Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Сборная УКРАИНЫ
| Обновлено 18 октября 2012, 13:16
11062
137

Йожеф САБО: «Иностранный тренер нам не нужен»

Футбольные эксперты выразили свое мнение по поводу будущего наставника сборной Украины

| Обновлено 18 октября 2012, 13:16
11062
137
Йожеф САБО: «Иностранный тренер нам не нужен»

Епопея з вибором головного тренера для збiрної України триває. Уже тепер наша нацiональна команда повинна отримати нового тренера.

Хто ним стане?  Олександр Заваров, який уже приглядається до роботи у цiй командi, чи таки Марчелло Лiппi, який нинi заробляє мiльйони у Китаї? А може, хтось iнший? Кого ж вибере нова федерацiя -- українця чи iноземця? Про це ми запитали вiдомих у футбольних колах людей.

Леонiд Буряк, екс-тренер збiрної України:

- Ми не повиннi порiвнювати себе з кимось, а йти своїм шляхом. Он Росiя робить ставку на iноземцiв. Та що вони дали їхнiй нацiональнiй збiрнiй? Наразi - лише провали. Можна згадати хiба що бiльш-менш вдалий виступ на Євро-2008. Зате контракти у них просто захмарнi, i це лише за базову роботу, а не премiальнi за успiх.

Свiжий приклад - «Зенiт». У нього зробили багатомiльйоннi iнвестицiї, але окрасою Лiги чемпiонiв вiн чомусь не став. I тренер iноземець, i гравцi хорошi... Тут, як то кажуть, 50 на 50. Я певен, що в нас досить фахiвцiв, якi можуть взяти на себе функцiї керiвника головної команди країни.

Йожеф Сабо, екс-тренер збiрної України:

- Iноземець нашiй збiрнiй не потрiбен. Для чого нам, примiром, Дiк Адвокаат, який провалив iз росiянами Євро-2012? Програв, зiбрав грошi у валiзи, сiв у лiтак, помахав рукою -- i все, прощайте. Навiть спитати нема з кого за цей провал. Нам потрiбна наша людина, що всiєю душею переживатиме за результат. Хто саме? Я утримаюсь. Федерацiя з кимось домовиться.

Сергiй Балтача, екс-гравець збiрної СРСР:

- Я лише за українцiв! Збiрна України -- це гордiсть країни, i її повинен очолювати українець. Олег Блохiн своєю роботою довiв, що в нас теж є талановитi тренери. Я багато рокiв живу в Лондонi й по собi знаю, що в Європi iнша ментальнiсть. Саме це може стати на завадi створенню сильної команди.

У Європi теж багато гарних тренерiв -- Фабiо Капелло, добре вiдомий вам Мiрча Луческу... Капелло, до речi, був учнем Валерiя Лобановського i, напевне, найкраще пiдходить для нас. Та вiн очолює збiрну Росiї.

Олег Саленко, екс-гравець «Динамо»:

- Для початку нашiй командi слiд виграти два найближчi матчi пiд керiвництвом Баля, щоб не розгубити те, що маємо. А вже потому братися за пошуки повноцiнного тренера. Новина про Заварова стала для мене несподiваною, але я пiдтримую таку iнiцiативу.

Вiн амбiтна людина, з харизмою. Це тренер європейського складу мислення, але, коли потрiбно, може по-нашому поставити на мiсце. Зрештою, має авторитет, який здобув на футбольному полi, пограв на найвищому рiвнi за кордоном, має титули, а для молодi це важливо. Вважаю його iдеальною кандидатурою, яка поєднує європейську i нашу ментальнiсть.

www.expres.ua

Источник Sport.ua
Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Комментарии 137
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
karvaleri
Привет всем.
Старых пиз*юков-маразматиков, экспертов гребаных - к стенке.
Это - раз.
Яйца им всем пооткусывать - это два.
Звезд украинского (и мирового0 футбола - на цепи в копанки.
Это - три.
Ну, и меня - главным тренером сборной.
У меня бегать будут все. И Сабо. И Буряк. И Иихайличенко.
И все остальные.
Это - четыре.
Ну а дальше я обнародую свою программу в он-лайн рекжиме Где угодно. Когда угодно.
nablyudately
Охренеть от этих экспертов: иностранца не хотим - тогда назовите фамилию украинского тренера. Или сами желают возглавить сборную?
B-boy
Почему интервью берут у тех же самых людей?!
У нас что больше нету кроме Саленка экс-игроков Динамо, они конечно есть но только он постоянно на Динамо поносит, значит кому-то выгодны его брызги слюней. Или Сабо, кто он сейчас?! Чего его пихают везде, что он как тренер добился чтобы критиковать кого-то?! Играл да, но кроме как гадости на Динамо говорить больше ни на что не способен!!
diogendog
Леонiд Буряк, екс-тренер збiрної України:- Ми не повиннi порiвнювати себе з кимось, а йти своїм шляхом. Он Росiя робить ставку на iноземцiв. Та що вони дали їхнiй нацiональнiй збiрнiй? Наразi - лише провали.
___________________________________________________________
Вибачаюсь, дехто вже у півфіналі грав на ЧЄ.
Йожеф Сабо, екс-тренер збiрної України:
- Iноземець нашiй збiрнiй не потрiбен. Для чого нам, примiром, Дiк Адвокаат,
_____________________________________________________
І зразу ж аргумент на перше місце виставив. Інших немає, аргументів?
От Сергій Балтача толерантна людина. Так скаже, що апелювати не хочеться і власну думку зберегти можна.
Олег Саленко, екс-гравець «Динамо»:
- Для початку нашiй командi слiд...
...Це тренер європейського складу мислення, але, коли потрiбно, може по-нашому поставити на мiсце...
____________________________________________________
він мабуть забув що за Россію грав на рівні збірних, чому це він каже "нашій збірній"?
От весь час в різних інтервю різних спеціалістів згадується оцей момент, що наших футболістів треба кудись ставити. Мабуть-таки треба!
vk10
хватит позора!!!!пора звать хорошего иностранного тренера!!!!!
Starshoi
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
FoRzAFCMK
Помоему у тебя совсем чердак съехал...едь на рыбалку...
Повторяешься постоянно,маразматишь,ты часом не Сабо переодетый??? )))
Zbazhin
Иностранный тренер:"Сабо нам не нужен"
rain_bow
Да! Конечно не нужен! Даешь Баля главным тренером! Контрольный в голову сборной, шоб не мучались ни футболисты, ни болельщики!
shahtar2012
поставте Маркевича і все буде добре.
VooDoo_DP
про иностранцев они так говорят, потому что сами хотят ЛАВЕ срубить!!! А спросить будет также не из кого как и с ино!
semm8389
Работа тренера в клубе и в сборной ииеет коренные отличия, а универсалов которые умеют хорошо работать и со сборной и с клубом не такуж много и в Европе. И акцент в своем посте я делал на то, что не такуж просто найти "хорошего" свободного тренера для сборной и в Европе, при том что после трех матчей отбора положение в сб. Украины плачевное.
Ввиду вышесказаного вероятность попадания в СбУ не чистого на руку тренера очень высока.
Не хочется поиметь, или чтобы нас поимел, какой нибудь спец типа Баля только за большие деньги.
russkiy81
Не хочу ни кого обидеть, но меня большинство этих экспертов напрягают... посмотришь на них, ну такие спецы все хоть сейчас их к рулю сборной или клуба ставь
SASHOKAS8
- Iноземець нашiй збiрнiй не потрiбен. Для чого нам, примiром, Дiк Адвокаат, який провалив iз росiянами Євро-2012? Програв, зiбрав грошi у валiзи, сiв у лiтак, помахав рукою -- i все, прощайте. Навiть спитати нема з кого за цей провал. Нам потрiбна наша людина, що всiєю душею переживатиме за результат.Это слова бездарного идиота,который провалил свою роботу в сборной,и что то я не припомню чтобы этот бездарь, после этих провалов попал, с инфарктом в больницу!!,или хотя бы, что он признал свою вину в провалах
dragao-juventino
Народ, я пам'ятаю, як Сабо тренував нашу збірну і скільки разів він повторював своє сакраментальне "Ну так отвратительно под моим руководсивом эта сборная ещё не играла!" А збірна постійно демонструвала, що "нет пределов "совершенству"!" Були, звичайно, й успішні ігри,і виходи в плей-оф (з традиційним подальшим вильотом). І що, ми хочемо повернення з Сабо в безнадійні 90-ті? Та дякую, більше не треба.
Хрюн Моржов
2 semm8389—18.10.2012 20:35]
======= Единственное "НО", команды они строили не один сезон, а нам всетаки хочется еще в этом отборе попытаться дотянуться хотябы до стыковых матчей. Так что нужен тренер опытный стратег и притом без права на ошибку, а таких не такуж много которые согласятся ехать в Украину.
- Хорошенькое "но". Исключающее приглашения в СбУ иностранца типа Рамоса. Мне до сих пор странно, почему же так долго у него не шло, что никак не вводит его тип тренеров в разряд звездных.
Все тот же пример - Хиддинк. Кого бы он ни брал (а он, за исключением четырехмесячного прихода в Челси, и то благодаря просьбе друга Абрамовича, всегда брал середняков или слабаков) всегда давал результат быстро. Что с Кореей, что с Австралией, что с Россией, что с Челси, что с Анжи... Другое дело, что засранцам с нашим менталитетом (что россиянам, что украинцам), долгое нахождение у руля высококлассного спеца, но ДЕМОКРАТА, во вред. Сначала приходит результат, а потом зазнайство и расслабон. Посему далее нужен Капелло! И спец, и жесткий. Или Маур.
krasnojarec
Оставить совмещение Блохина. На данный момент это самое разумное решение.
Хрюн Моржов
При этом я сотни раз спорил с опронентами о Блохине. И по-прежнему оказываюсь прав. Ну нет в стране спеца украинского хотя бы уровня Блохина.
Хрюн Моржов
Можно подумать, что с местного тренера можно будет "спитати за цей (або iнший) провал". Такой же уровень ответственности, а способностей в разы меньше. Так что давай Заварова! А можно и Сабо с Буряком или Демьяненко.
AZ83
А из центральной или Восточной Европы