Счет получился точно таким же, как и в первой встрече украинских команд

994
0
fcvolyn.net

Другий за день спаринг луцької «Волині» та маріупольського «Іллічівця» закінчився результативною нічиєю. Утім, спаринг на базі азовців пройшов за дзеркальним сценарієм ранкового матчу.

Цього разу «Волинь» відкрила рахунок у матчі, а «Іллічівець» зрівняв його наприкінці гри.

Матч видався бойовим і з численними моментами. Сергій Кравченко видавав гострі паси в центрі поля, Сандро Кобахідзе вінтив. Відзначимо удар Приндети головою після подачі кутового, а також потенційного новачка «Волині». Останній бив ногою після подачі з кута поля, але господарів виручив кіпер.

Лучани відкрили рахунок на 8 хвилині – пенальті після гри рукою в штрафній у виконанні маріупольців реалізував Селін. Відігралися підопічні Миколи Павлова на 83 хвилині. Захисники «Волині» спочатку заблокували атаку азовців, але з другої спроби нападник «Іллічівця» підсік м’яча у дальній кут – 1:1.

Наступний контрольний поєдинок на зборі в Хорватії «Волинь» проведе у п’ятницю 18 липня. О 18.00 за київським часом «хрестоносці» зустрінуться на полі «Гольферу» із полтавською «Ворсклою». Для команди Василя Сачка це буде завершальний спаринг їхнього НТЗ.

«Іллічівець» – «Волинь» – 1:1
Голи: ?, 88 – Селін, 8, з пенальті

«Волинь»: Кичак – Сімінін, Приндета, гравець на перегляді, Воронін – гравець на перегляді (А. Никитюк, 80), Кравченко, Гуменюк (Задерецький, 46), Кобахідзе, Бабенко (Рогач, 46), Селін (Мемешев, 46)