16.04.2012, FT   ТВ-трансляция: 

Карпаты – Волынь. Анонс

Безкомпромісне «галицько-волинське» дербі

Карпаты – Волынь.  Анонс

На другий день після Великодніх свят «Карпати» на стадіоні «Україна» в рамках Прем’єр-ліги прийматимуть сусідів з «Волині». «Зелено-білі», відчувши смак недавньої кубкової перемоги з «Чорноморцем», намагатимуться нарешті здобути і першу у цьому році перемогу у чемпіонаті, де «Карпати» незвично для багатьох перебувають наразі у «зоні вильоту».

Цікаво, що у попередніх 15-ти лігових матчах «Карпат» та «Волині» не зафіксовано жодної нічиї – сім перемог львів’ян та вісім перемог волинян. Востаннє «Волинь» приїжджала до Львова у серпні 2010 року, коли «Карпати» після удару Зеньова перемогли 1:0. Після цього суперники двічі зустрічалися в Луцьку і двічі перемогу святкували «Карпати», в тому числі і в матчі першого кола – 2:0, де голи забивали Олег Голодюк та Сергій Зеньов.

Вболівальники «Карпат», підбадьорені кубковою перемогою над «Чорноморцем», після Великодня знову прийдуть на рідну «Україну» підтримати у непростий час команду, яких у цій грі влаштує лише перемога. Але й настрій у «Волині» нині теж піднесений, адже підопічні Анатолія Дем’яненка також вийшли до кубкового півфіналу і здолали «Арсенал» саме у день 50-ліття президента клубу Василя Столяра.

На гру проти «Карпат» з особливим настроєм може вийти екс-воротар львів’ян Всеволод Романенко. У лазареті «Карпат» залишились лише двоє захисників, Ігор Ощипко та Вадим Болохан. Гравців «Карпат» повинен насторожити той факт, що «Волинь» у цьому чемпіонаті, як за часів Віталія Кварцяного, так і Анатолія Дем’яненка, набрала на виїзді більше очок (16), ніж вдома (10).

Головним арбітром поєдинку призначено фартового для львів’ян киянина Сергія Даньковського, при суддівстві якого «Карпати» перемагали у всіх трьох іграх, а «Волинь» лише раз у трьох матчах.Непрогнозованою може бути і атмосфера у фанатських секторах стадіону, адже добре відомо, що у фанів «Карпат» та «Волині» давні, м’яко кажучи, недружні відносини, в чому можна було переконатись і під час гри в Луцьку. Так що, у правоохоронних органів у цей «обливаний» понеділок роботи як на чаші стадіону «Україна», так і навколо неї, не бракуватиме.

«Карпати» вийдуть на поле, знаючи, що їх конкуренти з «Оболоні» та «Олександрії» втратили домашні очки і будуть всіма силами намагатися здобути перемогу та випередити своїх сусідів у «зоні вильоту», перестрибнувши на 14-е місце.
Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Ориентировочные составы:

«Карпаты»: Богатинов – Авелар, Милошевич, Балажиц, Федецкий – А. Ткачук, Худобяк – Кополовец, Гладкий, Ксенз

«Волынь»: Шелихов – Леандру, Приндета, Шиков, Симинин -  Шарпар, Скоба, Пилипчук, Насонов – Савич, Майкон

Травмы: Ощипко, Болохан («Карпаты»)

Дисквалификации: нет

Котировки букмекеров:
Bwin – ставок нет
WilliamHill – ставок нет
Марафон  - 2,10 – 3,65 – 3,25

16 апреля, понедельник
«Карпаты» «Волынь»
Львов. Стадион «Украина». 17.00
ТВ-трансляция на телеканале «2+2»
 Арбитр: Сергей Даньковский (Киев)
 Прогноз Sport.ua – 1:0

 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Опрос
  • С каким счетом завершится матч «Карпаты» - «Волынь»?
    • 0% (0)
      1. Другой вариант
    • 0.85% (1)
      2. 2:3
    • 1.71% (2)
      3. 1:3
    • 5.13% (6)
      4. 1:2
    • 4.27% (5)
      5. 0:3
    • 11.97% (14)
      6. 0:2
    • 6.84% (8)
      7. 0:1
    • 0.85% (1)
      8. 3:3
    • 2.56% (3)
      9. 3:2
    • 0.85% (1)
      10. 2:2
    • 3.42% (4)
      11. 3:1
    • 19.66% (23)
      12. 2:1
    • 5.98% (7)
      13. 1:1
    • 5.13% (6)
      14. 3:0
    • 11.11% (13)
      15. 2:0
    • 17.09% (20)
      16. 1:0
    • 2.56% (3)
      17. 0:0
    Результаты опроса Проголосовали — 117
    В опросах могут участвовать только зарегистрированные пользователи.
    Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь.
Новости партнеров
Комментарии
    flatron82
      flatron82, 16.04.2012 16:47
    0
    где посмотреть онлайн?
    JaKrevedko
      JaKrevedko, 16.04.2012 15:03
    0
    НАРОД ГОЛОСУЄМО ЗА УКРАЇНУ!!! http://www.fifplay.com/vote/
    dudigo78
      dudigo78, 16.04.2012 13:33
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Все, всі контори приймають ставки, тобто гра буде чесною
    GI-8120
      GI-8120, 16.04.2012 13:11
    0
    волынь отдаст 3 очка карпатам,иначе пердив.
    OM27
      OM27, 16.04.2012 12:37
    0
    Знаете, коэффициенты 1,5-1,6, которые принимаются на Таврию и Карпаты, скорее всего означают, что этим командам больше нужны победы (в борьбе за зону ЛЕ и за выживание).
    Если бы букмекеры думали, что здесь будут договорняки, то таких коэффов не было.
    myxamed1980
      myxamed1980, 16.04.2012 12:31
    0
    Арсенал и Кривбасс тоже будут сливать игры Карпатам ...
    OM27
      OM27, 16.04.2012 12:29
    0
    Кстати, вот 5-10 минут назад появилась эта игра в Пари-матче.
    На победу Карпат коэфф. 1,60.
    patriot29
      patriot29, 16.04.2012 12:23
    0
    ніхто нікому зливати не буде,"вівці" вже давно все злили
    myxamed1980
      myxamed1980, 16.04.2012 12:21
    0
    договорняк 100%
    dudigo78
      dudigo78, 16.04.2012 12:18
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Сьогодні більшість контор почала приймати ставки на цей матч, при чому ті що приймали до того, різко підняли коефіціенти на виграш Карпат з 1.30 до 1.90 - 2.10. Тобто практично 100% можна сказати що ніхто нікому зливати нічого не буде
    OM27
      OM27, 16.04.2012 12:06
    0
    Кстати, в Пари-матче также не принимают ставок на эту игру!
    Dima-Dimonchyk
      Dima-Dimonchyk, 16.04.2012 12:01
    0
    Народ а що означає СТАВОК НЕТ ? договорняк?))
    pivbaza
      pivbaza, 16.04.2012 10:08
    0
    2-0
    movkli
    online
      movkli, 16.04.2012 09:32
    0
    эх, неправильно классику цитируешь) господа все в Париже)
    Pitbull 666
      Pitbull 666, 16.04.2012 09:30
    0
    Прекращай пить с утра
    valenok2
      valenok2, 16.04.2012 09:26
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Pitbull 666 — 16.04.2012 09:04
    Товарищ, ты что с другой планеты? Причём тут бизнес-интересы? Речь о людях, которые дружат уже долгие годы!
    ===============
    Товарищи в Париже. Здесь все паны.
    Pitbull 666
      Pitbull 666, 16.04.2012 09:04
    0
    Товарищ, ты что с другой планеты? Причём тут бизнес-интересы? Речь о людях, которые дружат уже долгие годы!
    valenok2
      valenok2, 16.04.2012 08:42
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Pitbull 666 — 16.04.2012 08:31
    ==============
    То, что друзья - ваши проблемы. А вот то,что большая доля этих команд принадлежит Коломойскому уже давно известно.
    Если действовать по правилу *Друзья моих друзей мои друзья*, то у вас должны быть проблемы за кого болеть.
    Тогда зачем Коломойский приобретал доли в Карпатах и Волыни? Чтобы затем одну плавить? Какую?
    Pitbull 666
      Pitbull 666, 16.04.2012 08:31
    0
    Странный ты человек. Львовяне и Днепряне друзья, вот мы и ждём победы. И причём тут Коломойский, когда лиди являются друзьями?!
    valenok2
      valenok2, 16.04.2012 08:22
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Чевой-то много днепрян желают победы Карпатам. Только почему они предпочтение отдают одной команде? И одна и вторая принадлежат Коломойскому.
    flatron82
      flatron82, 16.04.2012 16:47
    0
    где посмотреть онлайн?
    JaKrevedko
      JaKrevedko, 16.04.2012 15:03
    0
    НАРОД ГОЛОСУЄМО ЗА УКРАЇНУ!!! http://www.fifplay.com/vote/
    dudigo78
      dudigo78, 16.04.2012 13:33
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Все, всі контори приймають ставки, тобто гра буде чесною
    GI-8120
      GI-8120, 16.04.2012 13:11
    0
    волынь отдаст 3 очка карпатам,иначе пердив.
    OM27
      OM27, 16.04.2012 12:37
    0
    Знаете, коэффициенты 1,5-1,6, которые принимаются на Таврию и Карпаты, скорее всего означают, что этим командам больше нужны победы (в борьбе за зону ЛЕ и за выживание).
    Если бы букмекеры думали, что здесь будут договорняки, то таких коэффов не было.
    myxamed1980
      myxamed1980, 16.04.2012 12:31
    0
    Арсенал и Кривбасс тоже будут сливать игры Карпатам ...
    OM27
      OM27, 16.04.2012 12:29
    0
    Кстати, вот 5-10 минут назад появилась эта игра в Пари-матче.
    На победу Карпат коэфф. 1,60.
    patriot29
      patriot29, 16.04.2012 12:23
    0
    ніхто нікому зливати не буде,"вівці" вже давно все злили
    myxamed1980
      myxamed1980, 16.04.2012 12:21
    0
    договорняк 100%
    dudigo78
      dudigo78, 16.04.2012 12:18
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Сьогодні більшість контор почала приймати ставки на цей матч, при чому ті що приймали до того, різко підняли коефіціенти на виграш Карпат з 1.30 до 1.90 - 2.10. Тобто практично 100% можна сказати що ніхто нікому зливати нічого не буде
    OM27
      OM27, 16.04.2012 12:06
    0
    Кстати, в Пари-матче также не принимают ставок на эту игру!
    Dima-Dimonchyk
      Dima-Dimonchyk, 16.04.2012 12:01
    0
    Народ а що означає СТАВОК НЕТ ? договорняк?))
    pivbaza
      pivbaza, 16.04.2012 10:08
    0
    2-0
    movkli
    online
      movkli, 16.04.2012 09:32
    0
    эх, неправильно классику цитируешь) господа все в Париже)
    Pitbull 666
      Pitbull 666, 16.04.2012 09:30
    0
    Прекращай пить с утра
    valenok2
      valenok2, 16.04.2012 09:26
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Pitbull 666 — 16.04.2012 09:04
    Товарищ, ты что с другой планеты? Причём тут бизнес-интересы? Речь о людях, которые дружат уже долгие годы!
    ===============
    Товарищи в Париже. Здесь все паны.
    Pitbull 666
      Pitbull 666, 16.04.2012 09:04
    0
    Товарищ, ты что с другой планеты? Причём тут бизнес-интересы? Речь о людях, которые дружат уже долгие годы!
    valenok2
      valenok2, 16.04.2012 08:42
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Pitbull 666 — 16.04.2012 08:31
    ==============
    То, что друзья - ваши проблемы. А вот то,что большая доля этих команд принадлежит Коломойскому уже давно известно.
    Если действовать по правилу *Друзья моих друзей мои друзья*, то у вас должны быть проблемы за кого болеть.
    Тогда зачем Коломойский приобретал доли в Карпатах и Волыни? Чтобы затем одну плавить? Какую?
    Pitbull 666
      Pitbull 666, 16.04.2012 08:31
    0
    Странный ты человек. Львовяне и Днепряне друзья, вот мы и ждём победы. И причём тут Коломойский, когда лиди являются друзьями?!
    valenok2
      valenok2, 16.04.2012 08:22
    0