Георгий ЗОТОВ: «Жаль, что Металлург может распасться»

Защитник донецкого «Металлурга» - о ситуации в клубе и Донецке

Георгий ЗОТОВ: «Жаль, что Металлург может распасться»
Захисник донецького «Металурга», який зараз перебуває в Кисловодську в розташуванні «Анжи», розповів про мотиви свого рішення залишити клуб.
 
— Георгію, можна вже констатувати, що ви — повноправний гравець «Анжи»?
— Ні, так говорити поки не можна. «Металург» і «Анжи» ще не владнали всі деталі угоди. Можна сказати, що я перебуваю на оглядинах, хоча Сергій Ташуєв не із чуток знайомий з моїми можливостями. Адже я під його керівництвом виступав не тільки в донецькому клубі, а й ще раніше за белгородський «Салют».
 
— Доводилося читати інформацію, що на зборі з «Анжи» перебувають також інші ваші партнери з «Металурга». Називалися прізвища В’ячеслава Чечера, Сергія Болбата, Сергія Каретника та Джордже Лазіча, а також Амаду Мутарі. Кого з них ви зустріли в Кисловодську?
— На цю мить нікого з перерахованих вами гравців тут немає. Але я перебуваю на зборі з «Анжи» в Кисловодську всього чотири дні, може, когось іще не помітив…
 
— Можливо, ви чули, що хтось із цих хлопців незабаром приїде в розташування «Анжи»?
— Ви знаєте, зі мною ніхто своїми планами не ділився. Поки, повторюся, в «Анжи» з «металургів» лише я.
 
— Геворга Казаряна, наприклад, чутки наполегливо сватають то в «Амкар», то в «Олімпіакос»…
— Усе може бути. Геворг — хороший футболіст, здатний підси-
лити обидва клуби. А де він, зреш­тою, опиниться, подивимося.
 
— Були розмови, що в «Металурзі» стали виникати проблеми зі своєчасною виплатою зарплатні. Це так?
— Не знаю. Я нічого такого не помітив. Контрактні зобов’язання клуб неухильно виконував. Усі кошти приходили на мій рахунок вчасно. Думаю, жодних фінансових проблем у клубі немає.
 
— На ваш погляд, чому головний тренер «Металурга» Сергій Ташуєв так несподівано залишив команду, адже в нього все складалося в Донецьку непогано?
— Краще, звичайно, запитати у самого Сергія Альбертовича. Я в нього не запитував, а він не пояснював футболістам про мотиви свого вчинку. Особисто моя думка, що Ташуєв залишив команду через складну суспільно-політичну ситуацію в Україні, зокрема в Донецькому регіоні.
 
— Не знаєте, хто тепер очолить донецький «Металург»?
— Ні, цього сказати не можу.
 
— Судячи з інформації, що надходить, зараз багато гравців «Металурга» активно підшуковують собі нові клуби. Можете підтвердити чи спростувати таке?
— Я розмовляв із хлопцями. Поки всі у відпустці й ніхто не говорив, що кудись хоче піти. Можливо, через те, що зараз міжсезоння, тому й побутують такі чутки. Хоча, я не виключаю можливості, що бойові дії в Донецькій і Луганській областях, інші моменти щодо нового сезону в Україні й підштовхують хлопців до того, щоби шукати собі нові команди.
 
— Чи шкода, що «Металург» уже не зіграє своїм оптимальним складом зразка сезону-2013/2014?
— Дуже шкода, що така команда, яка в нас зібралася в Донецьку, може розпастися. Ми посіли шосте місце, попсувавши нерви багатьом грандам. І я впевнений, що наступного сезону, зберігши склад, мог­ли претендувати на медалі. Але, на жаль…
 
— А де кращий підбір гравців: у «Металурзі» чи в «Анжи»?
— Складно порівняти. Адже в махачкалинському клубі я ще перебуваю зовсім недовго. Але мені приємно, що «Анжи» — клуб із великими амбіціями, готовий претендувати на провідні ролі в російській першості. Сподіваюся, що й «Металург» не опуститься нижче свого рівня.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности