ФФУ грозит лишить Таврию трех очков в сезоне 2013/2014

КДК Федерации футбола Украины принял решения относительно нескольких украинских клубов

ФФУ грозит лишить Таврию трех очков в сезоне 2013/2014

11 червня Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України прийняв кілька рішень, які стосуються ряду клубів Прем’єр-ліги, першої ліги та другої ліги.

Так, за неправомірні дії вболівальників «Карпат» 3 травня 2013 р. на стадіоні «Авангард» під час матчу 27-го туру чемпіонату України з ужгородською «Говерлою» львівський клуб має виплатити 100 тисяч гривень.

Фінансові санкції у 20 тисяч гривень застосовані також до «Карпат» за використання піротехнічних засобів вболівальниками львівської команди на стадіоні «Україна» під час матчу 30-го туру чемпіонату України з харківським «Металістом». Крім того, 35 тисяч гривень доведеться сплатити і «Металісту» за використання вболівальниками харківського клубу піротехнічних засобів протягом того ж матчу.

Київське «Динамо» має виплатити штраф у розмірі 25 тисяч гривень за скандування нецензурних виразів вболівальниками команди на стадіоні НСК «Олімпійський» 26 травня 2013 р. під час матчу 30-го туру чемпіонату України із запорізьким «Металургом».

За неправомірні дії вболівальників під час та після закінчення матчу фіналу Кубку України, який відбувся 22 травня у Харкові на стадіоні «Металіст», оштрафовані «Шахтар» та «Чорноморець». Донецькому клубу доведеться сплатити 20 тисяч гривень, а одеському − 25 тисяч.

За злісне ухилення «Таврії» від виконання кількох рішень КДК ФФУ (якими на клуб покладався обов’язок виконати вердикт ПВС ФФУ у спорах з колишніми тренерами клубу С. Альтманом, Г. Альтманом та О. Скрипником) на сімферопольський клуб накладено штраф у розмірі 75 тисяч гривень. У випадку невиконання «Таврією» цього рішення, КДК ФФУ на найближчому засіданні розгляне питання про позбавлення головної команди клубу 3 очок у чемпіонаті України наступного сезону.

10 тисяч гривень штрафу має виплатити «Олександрія» за неправомірні дії вболівальників команди на стадіоні «Локомотив» 19 травня 2013 р. під час матчу 31-го туру чемпіонату першої ліги з «Полтавою». За неправомірні дії вболівальників «Полтави» місцевий клуб зобов’язаний буде сплатити 25 тисяч гривень. Крім того, на полтавський стадіон «Локомотив» чекає піврічний випробувальний термін, - у разі повторення подібних порушень протягом нього клубу доведеться зіграти матч чемпіонату при порожніх трибунах.

1 тисяча гривень штрафу та технічна поразка з рахунком 0:3 − така ціна неявки хмельницького «Динамо» на матч 6-го туру другого етапу чемпіонату другої ліги з херсонським «Кристалом».

За пошкодження індивідуальних пластикових сидінь вболівальниками «Севастополя» на стадіоні «Спартак» 1 червня 2013 р. у матчі 33-го туру чемпіонату Першої ліги з «Одесою» севастопольському клубу доведеться виплатити 10 тисяч гривень.

3 матчі дискваліфікації за некоректну поведінку після закінчення матчу 29-го туру чемпіонату України з луцькою «Волинню», який відбувся 18 травня 2013р., отримав футболіст ужгородської «Говерли» А. Єдігарян.

Старший тренер донецького «Шахтаря-3» Сергій Ковальов змушений буде сплатити штраф у розмірі 15 тисяч гривень та пропустити 1 матч за агресивну та некоректну поведінку після закінчення матчу 9-го туру другого етапу чемпіонату другої ліги з головківським «Украгрокомом», що відбувся 1 червня 2013 р.

Два матчі дискваліфікації чекають на футболіста тернопільської «Ниви» О. Лакусту за небезпечний напад на суперника з ризиком нанесення йому травми 1 червня 2013 р. під час матчу 9-го туру другого етапу чемпіонату другої ліги зі стрийською «Скалою».

За некоректну та агресивну поведінку оштрафовано та дискваліфіковано офіційних представників черкаського «Славутичу» після закінчення матчу 9-го туру другого етапу чемпіонату другої ліги з «Тернополем». Головний тренер команди Пучков та тренер воротарів Божко отримали по 15 тисяч гривень штрафу та по одному матчу дискваліфікації, а за агресивну поведінку та погрози на адресу арбітрів на начальника команди Кєскюлу чекають 20 тисяч гривень штрафу та чотири матчі дискваліфікації.

По три матчі пропустять футболісти молодіжних команд київського «Арсеналу» Артем Шабанов і Денис Фаворов та одеського «Чорноморця» Борис Тащі і Сергій Нестеренко, які 25 травня 2013 р. були вилучені з поля у матчі 30-го туру чемпіонату молодіжних команд.

ФФУ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    pogvalery
    pogvalery, 12.06.2013 13:27
    0
    Нашли как зарабатывать, а можно ещё больше штрафы сделать чтоб ещё больше заработать. Так скоро клубов станет ещё меньше.
    geco
    geco, 12.06.2013 10:23
    0
    Альтман прав. Ждал Год , ничего не платят и не собираются. Совести ни у руководителей Таврии , не у владельцев . Нет. Поставили дурака директором , так он облаял всех тренеров , футболистов , пиариться каждый день в СМИ. Надо проверять людей , кого Вы берете на должность директора клуба , да и президента клуба тоже ,господин Фирташ.
    geco
    geco, 12.06.2013 10:21
    0
    Альтман прав. Ждал Год , ничего не платят и не собираются. Совести ни у руководителей Таврии , не у владельцев . Нет. Поставили дурака директором , так он облаял всех тренеров , футболистов , пиариться каждый день в СМИ. Надо проверять людей , кого Вы берете на должность директора клуба , да и президента клуба тоже ,господин Фирташ.
    taker.ua
    taker.ua, 12.06.2013 01:19
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Скоро они специально будут хулиганов выращивать чтобы потом с команд штрафики братьА вообще вина в первую очередь фанов и руководство команд,если не хотят толком вбить этим фанам что нельзя так делать,то нужно штрафы на них налаживать,хотя без мата футбол немного скучнее станет,это-же святое судейку за дело и без по материть
    petr22222
    petr22222, 12.06.2013 00:20
    0
    Комментарий свернут. Показать
    ФФУ очкует? Ну-ну, интрига!
    afpa
    afpa, 11.06.2013 23:42
    0
    Попов как-то заявил, что мол все штрафы идут на развитие детского футбола. То как последнее годы ФФУ штрафуют наши клубы, детский футбол до марса должен развиться, в каждом дворе минимум по поляне с подогревом... вот только чет не видать этого даже в телескоп, наверное развивают его в конча-заспе да между горами...
    Jumik
    Jumik, 11.06.2013 23:28
    0
    Какие маты! Они на поле выбежали! Только из Донецка выбежало человек 40, прибежали к игрокам и устроили толку, что-то проскандировали и убежали! А чел 10 одесситов только попытались выбежать, уже после этого, но у них не сильно получилось, их быстро перекрыли! Как по мне, то Шахтёр тысяч на 15 больше должен заплатить! А тут смотри как сделали!
    conquistador
    conquistador, 11.06.2013 22:48
    0
    Це, ще нічого, раніше, вони, і на більше могли «посидіти» (раза, иак, в два-три)
    Поручик Ржевский
    online
    Поручик Ржевский, 11.06.2013 21:54
    0
    Крім того, 35 тисяч гривень доведеться сплатити і «Металісту» за використання вболівальниками харківського клубу піротехнічних засобів протягом того ж матчу.
    ------------------------------------------
    Друзья, завязывайте с этой ерундой. Пусть клуб лучше эти деньги на детский футбол тратит.
    Бабки-то немалые... Просто, как вода в песок уходят.
    Встретьтесь с руководством клуба, договоритесь:
    вы прекращаете палить баннеры, а они три площадки с искусственным покрытием в городе открывают.
    И так каждый год.
    А что - хорошая идея !!!
    wildva
    wildva, 11.06.2013 20:37
    0
    Итого выписали счетик на 411 000.
    Mr.Teash
    Mr.Teash, 11.06.2013 19:52
    0
    КДК вышел из запоя и решил, что пришла пора заработать на отпуск начальству...
    lennon750
    lennon750, 11.06.2013 19:18
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Стороженко и кампания уже совсем зажрались!
    tyigena
    tyigena, 11.06.2013 19:18
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Во ,как Сема ,хитрый еврей,Таврию на кукане держит,или деньги или очи,!!!
    andriy-m7
    andriy-m7, 11.06.2013 19:04
    0
    Неа, це називається збили куш при тому це вони регулярно роблять на кожному з'їзді... Ці з'їзди для того і придумані напевно, так би мовити казну регулярно наповнювати...
    dudigo78
    online
    dudigo78, 11.06.2013 19:04
    0
    Мені от цікаво, а коли можна взнати за якою шкалою накладаються ці штрафи? А то зі всього що є в неті я дійшов висновку, що головний фактор це назва клубу. На матчі з Металістом фани Карпат ігнорували матч. Мабуть штраф в 20 тисяч за те що хтось закурив якісь "неправильні" сигарети, чи не так сірник запалив. 100тис. за поведінку в Ужгороді, а те що фани обох команд в іншому матчі ледь не розпочали бійку на самому полі після закінчення гри, то нічого! І я до сих пір ніде не побачив мотиваційної частини за що дискваліфікували стадіон (гра без глядачів) за матч Карпат з Зорею. Просто складається думка, що в нас ФФУ призначила декілька команд так званих " цапів - відбувайлів" і демонстративно показує, що може зробити з ними все що захоче
    ChMP
    ChMP, 11.06.2013 18:56
    0
    Комментарий свернут. Показать
    За неправомірні дії вболівальників під час та після закінчення матчу фіналу Кубку України, який відбувся 22 травня у Харкові на стадіоні «Металіст», оштрафовані «Шахтар» та «Чорноморець». Донецькому клубу доведеться сплатити 20 тисяч гривень, а одеському − 25 тисяч.
    ===========================================================
    молодцы,парни! на 5 тысяч больше матов накидали!
    Eurospring
    Eurospring, 11.06.2013 18:39
    0
    оце називається "виписали пілюлєй".
    pogvalery
    pogvalery, 12.06.2013 13:27
    0
    Нашли как зарабатывать, а можно ещё больше штрафы сделать чтоб ещё больше заработать. Так скоро клубов станет ещё меньше.
    geco
    geco, 12.06.2013 10:23
    0
    Альтман прав. Ждал Год , ничего не платят и не собираются. Совести ни у руководителей Таврии , не у владельцев . Нет. Поставили дурака директором , так он облаял всех тренеров , футболистов , пиариться каждый день в СМИ. Надо проверять людей , кого Вы берете на должность директора клуба , да и президента клуба тоже ,господин Фирташ.
    geco
    geco, 12.06.2013 10:21
    0
    Альтман прав. Ждал Год , ничего не платят и не собираются. Совести ни у руководителей Таврии , не у владельцев . Нет. Поставили дурака директором , так он облаял всех тренеров , футболистов , пиариться каждый день в СМИ. Надо проверять людей , кого Вы берете на должность директора клуба , да и президента клуба тоже ,господин Фирташ.
    taker.ua
    taker.ua, 12.06.2013 01:19
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Скоро они специально будут хулиганов выращивать чтобы потом с команд штрафики братьА вообще вина в первую очередь фанов и руководство команд,если не хотят толком вбить этим фанам что нельзя так делать,то нужно штрафы на них налаживать,хотя без мата футбол немного скучнее станет,это-же святое судейку за дело и без по материть
    petr22222
    petr22222, 12.06.2013 00:20
    0
    Комментарий свернут. Показать
    ФФУ очкует? Ну-ну, интрига!
    afpa
    afpa, 11.06.2013 23:42
    0
    Попов как-то заявил, что мол все штрафы идут на развитие детского футбола. То как последнее годы ФФУ штрафуют наши клубы, детский футбол до марса должен развиться, в каждом дворе минимум по поляне с подогревом... вот только чет не видать этого даже в телескоп, наверное развивают его в конча-заспе да между горами...
    Jumik
    Jumik, 11.06.2013 23:28
    0
    Какие маты! Они на поле выбежали! Только из Донецка выбежало человек 40, прибежали к игрокам и устроили толку, что-то проскандировали и убежали! А чел 10 одесситов только попытались выбежать, уже после этого, но у них не сильно получилось, их быстро перекрыли! Как по мне, то Шахтёр тысяч на 15 больше должен заплатить! А тут смотри как сделали!
    conquistador
    conquistador, 11.06.2013 22:48
    0
    Це, ще нічого, раніше, вони, і на більше могли «посидіти» (раза, иак, в два-три)
    Поручик Ржевский
    online
    Поручик Ржевский, 11.06.2013 21:54
    0
    Крім того, 35 тисяч гривень доведеться сплатити і «Металісту» за використання вболівальниками харківського клубу піротехнічних засобів протягом того ж матчу.
    ------------------------------------------
    Друзья, завязывайте с этой ерундой. Пусть клуб лучше эти деньги на детский футбол тратит.
    Бабки-то немалые... Просто, как вода в песок уходят.
    Встретьтесь с руководством клуба, договоритесь:
    вы прекращаете палить баннеры, а они три площадки с искусственным покрытием в городе открывают.
    И так каждый год.
    А что - хорошая идея !!!
    wildva
    wildva, 11.06.2013 20:37
    0
    Итого выписали счетик на 411 000.
    Mr.Teash
    Mr.Teash, 11.06.2013 19:52
    0
    КДК вышел из запоя и решил, что пришла пора заработать на отпуск начальству...
    lennon750
    lennon750, 11.06.2013 19:18
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Стороженко и кампания уже совсем зажрались!
    tyigena
    tyigena, 11.06.2013 19:18
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Во ,как Сема ,хитрый еврей,Таврию на кукане держит,или деньги или очи,!!!
    andriy-m7
    andriy-m7, 11.06.2013 19:04
    0
    Неа, це називається збили куш при тому це вони регулярно роблять на кожному з'їзді... Ці з'їзди для того і придумані напевно, так би мовити казну регулярно наповнювати...
    dudigo78
    online
    dudigo78, 11.06.2013 19:04
    0
    Мені от цікаво, а коли можна взнати за якою шкалою накладаються ці штрафи? А то зі всього що є в неті я дійшов висновку, що головний фактор це назва клубу. На матчі з Металістом фани Карпат ігнорували матч. Мабуть штраф в 20 тисяч за те що хтось закурив якісь "неправильні" сигарети, чи не так сірник запалив. 100тис. за поведінку в Ужгороді, а те що фани обох команд в іншому матчі ледь не розпочали бійку на самому полі після закінчення гри, то нічого! І я до сих пір ніде не побачив мотиваційної частини за що дискваліфікували стадіон (гра без глядачів) за матч Карпат з Зорею. Просто складається думка, що в нас ФФУ призначила декілька команд так званих " цапів - відбувайлів" і демонстративно показує, що може зробити з ними все що захоче
    ChMP
    ChMP, 11.06.2013 18:56
    0
    Комментарий свернут. Показать
    За неправомірні дії вболівальників під час та після закінчення матчу фіналу Кубку України, який відбувся 22 травня у Харкові на стадіоні «Металіст», оштрафовані «Шахтар» та «Чорноморець». Донецькому клубу доведеться сплатити 20 тисяч гривень, а одеському − 25 тисяч.
    ===========================================================
    молодцы,парни! на 5 тысяч больше матов накидали!
    Eurospring
    Eurospring, 11.06.2013 18:39
    0
    оце називається "виписали пілюлєй".