07.04.2012, FT   ТВ-трансляция: 

Карпаты – Металлург Д. Анонс

Час вибиратися з турнірних «низів»

Карпаты – Металлург Д.  Анонс

У суботу, 7 квітня, «Карпати» на «Арені Львів» поміряються силами з донецьким «Металургом». Обидві команди в минулому турі зазнали прикрих поразок і налаштовані лише по-бойовому. «Карпати» мають новий шанс здобути нарешті першу перемогу на новому стадіоні, перервати безвиграшну серію, яка триває вже 9 (!) турів, і залишити «зону вильоту».

Востаннє «Металург» приїжджав до Львова ще у жовтні 2010 року, коли «Карпати» нарешті перервали безвиграшну серію з 18 (!) ігор проти «Метадону» 2:1. В матчі першого колу в Донецьку «зелено-білі» після удару Івана Мілошевіча вели в рахунку, але на останніх хвилинах пропустили два голи і поступились 1:2.

Вболівальники «Карпат» сподіваються, що їх команду нарешті «прорве», і на відміну від попередніх матчів з «Таврією» та «Олександрією» львівська команда таки збереже переможний рахунок. До того ж, підопічні Володимира П’ятенка востаннє у чемпіонаті перемагали в гостях ще 16 вересня минулого року у Луцьку і відтоді не забивають на чужих полях впродовж 460 (!) хвилин.

Після поразки від «Оболоні» можливі чергові кадрові зміни у стартовому складі «зелено-білих». Тим більше, що карпатівський лазарет залишили Ігор Худоб’як та Данило Авелар. Тренерський штаб «Карпат» на чолі з Юрієм Дячуком-Ставицьким, готуючись до суботнього поєдинку, акцент робив і на покращення морально-психологічного стану своїх підопічних, збільшення віри у свої сили та жадану перемогу.

На гру проти «Карпат» з особливим настроєм вийде капітан «Металурга» В’ячеслав Чечер, який не так давно захищав і кольори «Карпат» та вихованець львівського футболу Микола Морозюк. А його земляк Василь Прийма через перебір жовтих карток на поле не вийде.

Головним арбітром поєдинку призначено Анатолія Абдулу з Харкова, при суддівстві якого «Карпати» не втрачали очок у чотирьох із семи ігор, а «Металург» – лише в одному з трьох. Саме Абдула і судив матч суперників  у першому колі.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Ориентировочные составы:

«Карпаты»: Тлумак – Авелар, Болохан, Милошевич, Федецкий – А. Ткачук, Даушвили, Худобяк – Кополовец, Касьян, Лукас

«Металлург»: Бандура – Шина, Чечер, Воловик, Морозюк – Мкртчян, Лазич, Зе Соарес, Нельсон – Димитров, Траоре

Травмы: Зенев, Ощипко, Голодюк («Карпаты»)

Дисквалификации: Прийма («Металлург»)

Котировки букмекеров:
Bwin – 2,80 – 3,25 – 2,40
WilliamHill – 2,55 – 3,10 – 2,45

7 апреля, суббота
«Карпаты» «Металлург» Д  
Львов. Стадион «Арена-Львов». 17.30
ТВ-трансляция на телеканале «2+2»
 Арбитр: Анатолий Абдула (Харьков)
 Прогноз Sport.ua – 1:1

 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Опрос
  • С каким счетом завершится матч «Карпаты» - «Металлург» Д?
    • 1.27% (1)
      1. Другой вариант
    • 2.53% (2)
      2. 2:3
    • 2.53% (2)
      3. 1:3
    • 10.13% (8)
      4. 1:2
    • 2.53% (2)
      5. 0:3
    • 10.13% (8)
      6. 0:2
    • 6.33% (5)
      7. 0:1
    • 0% (0)
      8. 3:3
    • 0% (0)
      9. 3:2
    • 2.53% (2)
      10. 2:2
    • 5.06% (4)
      11. 3:1
    • 17.72% (14)
      12. 2:1
    • 11.39% (9)
      13. 1:1
    • 3.8% (3)
      14. 3:0
    • 10.13% (8)
      15. 2:0
    • 11.39% (9)
      16. 1:0
    • 2.53% (2)
      17. 0:0
    Результаты опроса Проголосовали — 79
    В опросах могут участвовать только зарегистрированные пользователи.
    Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь.
Новости партнеров
Комментарии
    conquistador
      conquistador, 07.04.2012 14:25
    0
    Карпати, все ще в ваших руках! борітесь - поборете!
    kipr06
      kipr06, 07.04.2012 10:14
    0
    На данный момент от Карпат только имя осталось, не то что выиграть у МД несмогут, забить гол будет для этой команды геройство. Хотелось бы ошибаться, но факты и игра команды наводят только на такой пессимизм.
    GI-8120
      GI-8120, 07.04.2012 07:31
    0
    карпаты в пердив!
    lvros
      lvros, 06.04.2012 19:02
    0
    Комментарий свернут. Показать
    blacsea - грамотей!
    lvros
      lvros, 06.04.2012 18:59
    0
    Комментарий свернут. Показать
    При чому тут бидло спартака? Вдарився головою?
    blacksea
      blacksea, 06.04.2012 18:45
    0
    Ну где то так http://www.liveleak.com/view?i=6d4_1333228873
    dudigo78
      dudigo78, 06.04.2012 18:34
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Є така підозра. Побачим як завтра Чорноморець з Зорею зіграє
    lvros
      lvros, 06.04.2012 17:53
    0
    Комментарий свернут. Показать
    В Карпат надія тільки на себе! І то це все не вирішить, бо всі донецькі фарми і сателіти будуть дружно зливати очки суперникам Карпат!
    Puzyara
      Puzyara, 06.04.2012 16:47
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Карпаты только в пердив!!!
    onmu
      onmu, 06.04.2012 16:24
    0
    КАРПАТЫ В ПЕРВУЮ ЛИГУ!!!!!!!!!!!!!! помогай метадон
    dudigo78
      dudigo78, 06.04.2012 16:08
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ніяких договірняків не буде, особливо з Волинню буде рубка, та й Кривбас в піддавки грати не буде. Так що надії лише на свої сили
    vvtt09
      vvtt09, 06.04.2012 12:19
    0
    Більш ширший анонс матчу можна проглянути тут:
    http://fckarpaty.com.ua/news/karpati_metalurg_d_rik_za_rokom/2012-04-06-4754
    http://fckarpaty.com.ua/news/karpati_7_kvitnja/2012-04-06-4755
    http://fckarpaty.com.ua/news/karpati_i_metalurg_rozsudit_abdula/2012-04-04-4746
    ostrig
      ostrig, 06.04.2012 12:12
    0
    Якщо й зараз не переможуть, то й Коломойський вже договорняками не допоможе.
    markkk
      markkk, 06.04.2012 12:03
    0
    Вперед Карпати!
    conquistador
      conquistador, 07.04.2012 14:25
    0
    Карпати, все ще в ваших руках! борітесь - поборете!
    kipr06
      kipr06, 07.04.2012 10:14
    0
    На данный момент от Карпат только имя осталось, не то что выиграть у МД несмогут, забить гол будет для этой команды геройство. Хотелось бы ошибаться, но факты и игра команды наводят только на такой пессимизм.
    GI-8120
      GI-8120, 07.04.2012 07:31
    0
    карпаты в пердив!
    lvros
      lvros, 06.04.2012 19:02
    0
    Комментарий свернут. Показать
    blacsea - грамотей!
    lvros
      lvros, 06.04.2012 18:59
    0
    Комментарий свернут. Показать
    При чому тут бидло спартака? Вдарився головою?
    blacksea
      blacksea, 06.04.2012 18:45
    0
    Ну где то так http://www.liveleak.com/view?i=6d4_1333228873
    dudigo78
      dudigo78, 06.04.2012 18:34
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Є така підозра. Побачим як завтра Чорноморець з Зорею зіграє
    lvros
      lvros, 06.04.2012 17:53
    0
    Комментарий свернут. Показать
    В Карпат надія тільки на себе! І то це все не вирішить, бо всі донецькі фарми і сателіти будуть дружно зливати очки суперникам Карпат!
    Puzyara
      Puzyara, 06.04.2012 16:47
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Карпаты только в пердив!!!
    onmu
      onmu, 06.04.2012 16:24
    0
    КАРПАТЫ В ПЕРВУЮ ЛИГУ!!!!!!!!!!!!!! помогай метадон
    dudigo78
      dudigo78, 06.04.2012 16:08
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ніяких договірняків не буде, особливо з Волинню буде рубка, та й Кривбас в піддавки грати не буде. Так що надії лише на свої сили
    vvtt09
      vvtt09, 06.04.2012 12:19
    0
    Більш ширший анонс матчу можна проглянути тут:
    http://fckarpaty.com.ua/news/karpati_metalurg_d_rik_za_rokom/2012-04-06-4754
    http://fckarpaty.com.ua/news/karpati_7_kvitnja/2012-04-06-4755
    http://fckarpaty.com.ua/news/karpati_i_metalurg_rozsudit_abdula/2012-04-04-4746
    ostrig
      ostrig, 06.04.2012 12:12
    0
    Якщо й зараз не переможуть, то й Коломойський вже договорняками не допоможе.
    markkk
      markkk, 06.04.2012 12:03
    0
    Вперед Карпати!