ЮЧМ. Украина завоевывает первую медаль на домашнем турнире

Валерия Семенкова стала третьей в метании молота + ФОТО

2442
0

Третій день змагань Юнацького чемпіонату світу ІААФ з легкої атлетики Донецьк 2013 і нарешті Україна завоювала перші медалі. Загалом змагальний день приніс наступні результати:

5000 м спортивна ходьба, дівчата – Ольга Шаргіна з Росії стала лідером цього року і здобула золото пройшовши дистанцію за 22:13.91.

10.000 м спортивна ходьба, хлопці – Тошікацу Яманіші з Японії здобув золото з результатом 41:53.80

Река Гюратц з Венгрії з результатом 73.20 встановила новий рекорд Юнацьких чемпіонатів світу з метання молоту. Українка Валерія Семенкова посягла третє місце, завоювавши бронзу, з результатом 68.62.

Стрибки з жердиною, дівчата – перше місце їде до Венесуели, 4.25 результат Робейліз Пейнадо.

400 м с бар’єрами, дівчата – перше місце у Південно-Африканській Республіці, Хелен Сванепоел, 58.08, нова лідер 2013.

400 м с бар’єрами, хлопці – Марвін Вільямс здобув золото з результатом 50.39 і став новим лідером серед юнаків цього року.

Трійний стрибок – Лазаро Мартінез з Куби встановив новий рекорд Юнацьких чемпіонатів світу 16.63.

Стрибок у висоту, хлопці з результатом 2.20 переміг Сангйок Ву з Кореї. Українець Олександр Баранніков на четвертому місці.

1500м дівчата – Тайджист Гашав з Ефіопії посіла перше місце з результатом 4:14.25.

800м хлопці – 1 місце у кенійця Алфреда Кіпкетер, 1:48.01.

Метання диску, хлопці – Метью Денні, Австралія, новий світовий лідер серед юнаків, золото з результатом 67.54.