Кардинал-Ровно - Локомотив - 1:4 + ВИДЕО

«Локомотив», який набрав обертів, зупинити не просто

3467
0

На превеликий жаль для рівненських вболівальників «Кардинал-Рівне» не вдалося поквитатися з «Локомотивом» за листопадову «суху» поразку в Харкові. І справа навіть не в ігровій перевазі лідера Екстра-ліги, як раз у цьому аспекті господарі взагалі не поступалися «залізничникам», навіть переважали. А ось у плані везіння і реалізації моментів – тут рівних гравцям «Локомотиву» не було.

Ще не встигла секундна стрілка годинника зробити один оберт, як на табло Рівненської ДЮСШ №4 засвітився рахунок – 0:2. Причому обидва голи близнюки після атаки лівим флангом провів Євген Клочко – перший на 27-й секунді, а другий – на 36-й. Такий початок напевно шокував би будь-якого суперника, але не «кардиналівців». Пропустивши два м’ячі, рівняни не опустили руки, а відповіли гострими випадами. Мар’ян Маринюк пробив повз стійку, а згодом перевірив реакцію Євгена Іваняка.

Проте і гості не відсиджувалися в захисті, заспокоївшись на досягнутому, а швидкими кинджальними контратаками примушували знаходитися в тонусі захист і голкіпера рівнян. Удар Кондратюка парирував Іван Гурко, а згодом коли і Іван був безсилий, м’яч із лівого нижнього кута, після флангового удару невгамовного Євгена Клочка, витягнув Олександр Басич, підстрахувавши свого голкіпера. Після удару Віталія Кісельова м’яч пролетів повз стійку. Удар Кондратюка Гурко парирував на кутовий, а постріл Олександра Сорокіна бажав би бути більш точним.

Такий перебіг подій ніби приспав увагу захисту харків’ян, і гості дозволили господарям провести дві небезпечні атаки. Спочатку Вершинін примусив Євгена Іваняка продемонструвати диво-реакцію, відбивши в карколомному стрибку дальній потужний удар Олександра. А згодом Олександр поперечною передачею вивів на удар Мар’яна Маринюка і тому нічого не залишалося, як підставивши ногу, переправити м’яч у ближній правий кут воріт «Локомотива» – 1:2.

Одразу після забитого господарями голу відбулася заміна голкіпера, і у воротах МФК «Кардинал-Рівне» замість Гурка з’явився Дєнюжкін. Ліквідувавши черговий випад гостей, рівняни відповіли пострілом Маринюка, але м’яч у кількох сантиметрах розминувся зі стійкою воріт. Атака залізничників лівим флангом завершилася ударом Кондратюка і вже Дєнюжкіну довелося демонструвати реакцію. У такому ритмі гра проходила до закінчення першого тайму. Господарі більше володіли м’ячем, а гості відповідали небезпечними контратаками, але жодній із команд, до закінчення першого тайму змінити рахунок так і не вдалося.

Вже на першій хвилині другого тайму команди обмінялися потужними ударами. Спочатку наче з гармати вистрілив Бондар, а за кілька секунд аналогічними ударом відповів Воронін. Проте згодом рівняни на кілька хвилин притисли «залізничників» до воріт і почали планомірно обстрілювати володіння Іваняка. Вершинін, Танський, Бондар примушували Євгена вертітися у воротах наче карась на пательні. Але м’яч вперто не йшов у ворота «Локомотива». Намагався розрядити ситуацію Євген Клочко, але пробив надто не точно. У відповідь Вершинін потужним ударом у хрестовину ледь не перекинув ворота, але хрестовина – це ще не гол. А ось удар Білоцерківця зліва припав точно у дальній кут – 1:3. Правда перед цим, на думку багатьох вболівальників і гравців господарів, м’яч відлетів від руки Клочка, але судді порахували, що порушення не було, а м’яч відскочив не від руки, а від передпліччя Євгена, і гол було зараховано.

До закінчення гри залишалося трохи менше 16-ти хвилин і ліквідувати відставання у два м’ячі у футзалі за такий період часу є не такою вже й великою проблемою. Але це легко говорити, а ось втілити у життя, ще й у грі проти лідера, не так просто. Окрім того ще й коли голкіпер гостей творить справжні дива у воротах, а нападникам господарів вперто не щастить, і м’яч просто знущається над ними, не дивлячись на постійне намагання рівнян змінити рахунок. Найбільше запам’яталися удари Вершиніна і Чернієнка в середині тайму. Перший коронним дальнім ударом вкотре примусив попрацювати на повну Іваняка, а другий, знаходячись у метрі від воріт, підставив ногу під удар Маринюка, та м’яч по-зрадницькі перелетів і через Євгена, і через поперечину воріт.

За 5 хвилин до закінчення гри Віталій Танський почав виходити в якості п’ятого польового, а згодом уже сам Віталій Дєнюжкін почав підключатися до атак, виконуючи роль п’ятого польового. Але і такий хід «кардиналівців» не дозволив їм змінити рахунок, а ось харків’яни на 39-й хвилині поставили остаточну крапку в цьому захоплюючому двобої – 1:4. Гол у порожні ворота зі своєї половини майданчика провів Віталій Кісельов. Правда перед цим, на думку господарів, було порушення правил, і вони зупинилися в грі, але суддівський свисток не відреагував, а згодом зафіксував взяття воріт. Потрібно зазначити, що заключні хвилини проходили під диктовку рівнян. Удари по воротам почергово наносили Маринюк, Дєнюжкін, Піддубний, Чернієнко, Паршиков, але гості лягали «кістьми» на шляху м’яча до воріт.

І все-таки, як не парадоксально, останній удар по воротам у звітному поєдинку нанесли гості. Правда, не надто складний постріл Кондратюка Віталій Дєнюжкін без проблем перевів на кутовий. Після чого одразу прозвучала фінальна сирена, яка сповістила про другу поспіль у сезоні перемогу «Локомотива» над «Кардиналом-Рівне».

Відверто кажучи, рахунок не відповідає перебігу подій на майданчику, адже рівняни нічим не поступалися лідеру, а навпаки – більше володіли м’ячем, частіше били по воротам, більш небезпечніше атакували. Але цим і цікавий футбол, що не це головне, а головним завжди залишається реалізація, і в цьому аспекті цього дня «залізничники» виявилися явно сильнішими за суперника. І взагалі, у футболі кажуть, що завжди перемагає сильніший, хоча і не всі згідні з цим трактуванням. Проте результат на табло, а гра згодом забудеться. Цією перемогою «Локомотив» перервав трьохматчеву безпрограшну серію МФК «Кардинал-Рівне», натомість довівши свою до 5 матчів.

Юрій РАЧКОВСЬКИЙ

«Кардинал-Ровно» (Ровно) - «Локомотив» (Харьков) - 1:4

Марьян Маринюк, 9 - Евгений Клочко, 1, 1, Николай Белоцерковец, 24, Виталий Киселев, 39

«Кардинал-Ровно» (Ровно): Иван Гурко (Виталий Денюжкин, 9) - (Виталий Денюжкин, '9), Виталий Танский, Юрий Когут, Андрей Паршиков, Александр Басич - Александр Бондарь, Марьян Маринюк, Александр Вершинин, Андрей Черниенко - Артем Фаренюк,  Владимир Кручок, Дмитрий Сытник, Сергей Поддубный
«Локомотив» (Харьков): Евгений Иваняк - Николай Белоцерковец, Максим Воронин, Виталий Киселев, Евгений Клочко - Александр Кондратюк, Александр Сорокин, Дмитрий Сорокин, Сергей Журба - Евгений Серый

Марьян Маринюк, 37. Александр Вершинин, 30

Арбитры: Сергей Туржанский (Запорожье), Роман Проць (Дрогобыч)

Удары (в створ): 37 (21) - 26 (13)

КАРДИНАЛ-РОВНО-ЛОКОМОТИВ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

39’
Виталий Киселев(Локомотив (Харьков)) от своей штрафной отправил мяч в пустые ворота.