Вадим ЕВТУШЕНКО: «Это была пародия на футбол»

Поле «Буковины» было непригодно для игры, уверен наставник «Зирки»

4224
0
Вадим Евтушенко

Головний тренер кіровоградської «Зірки» Вадим Анатолійович Євтушенко проаналізував матч із чернівецькою «Буковиною».

«Складно аналізувати гру, адже по суті грали лише тридцять хвилин. Поки йшов дощ, поле було пригодне для гри. Нам вдалося забити м’яч. У суперника не було шансів забити. А коли почався сніг дві грубі помилки нашого голкіпера і рахунок став 1:2 на користь суперника. Після перерви вийшли на поле, яке не було пригодне для гри. Під час перерви ніхто і не прибирав сніг. Також ми грали проти вітру. Даний матч складно назвати футболом, це була пародія. На другий тайм на сніжну погоду знайшли лише один червоний м’яч, а це замало. М’яч по довго уводили в гру. А до основного часу зустрічі додали лише чотири хвилини. Ще й ліній не було видно на футбольному полі. Пародія… Та цим я за поразку не відгороджуюся. Було вилучення, та по при це проти вітру зуміли забити. Ковиряли «зимову бабу». Лише додали чотири хвилини. Але ж сам головний арбітр певний час радився з боковим. Я не розумію як на такому полі можна було грати. Футболу не було», - підсумував Вадим Євтушенко.