте просто дикофартові перемоги над Говерлою.Зорею і МЕтадоном правда цей матч замість Олімпіка судя виграв!!!! А так команда без вболівальників і якщо нічого непоміняється на Донбасі то і без майбутнього!!!
    Валерий Литвиненко
    Валерий Литвиненко, 04.10.2014 17:39
    0
    Это украинский Падерборн посмотрим что они дальше покажут -стабильность признак класса
    ghjcnj
    ghjcnj, 04.10.2014 17:11
    0
    разница мячей 6-16 (минус 10) и при этом 4 место. абалдеть
    Immortal777
    Immortal777, 04.10.2014 17:04
    0
    Донецк- футбольная столица Украины!
    OM27
    OM27, 04.10.2014 16:53
    0
    Bandera.Lviv, 04.10.2014 15:58
    у олімпіка гімн співав один футболіст та ГРУЗИН МАХАРАДЗЕ воротар!???
    фанати Карпат КРАСЕНІ!!!!
    у футбол ОЛІМПІК іграв КРАЩЕ!
    Карпати боротьба вся попереду - за ВИЖИВАННЯ!
    голодюк, худобяк, кожанов, кополовець - ПЕНЬКА під зад - ДОРОГУ МОЛОДИМ!
    а так поки, що ВІВЦІ!
    Заурі Махарадзе народився в Україні - в Одеській області, є громадянином України, являється вихованцем ФК Олімпік (Донецьк), запрошувався до нашої збірної на юнацькому рівні, воротар молодіжної збірної України, з якою він виграв Кубок Співдружності на початку цього року.
    BekXan
    BekXan, 04.10.2014 16:47
    0
    Дьявол, 04.10.2014 16:36
    Это тот агрессивный футбол, который хочет Дыминский. А то, что для такого футбола нет игроков соответствующего уровня, его, видимо не волнует. Ну, если ему нужна только игра, а на результат плевать, но все нормально. Увы...
    Посмотри состав Олимпика и состав Карпат?Разницу в игроках видишь по выступлениях и опыту?Может дело не в игроках?А в тренере и внутри колектива ! Когда есть команда КОЛЕКТИВ то пофиг какого ранга соперник ! Ребята выходят и играют ! Вот так и Олимпик выходит и играет и ему пофиг против кого !
    Дьявол
    Дьявол, 04.10.2014 16:36
    0
    Это тот агрессивный футбол, который хочет Дыминский. А то, что для такого футбола нет игроков соответствующего уровня, его, видимо не волнует. Ну, если ему нужна только игра, а на результат плевать, но все нормально. Увы...
    Fletch_64
    Fletch_64, 04.10.2014 16:24
    0
    Fletch_64, 04.10.2014 16:22
    Худобяк: "привезений" пенальті, який тільки хабаганкою судді не був призначений,
    "привезенний" штрафний удар, який тільки чудом не перетворився в гол - обидва ці ТТД
    Худоб'як заробив "тупими" стрибками у м'яч, які були згори приречені на невдачу!...
    А при забитому голі Худоб'як виявився "солодкою булочкою" для супеника. Як пацифіст та
    пох**ст на суперника лише подивився... й не примусив того навіть дриблінг на себе витрачати!...
    І при всьому тому його не замінили!..
    Чачуа, такеж Бревно в цьому матчі, хоч на другий тайм не випустили...
    Жах, жах й ниці перспективи!!!
    *забаганкою*
    Fletch_64
    Fletch_64, 04.10.2014 16:22
    0
    Худобяк: "привезений" пенальті, який тільки хабаганкою судді не був призначений,
    "привезенний" штрафний удар, який тільки чудом не перетворився в гол - обидва ці ТТД
    Худоб'як заробив "тупими" стрибками у м'яч, які були згори приречені на невдачу!...
    А при забитому голі Худоб'як виявився "солодкою булочкою" для супеника. Як пацифіст та
    пох**ст на суперника лише подивився... й не примусив того навіть дриблінг на себе витрачати!...
    І при всьому тому його не замінили!..
    Чачуа, такеж Бревно в цьому матчі, хоч на другий тайм не випустили...
    Жах, жах й ниці перспективи!!!
    petja.88
    petja.88, 04.10.2014 16:15
    0
    Яке керівництво така й команда!!!
    Fletch_64
    Fletch_64, 04.10.2014 16:11
    0
    Карпати! Це не гра, а якийсь рівень сільська першість!
    Ще й хай скажуть "дякую" незрозумілій прихильності весь матч судді!...
    Пенальті призначили незаслужено, а от Худобяк в першому таймі 100% пеналь на свої ворота привіз!!! Потім Худобяк "привіз" штрафний біля самої границі карного майданчика, який Ситник тільки чудом не реалізував...
    Так що рахунок навіть 3:0 не був би дивним.
    О, тільки під кінець матчу шось спробували здалеку бити!... До цього, що найприкріше,
    найубогіше -- м'яч в ногах карпатівців взагалі не тримався, партнеру зручного пасу не здатні були зробити!...
    Логічно, шо одна команда займає 6-те місце, а інша передостаннє. І та, що вище, перемагає...
    Lennon750
    Lennon750, 04.10.2014 16:09
    0
    Комментарий свернут. Показать
    А вот и баннер запрещённый))
    napalm931
    napalm931, 04.10.2014 16:02
    0
    неожиданно Олимпик так высоко в турнирной таблице)
    Bandera.Lviv
    Bandera.Lviv, 04.10.2014 15:58
    0
    у олімпіка гімн співав один футболіст та ГРУЗИН МАХАРАДЗЕ воротар!???
    фанати Карпат КРАСЕНІ!!!!
    у футбол ОЛІМПІК іграв КРАЩЕ!
    Карпати боротьба вся попереду - за ВИЖИВАННЯ!
    голодюк, худобяк, кожанов, кополовець - ПЕНЬКА під зад - ДОРОГУ МОЛОДИМ!
    а так поки, що ВІВЦІ!
    airwolf77
    airwolf77, 04.10.2014 22:59
    0
    Fletch_64, 04.10.2014 22:32
    Чому ж тоді в футбола в Донецьку не гуляють?!...
    Натомість, кожної години аеропорт обстрілюють ординці -- певно, "розповсюдити" по світах усеньких свою "столицю" в нинішньому її вигляді хочуть!..
    там кіборги
    Fletch_64
    Fletch_64, 04.10.2014 22:32
    0
    Immortal777, 04.10.2014 17:04
    Донецк- футбольная столица Украины!
    Чому ж тоді в футбола в Донецьку не гуляють?!...
    Натомість, кожної години аеропорт обстрілюють ординці -- певно, "розповсюдити" по світах усеньких свою "столицю" в нинішньому її вигляді хочуть!..
    Fletch_64
    Fletch_64, 04.10.2014 22:24
    0
    babovoz, 04.10.2014 21:13
    А Заури Махарадзе хоте не сын Котэ Махарадзе-знаменитого комментатора? Кто знает?
    Ні. В них серед дітей лише донька, до того ж аж 1950 р.н.
    babovoz
    babovoz, 04.10.2014 21:13
    0
    А Заури Махарадзе хоте не сын Котэ Махарадзе-знаменитого комментатора? Кто знает?
    Etan
    Etan, 04.10.2014 19:30
    0
    Вот что нравиться в Олимпике, в вышке играют те игроки, которые вывели его из первой лиги! А не как у нас во многих командах. Добивается выхода одна група игроков. А как только команда оказывается в УПЛ, их начинают менать. Типа для вышки вы слабы.
    lviv-999
    lviv-999, 04.10.2014 19:05
    0
    Це ганьба і кінець українському футболу якщо така команда як Олімпік займає таке високе місце!!!!!!! Сьогодні звичайна нічійна гра!!!!! Але Олімпік реально сама везуча!!!!!!!!!!! команда першого кола згадайте просто дикофартові перемоги над Говерлою.Зорею і МЕтадоном правда цей матч замість Олімпіка судя виграв!!!! А так команда без вболівальників і якщо нічого непоміняється на Донбасі то і без майбутнього!!!
    Валерий Литвиненко
    Валерий Литвиненко, 04.10.2014 17:39
    0
    Это украинский Падерборн посмотрим что они дальше покажут -стабильность признак класса
    ghjcnj
    ghjcnj, 04.10.2014 17:11
    0
    разница мячей 6-16 (минус 10) и при этом 4 место. абалдеть
    Immortal777
    Immortal777, 04.10.2014 17:04
    0
    Донецк- футбольная столица Украины!
    OM27
    OM27, 04.10.2014 16:53
    0
    Bandera.Lviv, 04.10.2014 15:58
    у олімпіка гімн співав один футболіст та ГРУЗИН МАХАРАДЗЕ воротар!???
    фанати Карпат КРАСЕНІ!!!!
    у футбол ОЛІМПІК іграв КРАЩЕ!
    Карпати боротьба вся попереду - за ВИЖИВАННЯ!
    голодюк, худобяк, кожанов, кополовець - ПЕНЬКА під зад - ДОРОГУ МОЛОДИМ!
    а так поки, що ВІВЦІ!
    Заурі Махарадзе народився в Україні - в Одеській області, є громадянином України, являється вихованцем ФК Олімпік (Донецьк), запрошувався до нашої збірної на юнацькому рівні, воротар молодіжної збірної України, з якою він виграв Кубок Співдружності на початку цього року.
    BekXan
    BekXan, 04.10.2014 16:47
    0
    Дьявол, 04.10.2014 16:36
    Это тот агрессивный футбол, который хочет Дыминский. А то, что для такого футбола нет игроков соответствующего уровня, его, видимо не волнует. Ну, если ему нужна только игра, а на результат плевать, но все нормально. Увы...
    Посмотри состав Олимпика и состав Карпат?Разницу в игроках видишь по выступлениях и опыту?Может дело не в игроках?А в тренере и внутри колектива ! Когда есть команда КОЛЕКТИВ то пофиг какого ранга соперник ! Ребята выходят и играют ! Вот так и Олимпик выходит и играет и ему пофиг против кого !
    Дьявол
    Дьявол, 04.10.2014 16:36
    0
    Это тот агрессивный футбол, который хочет Дыминский. А то, что для такого футбола нет игроков соответствующего уровня, его, видимо не волнует. Ну, если ему нужна только игра, а на результат плевать, но все нормально. Увы...
    Fletch_64
    Fletch_64, 04.10.2014 16:24
    0
    Fletch_64, 04.10.2014 16:22
    Худобяк: "привезений" пенальті, який тільки хабаганкою судді не був призначений,
    "привезенний" штрафний удар, який тільки чудом не перетворився в гол - обидва ці ТТД
    Худоб'як заробив "тупими" стрибками у м'яч, які були згори приречені на невдачу!...
    А при забитому голі Худоб'як виявився "солодкою булочкою" для супеника. Як пацифіст та
    пох**ст на суперника лише подивився... й не примусив того навіть дриблінг на себе витрачати!...
    І при всьому тому його не замінили!..
    Чачуа, такеж Бревно в цьому матчі, хоч на другий тайм не випустили...
    Жах, жах й ниці перспективи!!!
    *забаганкою*
    Fletch_64
    Fletch_64, 04.10.2014 16:22
    0
    Худобяк: "привезений" пенальті, який тільки хабаганкою судді не був призначений,
    "привезенний" штрафний удар, який тільки чудом не перетворився в гол - обидва ці ТТД
    Худоб'як заробив "тупими" стрибками у м'яч, які були згори приречені на невдачу!...
    А при забитому голі Худоб'як виявився "солодкою булочкою" для супеника. Як пацифіст та
    пох**ст на суперника лише подивився... й не примусив того навіть дриблінг на себе витрачати!...
    І при всьому тому його не замінили!..
    Чачуа, такеж Бревно в цьому матчі, хоч на другий тайм не випустили...
    Жах, жах й ниці перспективи!!!
    petja.88
    petja.88, 04.10.2014 16:15
    0
    Яке керівництво така й команда!!!
    Fletch_64
    Fletch_64, 04.10.2014 16:11
    0
    Карпати! Це не гра, а якийсь рівень сільська першість!
    Ще й хай скажуть "дякую" незрозумілій прихильності весь матч судді!...
    Пенальті призначили незаслужено, а от Худобяк в першому таймі 100% пеналь на свої ворота привіз!!! Потім Худобяк "привіз" штрафний біля самої границі карного майданчика, який Ситник тільки чудом не реалізував...
    Так що рахунок навіть 3:0 не був би дивним.
    О, тільки під кінець матчу шось спробували здалеку бити!... До цього, що найприкріше,
    найубогіше -- м'яч в ногах карпатівців взагалі не тримався, партнеру зручного пасу не здатні були зробити!...
    Логічно, шо одна команда займає 6-те місце, а інша передостаннє. І та, що вище, перемагає...
    Lennon750
    Lennon750, 04.10.2014 16:09
    0
    Комментарий свернут. Показать
    А вот и баннер запрещённый))
    napalm931
    napalm931, 04.10.2014 16:02
    0
    неожиданно Олимпик так высоко в турнирной таблице)
    Bandera.Lviv
    Bandera.Lviv, 04.10.2014 15:58
    0
    у олімпіка гімн співав один футболіст та ГРУЗИН МАХАРАДЗЕ воротар!???
    фанати Карпат КРАСЕНІ!!!!
    у футбол ОЛІМПІК іграв КРАЩЕ!
    Карпати боротьба вся попереду - за ВИЖИВАННЯ!
    голодюк, худобяк, кожанов, кополовець - ПЕНЬКА під зад - ДОРОГУ МОЛОДИМ!
    а так поки, що ВІВЦІ!