2323
0

Евгений Селин сыграл первый матч после травмы

Молодежь «Динамо» провела спарринг с «Оболонью»

У зв'язку з відміною календарного матчу 21-го туру чемпіонату України U- 21 «Таврія» - «Динамо», молодіжний склад «біло -синіх» провів контрольний матч проти київської команди «Оболонь-Бровар», що займає 10-е місце у 2-й лізі.

Гра відбулася на базі ФК «Динамо» у Конча-Заспі. Команди провели два тайми по 40 хвилин. Ключові події матчу відбулися в першому таймі. Динамівці забили двічі. Рахунок у грі відкрив Орест Кузик після флангової передачі Богдана Михайличенко. При другому взятті воріт Михайличенко знову виступив у ролі асистента, а гол забив Артем Бєсєдін. На останній хвилині тайму «бровари» відіграли один м'яч. Рахунок 2:1 протримався до фінального свистка.

Динамівці провели гру у змішаному складі. Деякі гравці, які були замінені після першого тайму, візьмуть участь у матчі 5-го туру Чемпіонату України U-19 «Шахтар» - «Динамо», що відбудеться в Донецьку у вівторок, 18 березня. Відзначимо, що повний матч відіграв захисник першої команди Євген Селін.