|
789
1

Говерла сыграла двусторонку

Ужгородская команда продолжает подготовку к матчу 9-го тура против донецкого «Металурга»

«Говерла» провела двосторонню гру в рамках підготовки до матчу 9-го туру проти донецького «Металургу». У цьому поєдинку тренерський штаб команди вирішив перевірити всіх виконавців і дати їм ігрову практику. Матч складався з двох таймів по 45 хвилин, і завершився перемогою «зелених» – 6:3.

Зустріч вийшла вельми видовищною: цьому сприяли непогані швидкості, які демонстрували обидві команди. Кожен з гравців, який брав участь у цьому спарингу, намагався діяти з максимальною самовіддачею. Футболісти, часом, діяли жорстко, але до грубощів гра не доходила. Кожна з команда мала велику кількість нагод аби забити м’ячі.  При необхідності головний тренер «Говерли» В’ячеслав Грозний зупиняв поєдинок, вносячи корективи в дії гравців. Не погано проявляли себе гравці на перегляді.