07.04.2012, FT   ТВ-трансляция: 

Карпаты - Металлург - 0:2 + ВИДЕО

На «Арені-Львів» не здолали і «незручний» «Металург»

Карпаты - Металлург - 0:2 + ВИДЕО

На матч проти донецького «Металурга» у стартовому складі «Карпат»  відбулися нові очікувані зміни, особливо після поразки від «Оболоні». У центрі поля знову почав діяти капітан команди Худоб’як, а на лівому фланзі оборони – Авелар.
«Металурги», які борються за путівку у Лігу Європи, активніше почали гру, і у дебюті зустрічі небезпечно пробив впритул з рамкою воріт екс-карпатівець та капітан гостей Чечер. «Карпатівці» поступово вирівняли гру, проте до небезпечних моментів справа не доходила. Та й завершальним ударам, зокрема Даушівілі, бракувало влучності.

Донеччани при першій нагоді атакували швидко, організовували масовані контратаки, і поруч зі штангою пробивав Соарес. А наступна небезпечна атака «Металурга» завершилась взяттям воріт. Дімітров лівим флангом зробив передачу в центр штрафного на Лазіча і той з району позначки пробив повз Тлумака.

«Карпати» часто намагались завершити атаки дальніми ударами, але захисники «Металурга», зокрема Воловик, часто самовіддано кидався під удари, ліквідовуючи загрози.

На початку другого тайму, який активніше розпочали господарі, після удару Худоб’яка м’яч від Воловика ледь не зрикошетив у ворота, а після удару Федецького влучив у поперечину воріт «Металурга». Натомість донеччани знову забили гол і зробив це за іронією долі Чечер, який раніше вже забивав «Карпатам» після стандартів. Цього разу капітан «Металурга» скористався передачею Мкртчяна і у падінні подвоїв рахунок.

Окрилені таким розвитком подій гості продовжували атакувати ворота «зелено-білих» і могли збільшити рахунок, але Морозюк, виконуючи штрафний, пробив над поперечиною воріт. А після флангової передачі Кополовця з вигідної позиції міг відзначитись Худоб’як, але удар в нього не вийшов.

Господарі поля продовжували шукати шляхи взяття воріт суперника, який майже всією командою на своїй половині поля зустрічав розвиток атак «Карпат». І до завершальних влучних ударів львів’ян справа не доходила. А при першій нагоді «металурги» швидко контратакували, і Тлумак рятує ворота після рейду та удару по воротам Соареса. Під кінець матчу незадоволення уболівальників на трибунах викликав Лукас, який з вигідної позиції сходу «вистрілив у молоко». А ось після дальнього удару Кополовця ворота «Металурга» рятує Бандура.

Тож, «Металург» підтвердив свій статус незручного для «Карпат» суперника і на новозбудованій «Арені-Львів». І тепер на обох суперників чекають кубкові чвертьфінальні матчі, які відбудуться вже у середу.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

«Карпаты» - «Металлург» - 0:2

 Джордже Лазич, 34, Вячеслав Чечер, 50
«Карпаты»: Андрей Тлумак, Артем Федецкий, Вадим Болохан, Иван Милошевич, Муртаз Даушвили, Данило Авелар, Андрей Ткачук, (Игорь Озаркив, '68), Александр Касьян, (Александр Гладкий, '55), Лукас, Михаил Кополовец, Игорь Я. Худобяк, (Тармо Кинк, '82)
«Металлург»: Александр Бандура, Александр Воловик, Вячеслав Чечер, Шина, Велизар Димитров, Геворг Казарян, Жозе Соарес, (Грегори Нельсон, '89), Джордже Лазич, Николай Морозюк, Карлен Мкртчян, (Данило, '77), Виталий Иванко, (Драман Траоре, '69)
Игорь Я. Худобяк, 48. Андрей Ткачук, 50. Михаил Кополовец, 59. Лукас, 69. - Шина, 13. Велизар Димитров, 77.

Арбитр: Анатолий Абдула (Харьков)

Удары (в створ): 10 (3) – 9 (3).
Угловые: 7 – 4.
Офсайды: 1 – 5.

Зрителей: 6.950
Оценка поля: 4
Честная игра: 6,500 - 7,750.

НАША ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Протокольные данные сверены с официальными.

0:1.Джордже Лазич

0:2.Вячеслав Чечер

Sport.ua

Лучшие моменты матча Карпаты Львов - Металлург Д
50' ГОЛ !
Морозюк навесил из 22-го сектора со штрафного и Вячеслав Чечер(Металлург Д) из 37-го сектора в падении отправил мяч в сетку.
34' ГОЛ !
Полсле передачи Димитрова Джордже Лазич(Металлург Д) ворвался в штрафную и из 35-го сектора точно пробил мимо Тлумака.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Днепрянин
      Днепрянин, 08.04.2012 21:50
    0
    Вот это ты неадекват!
    ivanban
      ivanban, 08.04.2012 18:09
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Аж душа радуется, наконец-то Карпаты вылетят из Премьер-Лиги. Еще бы им впаять в этом сезоне -9 очков, чтобы гарантированно покинули чемпионат. А то тянут что-то, тянут. Сколько можно уже.
    sput12nik
      sput12nik, 08.04.2012 12:52
    0
    ВПЕРЕД КАРПАТИ ВПЕРЕД ДО БОЮ !!!!!!!!
    sput12nik
      sput12nik, 08.04.2012 12:51
    0
    КАРПАТИ НЕ ВІДСТУПАТИ І НЕ ЗДАВАТИСЬ !!!!!!!!!
    igorvt
      igorvt, 08.04.2012 10:56
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Львівським ультрас раджу підготувати до матчу Карпати-Волинь банери і скандування "УПА зродилась на Волині".
    Тоді абсолютно всім вболівальникам буде байдуже який рахунок на табло - грають не просто клуби-сусіди, а грають клуби-Побратими.
    Бог тоді допоможе більш мудрим.
    ramzes92012
      ramzes92012, 08.04.2012 10:33
    0
    ВЫЛЕТЯТ.ЭТО ВАМ ЗА МЕТАЛЛ
    Райден
      Райден, 08.04.2012 10:24
    0
    Де був ультрас?
    Райден
      Райден, 08.04.2012 10:22
    0
    Вы еще скажите наказание за победу над ШД. Это футбол возможно все, но в ина здесь все равно Дыминского, его отношение к трасферной политики. Дыминский не оносится к Фк Львову так, как мы, обычные болельщики что любят команду поровну, для него это в первую очередь конкуренция. И на месте МХ я бы не коткудаал, сами еще с нами в передиве, не дай Бог, окажитесь.
    igorvt
      igorvt, 08.04.2012 10:10
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Око за око:
    НАРУГА над символікою Карпат: http://urod.ru/news/33660/
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 08.04.2012 10:00
    0
    Ніколи в сраної Волині не буде таких вболівальників !
    Ще прийде наш час !
    http://www.youtube.com/watch?v=gy_59-_ubkU
    КАРПАТИ ЛЬВІВ НА ВСЕ ЖИТТЯ !!!
    igorvt
      igorvt, 08.04.2012 09:59
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Я, лучанин, за максимальне представництво західноукраїнських клубів у вишці.
    Тому бажаю Карпатам Удачі.
    igorvt
      igorvt, 08.04.2012 09:58
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ого...
    Знову почалось: "...холопи...срана Волинь..."
    Треба вміти програвати.
    Триматися.
    Безкультур`я. Хамство.
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 08.04.2012 09:53
    0
    Радійте , холопи , радійте тому, що Карпати вилітають ...
    Таке враження, шо якась срана Волинь кубок Ліги Чемпіонів виграла !
    pivbaza
      pivbaza, 08.04.2012 09:45
    0
    igorvt
      igorvt, 08.04.2012 08:51
    0
    Комментарий свернут. Показать
    На мою думку, уболівальникам Карпат самим треба БАЖАТИ вильоту в першу лігу - клуб з внутрішніми проблемами може врятувати лише ШОКО-терапія.
    НІХТО не буде домовлятись із Димінським про злив - ЦЕ РИЗИКОВАНО
    Ярославський знає чому
    igorvt
      igorvt, 08.04.2012 07:42
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Насчёт Днепра я согласен - это будет наименее вероятный слив, как и Арсенала.
    А вот Волынь и Кривбасс могут упросить львовские галицаи. Кривбасс, вообще, должен Карпатам за спасение 2-х летней давности.
    Тоже наслышан, что в нашем олигоболе не пустят в вышку больше 2-х западноукраинских клубов.
    Так что, если Говерла входит, то Карпаты выходят.
    А кто виноват? Сами виноваты.
    Наша Волынь отдала Карпатам за 2 года 9 очков из 9-ти возможных.
    Marchello_
      Marchello_, 08.04.2012 07:19
    0
    у Карпат остались матчи против Волыни и Кривбасса , другие , команды , которые ведут борьбу за зону Еврокубков Арсенал и Днепр им просто будут необходимы очки , похоже вылет Карпат и ПЛ довольно таки реальна и то , что Дым не делает выводов , огорчает .
    Похоже уже смирился с Первой лигой.
    Kalinkin-buk
      Kalinkin-buk, 08.04.2012 04:03
    0
    карпаты не вылетят.верю.
    pri_bambas
      pri_bambas, 08.04.2012 03:28
    0
    Комментарий свернут. Показать
    копий разберется кому нужен бан. а таке як ти, не вырывай фразы из контекста. ты первый провакатор.
    korsar_kharkov
      korsar_kharkov, 08.04.2012 01:19
    0
    как я уже понял 2 команды с западной части Украины это предел региона...Закарпатье входит в Премьер лигу значит кто-то должен вылететь
    Днепрянин
      Днепрянин, 08.04.2012 21:50
    0
    Вот это ты неадекват!
    ivanban
      ivanban, 08.04.2012 18:09
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Аж душа радуется, наконец-то Карпаты вылетят из Премьер-Лиги. Еще бы им впаять в этом сезоне -9 очков, чтобы гарантированно покинули чемпионат. А то тянут что-то, тянут. Сколько можно уже.
    sput12nik
      sput12nik, 08.04.2012 12:52
    0
    ВПЕРЕД КАРПАТИ ВПЕРЕД ДО БОЮ !!!!!!!!
    sput12nik
      sput12nik, 08.04.2012 12:51
    0
    КАРПАТИ НЕ ВІДСТУПАТИ І НЕ ЗДАВАТИСЬ !!!!!!!!!
    igorvt
      igorvt, 08.04.2012 10:56
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Львівським ультрас раджу підготувати до матчу Карпати-Волинь банери і скандування "УПА зродилась на Волині".
    Тоді абсолютно всім вболівальникам буде байдуже який рахунок на табло - грають не просто клуби-сусіди, а грають клуби-Побратими.
    Бог тоді допоможе більш мудрим.
    ramzes92012
      ramzes92012, 08.04.2012 10:33
    0
    ВЫЛЕТЯТ.ЭТО ВАМ ЗА МЕТАЛЛ
    Райден
      Райден, 08.04.2012 10:24
    0
    Де був ультрас?
    Райден
      Райден, 08.04.2012 10:22
    0
    Вы еще скажите наказание за победу над ШД. Это футбол возможно все, но в ина здесь все равно Дыминского, его отношение к трасферной политики. Дыминский не оносится к Фк Львову так, как мы, обычные болельщики что любят команду поровну, для него это в первую очередь конкуренция. И на месте МХ я бы не коткудаал, сами еще с нами в передиве, не дай Бог, окажитесь.
    igorvt
      igorvt, 08.04.2012 10:10
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Око за око:
    НАРУГА над символікою Карпат: http://urod.ru/news/33660/
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 08.04.2012 10:00
    0
    Ніколи в сраної Волині не буде таких вболівальників !
    Ще прийде наш час !
    http://www.youtube.com/watch?v=gy_59-_ubkU
    КАРПАТИ ЛЬВІВ НА ВСЕ ЖИТТЯ !!!
    igorvt
      igorvt, 08.04.2012 09:59
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Я, лучанин, за максимальне представництво західноукраїнських клубів у вишці.
    Тому бажаю Карпатам Удачі.
    igorvt
      igorvt, 08.04.2012 09:58
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ого...
    Знову почалось: "...холопи...срана Волинь..."
    Треба вміти програвати.
    Триматися.
    Безкультур`я. Хамство.
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 08.04.2012 09:53
    0
    Радійте , холопи , радійте тому, що Карпати вилітають ...
    Таке враження, шо якась срана Волинь кубок Ліги Чемпіонів виграла !
    pivbaza
      pivbaza, 08.04.2012 09:45
    0
    igorvt
      igorvt, 08.04.2012 08:51
    0
    Комментарий свернут. Показать
    На мою думку, уболівальникам Карпат самим треба БАЖАТИ вильоту в першу лігу - клуб з внутрішніми проблемами може врятувати лише ШОКО-терапія.
    НІХТО не буде домовлятись із Димінським про злив - ЦЕ РИЗИКОВАНО
    Ярославський знає чому
    igorvt
      igorvt, 08.04.2012 07:42
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Насчёт Днепра я согласен - это будет наименее вероятный слив, как и Арсенала.
    А вот Волынь и Кривбасс могут упросить львовские галицаи. Кривбасс, вообще, должен Карпатам за спасение 2-х летней давности.
    Тоже наслышан, что в нашем олигоболе не пустят в вышку больше 2-х западноукраинских клубов.
    Так что, если Говерла входит, то Карпаты выходят.
    А кто виноват? Сами виноваты.
    Наша Волынь отдала Карпатам за 2 года 9 очков из 9-ти возможных.
    Marchello_
      Marchello_, 08.04.2012 07:19
    0
    у Карпат остались матчи против Волыни и Кривбасса , другие , команды , которые ведут борьбу за зону Еврокубков Арсенал и Днепр им просто будут необходимы очки , похоже вылет Карпат и ПЛ довольно таки реальна и то , что Дым не делает выводов , огорчает .
    Похоже уже смирился с Первой лигой.
    Kalinkin-buk
      Kalinkin-buk, 08.04.2012 04:03
    0
    карпаты не вылетят.верю.
    pri_bambas
      pri_bambas, 08.04.2012 03:28
    0
    Комментарий свернут. Показать
    копий разберется кому нужен бан. а таке як ти, не вырывай фразы из контекста. ты первый провакатор.
    korsar_kharkov
      korsar_kharkov, 08.04.2012 01:19
    0
    как я уже понял 2 команды с западной части Украины это предел региона...Закарпатье входит в Премьер лигу значит кто-то должен вылететь