ФИБА возьмет под контроль подготовку к Евробаскету в Украине

Представители ФБУ провели рабочую встречу с генеральным секретарем ФИБА-Европа

ФИБА возьмет под контроль подготовку к Евробаскету в Украине

4 березня 2013 року у Франкфурті відбулася робоча зустріч генерального секретаря ФІБА-Європа Каміла Новака з президентом Федерації баскетболу України Олександром Волковим, генеральним секретарем Федерації баскетболу України Олександром Ларіним та керівником місцевого організаційного комітету «Євробаскет-2015» Маркіяном Лубківським.

Учасники зустрічі обговорили питання підготовки до Євробаскету-2015, зокрема необхідність створення моніторингового комітету із залученням фахівців ФІБА-Європа та МОК з метою відстеження процесу підготовки до турніру, будівництва та розвитку необхідноі інфраструктури. Очільник європейського баскетболу вважає такий механізм ефективним інструментом забезпечення вчасноі та якісноі підготовки до проведення континентальноі першості у 2015 році.
 
Сторони також домовились погодити найближчим часом терміни проведення засідання Наглядової ради проекту, в яку ввійдуть очільники ФІБА-Європа, уряду України, ФБУ та МОК.
 
У контексті обговорення презентації українського проекту, яка відбудеться 15 березня 2013 року в хорватському місті Дубровник, генеральний секретар ФІБА-Європа відзначив, що успішне проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 дає підстави з оптимізмом вважати, що Україна на найвищому рівні організує Євробаскет-2015. Він наголосив, що ФІБА-Європа запрошує Україну до динамічної та ефективної співпраці та закликав українську сторону діяти швидко та ефективно.
 
У ході зустрічі окремо обговорювалось питання промоції турніру, яку, за словами керівника оргкомітету «Євробаскет-2015» Маркіяна Лубківського, треба зробити багатою на події. «Я не виключаю, що завдяки легендарній постаті Олександра Волкова, якого знає весь світ, Україну в наступні 3 роки відвідають такі мегазірки баскетболу, як Майкл Джордан, Меджік Джонсон, Скотті Піппен, Владе Дівац, Арвідас Сабоніс та багато інших - ми будемо запрошувати їх до участі в промокампанії «Євробаскету-2015», - повідомив М.Лубківський.

 
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности