1655
0

Тайм - Киев-Униспорт - 3:5: Победа Киева не числом, а умением

Отчет о пропущенном матче 3-го тура

З перших хвилин господарі захопили ініціативу, проте активнішими у контратаках були кияни. Треба зазначити, що гості приїзали на гру в скороченому складі, адже, як виявилося вже в Києві, важкої травми у попередньому матчі з "Енергією" зазнав Максим Коробка. Але це вплинуло на діі підопічних Андрія Голякевича.

На 9 хвилині Дмитро Іванов потужним ударом справа відкрив рахунок 0:1. Гра продовжувалась у тому ж стилі і вже через три хвилини Вадим Іванов асистував Гуменюку 0:2. До перерви "Тайму" вдалося лише сквитати один гол. Сольний прохід Баландюха
завершився потужним ударом у дев`ятку 1:2.

Після перерви львів`яни були ще двічі покарані гостями на контратаках. На 25 хвилині Директоренко робить рахунок 1:3, а вже через хвилину оформивши дубль у матчі, Дмитро Іванов явно збільшує шанси "Уніспорту" на перемогу - 1:4. З багатьох створених моментів "таймівці" спромоглися лише скоротити рахунок з допомогою гола Паучка - 2:4, натомість отримали м`яч у відповідь від Вадима Іванова у порожні ворота, коли Кузик вийшов
п`ятим польовим гравцем - 2:5. Гол львів`янина Кулика на останній хвилині став слабкою втіхою для господарів.

"Уніспорт" здобуває перші очки у цьому сезоні.

Дмитро Іванов (гравець "Київ-Уніспорту"):
"Найважчий серед поєдинків з львівськими командами був саме матч з
"Таймом", адже у нас залишилось лише шість польових гравців. Ми постійно
граємо від захисту, а сьогодні нам вдалося максимально реалізувати свої
моменти на контратаках. У наступних матчах будемо прагнути вигравати,
щоб потрапити до провідної шістки команд".

Володимир Когут (головний тренер "Тайму"):
"Сьогодні був явно не наш день. Нижче своїх можливостей зіграли обидві
четвірки. Незадоволений грою Ткачука, Кудінова, інших гравців. Паучок і
Кузик, що вийшли на заміну після перерви, внесли гостроту у дії команди,
проте для досягнення спиятливого результату цього виявилося замало.

Беленко, Директоренко.
Арбітри: Дребужан (Мукачеве), Бєльков (Макіївка).
400 глядачів.
Голи: Баландюх (16), Паучок (33), Кулик (40) - Д.Іванов (9,26), Гуменюк (12), Директоренко (25), В.Іванов (37).
Попередження: Ткачук (23).