Константин Касянчук - лучший хоккеист Украины 2013 года

Нападающий «Динамо» получил признание специалистов

Константин Касянчук - лучший хоккеист Украины 2013 года

Традиційно наприкінці січня прес-служба Федерації хокею України провела опитування хокейних фахівців, експертів, суддів та журналістів з метою визначення найкращого хокеїста України за підсумками 2013 календарного року.

Всього участь в опитуванні взяли 50 респондентів. Кожен з учасників опитування повинен був назвати трійку найкращих, на його думку, хокеїстів минулого року. За перше місце нараховувалось 3 бали, за друге – 2 бали, за третє – 1 бал.

Переможцем опитування ставав гравець, що набирав найбільше балів. У випадку рівності балів у двох і більше гравців більш високе місце посідав той, у кого більше перших місць, при рівності цього показника – других і т.д.

Основна боротьба розгорнулася між першим в історії українського хокею володарем Кубка Гагаріна та першим в історії українського хокею володарем Кубка Стенлі. В результаті переможцем став нападаючий «Динамо» Костянтин Касянчук. За 34-річного форварда проголосували 29 респондентів: 19 віддали йому перше місце, 7 – друге і 3 – третє. В результаті Костянтин набрав 74 очка.

У другій половині минулого сезону Касянчук достатньо результативно зіграв у чемпіонаті КХЛ, а потім допоміг своєму клубу здобути Кубок Гагаріна. Нинішнього сезону Касянчук провів у складі москвичів 13 матчів, а потім був відряджений до ВХЛ, де став лідером «Динамо» з Балашихи. Нагадаємо, що Касянчук вже визнавався найкращим хокеїстом 2010 року.

Руслан Федотенко посів другу сходинку за підсумками опитування. За Федотенка свої голоси віддали 27 респондентів. У підсумку капітан донецького «Донбасу» набрав 71 бал (19 перших місць, 6 других та 2 третіх).

Третю позицію зайняв нападаючий мінського «Динамо» Олександр Матерухін. За чемпіона України-2013 та володаря Континентального Кубку-2013 респонденти проголосували 22 рази (3+8+11). У підсумку Матерухін набрав 36 балів.

Четвертим став капітан «Білого Барсу» Артем Бондарєв. За найкращого бомбардира національного чемпіонату проголосували 11 респондентів (3+6+2). Артем набрав 19 очок.

Замкнув п’ятірку лідерів нападаючий «СКА» Олексій Понікаровський. У екс-гравця НХЛ 2 перших місця, 2 других та 1 третє. В результаті Понікаровський отримав 11 балів.

Всього під час опитування згадувались прізвища 25 хокеїстів. Найбільше з них представляють хокейний клуб «Донбас» – 7 гравців. Чемпіонат КХЛ представляють 9 виконавців, ВХЛ – 3 гравці, МХЛ – 2 гравці, національний чемпіонат – 7 хокеїстів, білоруську Екстралігу – 3 гравців, а чемпіонат WHL – 1 хокеїст.

Символічна збірна року має такий вигляд:

Голкіпер – Євген Напненко («Білий Барс»)

Захисники – Віталій Люткевич («Молот-Прикам’є») та Геннадій Разін («Донбас»)

Нападаючі – Костянтин Касянчук («Динамо» Мск.), Руслан Федотенко («Донбас») та Олександр Матерухін («Динмо» Мн.)

ФХУ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности