3281
2

Украина обыгрывает Грузию

Юношеская сборная Украины добывает уверенную победу

Сьогодні у Тбілісі, на стадіоні ім. Михайла Месхі, юнацька збірна України гравців віком до 17 років провела свій перший матч кваліфікаційного раунду ЧЄ-2013. Підопічні Олександра Головка одержали перемогу з рахунком 3:1 над грузинськими однолітками. У першому таймі «синьо-жовті» лише раз змогли розписатися у воротах своїх суперників. Після пасу Станіслава Штаненка м’яч у ворота грузинів на 9-й хвилині забив гравець запорізького «Металурга» Валерій Лучкевич. Після перерви українці не знизили обертів і змогли ще двічі пробити ворота грузинського кіпера Гошадзе. На 58-й хвилині рахунок подвоїв гравець донецького «Шахтаря» Андрій Борячук, а на 69-й − третій м’яч записав до свого активу «дніпрянин» Максим Третьяков. За десять хвилин грузини змогли відквитати лише один м’яч.

В іншому матчі нашої групи збірна Шотландії U17 переграла команду з Люксембурга U17 з рахунком 5:2.

Грузія U17 − Україна U17 1:3