12.05.2013, FT   ТВ-трансляция: 

Карпаты – Днепр. Анонс

Час розмочити ворота «Дніпра»

Карпаты – Днепр. Анонс

У неділю, 12 травня, «Карпати» на стадіоні «Україна» прийматимуть «Дніпро». Дніпропетровці приїдуть до Львова, вибувши з кубкового півфіналу, але комфортно почуваючи себе на четвертому місці. «Карпати» ж під керівництвом нового-старого головного тренера Юрія Дячука-Ставицького після поразки від «Говерли» прагнутимуть поповнити свій очковий багаж і відірватись від зони вильоту. Цей матч згідно рішення КДК ФФУ відбудеться при порожніх трибунах.

«Карпати» та «Дніпро» – давні знайомі, адже перша зустріч суперників відбулася ще 50 років тому. У попередніх 18-ти львівських зустрічах в рамках чемпіонатів України перевага на стороні «Карпат», які перемагали 7 разів, 7 разів арбітри фіксували нічиї і 4 рази «Дніпро» повертався додому з перемогами. Востаннє «Карпати» «форсували» «Дніпро» у Львові ще у березні 2010 року після єдиного у грі голу Худоб’яка. Відтоді безвиграшна серія «Карпат» проти «Дніпра» триває п’ять ігор: чотири поразки та нічия. При цьому «зелено-білі» не можуть розмочити ворота дніпрян впродовж 515 (!) хвилин. Матч першого кола на «Дніпро Арені» після влучних ударів Селезньова та Одібе завершився перемогою господарів з рахунком 2:0.

У весняній частині нинішнього чемпіонату команда Хуанде Рамоса виступає невдало, здобувши лише три перемоги у дев’яти турах. «Дніпро» пропускає голи ще з 17 березня – впродовж семи турів. Щодо кадрових втрат суперників, то у складі «зелено-білих» дискваліфікованих гравців немає, а у команді Хуанде Рамоса на лаві штрафників перебувають капітан команди Ротань та один з кращих нападників Зозуля. Натомість з особливим настроєм вийдуть на поле екс-карпатівець Федецький та Гладкий, який грає за «Карпати» на правах оренди саме в «Дніпрі».

Підопічні Хуанде Рамоса, які у першій частині чемпіонату тривалий час перебували на другому місці, приїдуть до Львова, перебуваючи вже на четвертій сходинці у турнірній таблиці. Причому «Дніпро» почуває себе у квартеті кращих досить комфортно, бо переслідувачі з донецького «Металурга» за три тури до фінішу відстають від дніпропетровців аж на сім пунктів. Нагадаємо, що згідно регламенту змагань при однаковій кількості очок перевагу має команда, у якої краща різниця забитих та пропущених голів. Тому слід набирати очки і «Карпатам», бо у їх переслідувачів з «Волині» та «Говерли» набагато гірший баланс м’ячів.

Головним арбітром матчу призначено 34-річного Олександра Дерда з Іллічівська, за плечима якого вже 57 матчів у Прем’єр-лізі. При Дердо-молодшому «Карпати» набирали очки у 7 матчах з 8-ми, а баланс ігор «Дніпра» повністю рівний – по одній перемозі, нічиї та поразці.

Ось передматчева думка Юрія Дячука-Ставицького: «Не думаю, що ситуація у «Дніпрі» така ж, як і в «Карпатах». Так, вони програли бронзу, Кубок. Але тепер їм треба своєю грою довести, що вони – сильна команда. З опущеними руками вони сюди не приїдуть. Думаю, що Хуанде Рамос змінить склад, дасть проявити себе гравцям, які хочуть довести, що готові виступати в «Дніпрі». Легко нам точно не буде. Не знаю, як грати без уболівальників, з ними звісно краще. Що ж, будемо грати за порожніх трибун. Десь це все буде нагадувати тренування, так, як ми і зараз займаємося, на порожньому стадіоні».

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Ориентировочные составы:

«Карпаты»: Богатинов – Озаркив, Пластун, Балажиц, Ксенз – Даушвили, Голодюк, Худобяк – Кополовец, Гладкий, Кения

«Днепр»: Лаштувка – Стринич, Чеберячко, Дуглас Силва, В. Мандзюк –  С. Кравченко, Олейник, Матеус, Коноплянка – Кобахидзе, Селезнев

Травмы: Ощипко («Карпаты») – Мазух («Днепр»)

Дисквалификации: Зозуля, Ротань (оба – «Днепр»)

Котировки букмекеров:
Bwin – 3,10 – 3,10 – 2,20
WilliamHill – 3,00 – 2,90 – 2,25

12 мая, воскресенье
«Карпаты» «Днепр»  
Львов. Стадион «Украина». 19.30
ТВ-трансляция на телеканале «2+2»
 Арбитр: Александр Дердо (Ильичевск)
 Прогноз Sport.ua – 1:1

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Опрос
  • С каким счетом завершится матч «Карпаты» - «Днепр»?
    • 3.06% (3)
      1. Другой вариант
    • 0% (0)
      2. 2:3
    • 4.08% (4)
      3. 1:3
    • 10.2% (10)
      4. 1:2
    • 3.06% (3)
      5. 0:3
    • 13.27% (13)
      6. 0:2
    • 3.06% (3)
      7. 0:1
    • 0% (0)
      8. 3:3
    • 0% (0)
      9. 3:2
    • 1.02% (1)
      10. 2:2
    • 0% (0)
      11. 3:1
    • 14.29% (14)
      12. 2:1
    • 22.45% (22)
      13. 1:1
    • 2.04% (2)
      14. 3:0
    • 4.08% (4)
      15. 2:0
    • 15.31% (15)
      16. 1:0
    • 4.08% (4)
      17. 0:0
    Результаты опроса Проголосовали — 98
    В опросах могут участвовать только зарегистрированные пользователи.
    Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь.
Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    conquistador
    conquistador, 12.05.2013 16:12
    0
    Та ні, вони, краще, порвуть «гумові вироби» в останньому турі...
    conquistador
    conquistador, 12.05.2013 16:09
    0
    conquistador
    conquistador, 12.05.2013 16:04
    0
    Лаштувка, в Одесі, був прооперований... «заганяє» аффтар орієнтовного складу
    kolezey2
    kolezey2, 12.05.2013 14:10
    0
    а я согласен с olegm555 Карпаты неплохая команда но им надо что то менять может 1 лига приведет Дыминского в чувство,может начнет в команду вкладывать деньги,а то както получается что задачи ставит только вот деньги под эти задачи не дает
    kmdiller
    kmdiller, 12.05.2013 13:41
    0
    Хотел что-то написать за Днепр, зачем, смысла нет
    alessandro13
    alessandro13, 12.05.2013 13:39
    0
    _____________________________________________________________________
    А причём тут разрешение?!
    I_LOVE_UKRAINE
    I_LOVE_UKRAINE, 12.05.2013 12:43
    0
    Смрад!
    serghinho
    serghinho, 12.05.2013 12:31
    0
    Закрий морду придурок!
    adler05
    adler05, 12.05.2013 12:24
    0
    Сегодня днепряне будут сливать...а зря....карпаты в пердив!!!
    olgorl
    olgorl, 12.05.2013 12:22
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ну, звісно, леви просто забов'язани запердоліти пердунцям!
    olegm555
    olegm555, 12.05.2013 12:14
    0
    Комментарий свернут. Показать
    --------------------------------------------
    Неужели у тебя разрешение забыл спросить?)))
    sergkrasko.net
    sergkrasko.net, 12.05.2013 12:06
    0
    Собачка павлова лає а Карпати йдуть
    I_LOVE_UKRAINE
    I_LOVE_UKRAINE, 12.05.2013 11:36
    0
    Гаф-Гаф!
    -----------------------
    Карпати Вперед!
    I_LOVE_UKRAINE
    I_LOVE_UKRAINE, 12.05.2013 11:33
    0
    голова
    alessandro13
    alessandro13, 12.05.2013 11:30
    0
    _____________________________________________________________________
    А тебя кто-то просил болеть за Днепр?!
    scooterok
    scooterok, 12.05.2013 11:29
    0
    Лучше бы вместо МЗ, ГЗ, КЛ в вышке играли команды такие как Севастополь!
    Очень понравилась игра команды, как для высшей лиги она уже точно созрела!!!
    olegm555
    olegm555, 12.05.2013 10:10
    0
    Комментарий свернут. Показать
    ------------------------------------------------------------
    Так там президент и есть недопрезидент. За сливы не знаю, на то, что прогнила команда полностью видно всем.
    Igoroshko-Kiev
    Igoroshko-Kiev, 12.05.2013 09:07
    0
    Да,Днепру уже ничего не светит, но боятся крика по поводу слива, а Карпаты будут рвать, думаю что сыграют 1-1!
    Приазовье
    Приазовье, 12.05.2013 07:49
    0
    карпаты в пердив!
    sheva72
    sheva72, 12.05.2013 05:22
    0
    так кого виганяти президента чи недопрезидента? Карпати не вилетять в пердив бо нато е купа причин одна з них арена львів.як боря калесніков не старався нічого не вийшло і суддівство... Догравання без 2 гравців 4 гри. І зараз гра при порожніх трибунах.+штрафи най більші в упл. А димінський тим часом продае матчі такі як з говерлою бо впевнений шо карпати не вилетять.кривбас - карпати 0-2. І з металістом буде заруба бо дадуть грошей дк .не піду ні наодну гру поки будуть продажні ігри в карпат.кононов, костов не могли цього терпіти тому подали в відставку.
    conquistador
    conquistador, 12.05.2013 16:12
    0
    Та ні, вони, краще, порвуть «гумові вироби» в останньому турі...
    conquistador
    conquistador, 12.05.2013 16:09
    0
    conquistador
    conquistador, 12.05.2013 16:04
    0
    Лаштувка, в Одесі, був прооперований... «заганяє» аффтар орієнтовного складу
    kolezey2
    kolezey2, 12.05.2013 14:10
    0
    а я согласен с olegm555 Карпаты неплохая команда но им надо что то менять может 1 лига приведет Дыминского в чувство,может начнет в команду вкладывать деньги,а то както получается что задачи ставит только вот деньги под эти задачи не дает
    kmdiller
    kmdiller, 12.05.2013 13:41
    0
    Хотел что-то написать за Днепр, зачем, смысла нет
    alessandro13
    alessandro13, 12.05.2013 13:39
    0
    _____________________________________________________________________
    А причём тут разрешение?!
    I_LOVE_UKRAINE
    I_LOVE_UKRAINE, 12.05.2013 12:43
    0
    Смрад!
    serghinho
    serghinho, 12.05.2013 12:31
    0
    Закрий морду придурок!
    adler05
    adler05, 12.05.2013 12:24
    0
    Сегодня днепряне будут сливать...а зря....карпаты в пердив!!!
    olgorl
    olgorl, 12.05.2013 12:22
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ну, звісно, леви просто забов'язани запердоліти пердунцям!
    olegm555
    olegm555, 12.05.2013 12:14
    0
    Комментарий свернут. Показать
    --------------------------------------------
    Неужели у тебя разрешение забыл спросить?)))
    sergkrasko.net
    sergkrasko.net, 12.05.2013 12:06
    0
    Собачка павлова лає а Карпати йдуть
    I_LOVE_UKRAINE
    I_LOVE_UKRAINE, 12.05.2013 11:36
    0
    Гаф-Гаф!
    -----------------------
    Карпати Вперед!
    I_LOVE_UKRAINE
    I_LOVE_UKRAINE, 12.05.2013 11:33
    0
    голова
    alessandro13
    alessandro13, 12.05.2013 11:30
    0
    _____________________________________________________________________
    А тебя кто-то просил болеть за Днепр?!
    scooterok
    scooterok, 12.05.2013 11:29
    0
    Лучше бы вместо МЗ, ГЗ, КЛ в вышке играли команды такие как Севастополь!
    Очень понравилась игра команды, как для высшей лиги она уже точно созрела!!!
    olegm555
    olegm555, 12.05.2013 10:10
    0
    Комментарий свернут. Показать
    ------------------------------------------------------------
    Так там президент и есть недопрезидент. За сливы не знаю, на то, что прогнила команда полностью видно всем.
    Igoroshko-Kiev
    Igoroshko-Kiev, 12.05.2013 09:07
    0
    Да,Днепру уже ничего не светит, но боятся крика по поводу слива, а Карпаты будут рвать, думаю что сыграют 1-1!
    Приазовье
    Приазовье, 12.05.2013 07:49
    0
    карпаты в пердив!
    sheva72
    sheva72, 12.05.2013 05:22
    0
    так кого виганяти президента чи недопрезидента? Карпати не вилетять в пердив бо нато е купа причин одна з них арена львів.як боря калесніков не старався нічого не вийшло і суддівство... Догравання без 2 гравців 4 гри. І зараз гра при порожніх трибунах.+штрафи най більші в упл. А димінський тим часом продае матчі такі як з говерлою бо впевнений шо карпати не вилетять.кривбас - карпати 0-2. І з металістом буде заруба бо дадуть грошей дк .не піду ні наодну гру поки будуть продажні ігри в карпат.кононов, костов не могли цього терпіти тому подали в відставку.