Вячеслав ГРОЗНЫЙ: «Металлист - это топ-команда»

Главный тренер «Говерла» дал характеристику сопернику накануне кубковой встречи с «Металлистом»

Вячеслав ГРОЗНЫЙ: «Металлист - это топ-команда»

«Чи перестав «Металист» бути командою топ-групи? Не згоден! «Металіст» - це топ-команда. Почитайте інтерв'ю Сергія Курченка, який говорить, що у харківського клубу немає проблем із фінансуванням. У «Металіста» шикарна база. Хіба вона кудись від них переїхала? Хіба харків'яни не на тому самому стадіоні грають? Чи, хіба не чартерними літаками літають? Пішов Азеведо, а прийшов Кобін. А в кого мотивації більше? У Кобина більше, бо він давно не грав. Він швидкий футболіст. Так само швидкий Ребенок. І він теж хоче грати у топ-клубі. Пішли одні гравці, додалися інші. Кардинально нічого не змінилося».

«Нам проти них буде дуже важко грати, оскільки у «Металіста» футболісти дуже високого рівня. Треба буде під них будувати гру, як, наприклад, у матчі в Харкові. Щоправда, коли нам не вдавалось перебудовуватися, виникали моменти біля наших воріт. У епізоді, коли пропустили, самі винні. Ми одного гравця відпустили. Давайте не забувати про те, що у нас 70 відсотків команди змінилося. Мені важливо, щоб команду оцінювали об’єктивно».

«Дехто говорить: «От у Грозного грали 40 футболістів». Давайте говорити, зважаючи на обставини. Всі знають проблеми нашого клубу. У нас немає бази, у нас багато орендованих футболістів, тому що немає місцевих вихованців, яких ми могли б залучати. Я б із задоволенням запрошував би місцевих хлопців і хочу, щоб українців у складі було якомога більше. Але хіба я проти іноземців, які максимально професійно ставляться до виконання своїх обов’язків? Не проти! Ви знаєте наші проблеми, тому не все так просто, як здається», - зазначив Грозний.

matchday.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2020 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности