«Белый Барс» разорван «Львами»

1718
1

Белый Барс - Львы 0:9 (0:1, 0:2, 0:6)

Шайбы: 04:43 Гнитько (Буточнов) - 0:1, 20:19 Сидоров (Пономарев, Расторгуев) - 0:2, 21:26 Мадера (Маличенко, Гончаров) - 0:3, 41:34 Куликов (Гнитько, Буточнов) - 0:4, 47:32 Новиков (Мошкарев, Расторгуев - больш.) - 0:5, 49:02 Курский (Федоров, Гончаров) - 0:6, 50:20 Буточнов (Янченко, Куликов - меньш.) - 0:7, 51:51 Янченко (Буточнов - меньш.) - 0:8, 55:16 Буточнов (Расторгуев) - 0:9

Вратари: Котов (Елисеев, 50:20) - Горелов

Броски: 24 (8+9+7) – 36 (9+16+11)

Вбрасывания: 34 - 31

Штраф: 10 - 20

У своєму першому в історії клубу офіційному матчі, який відбувся 16-го вересня минулого року на Льодовій Арені в Новояворівську, «Леви» з рахунком 9:0 розгромили «Вінницьких Гайдамак». І от через п’ять місяців «червоно-чорні» знову декласували свого суперника. Цього разу «Леви» розгромили «Білий Барс». Причому зробили це на льодовому майданчику опонента в Броварах.

Відверто кажучи, у вболівальників «Левів» було деяке побоювання за сьогоднішню гру. По-перше, після попередніх тривалих пауз в чемпіонаті наша команда не одразу входила в ігровий ритм і зазвичай перші поєдинки давалися їй не легко. А по-друге, коли в перших трьох очних іграх львів’яни незмінно обігрували броварчан, то в двох останніх втратили аж чотири залікових пункти – поразка у гостях і перемога вдома, але тільки у овер-таймі. А сьогоднішня гра відбувалася знову на майданчику «Білого Барса».

Останнє побачення команд Броварів і Львова в сезоні для гостей почалося досить оптимістично. Вже на 5-ій хвилині Дмитро Гнітько, як справжній лідер, відкрив рахунок. Втім, закинута шайба не заспокоїла ні капітана «Левів», ні його партнерів – «червоно-чорні» продовжували атакувати ворота господарів, але надійно стояв у рамці кіпер броварчан. Саме його майстерність змусила підопічних Владислава Єршова у першій 20-хвилинці задовольнитися мінімальною перевагою в рахунку – 1:0.

Ще більш помітною була перевага нашої команди над суперником у другому періоді, який «Леви» розпочали просто таки відмінно. Команди у другій третині матчу не зіграли і півтори хвилини, а на табло вже горіли цифри 3:0. Влучними кидками відзначилися Микола Сидоров та Олексій Мадера. І знову, як і в стартовому періоді, добившись результату в перші хвилини, в подальшому львів’яни не змогли довести ще бодай одну атаку до взяття воріт суперника.

І лише в третій 20-хвилинці «Левів», як то кажуть, прорвало. Чи не кожна їхня атака несла в собі потенційну загрозу. Якнайкраще все склалося для гостей і з реалізацією моментів. Достатньо сказати, що за 20 хвилин наші хлопці 11 разів кидали по рамці суперника і після більш, ніж половини з них, шести, за воротами «Білого Барсу» спалахувало червоне світло. Причому забивали «червоно-чорні» як в рівних складах, та і в чисельній більшості та чисельній меншості. Більше того, в середині періоду одне з вилучень гравця «Левів» призвело до того, що з інтервалом в півтори хвилини гості двічі поспіль закидалу шайбу у ворота господарів. Тож підсумковий рахунок – 9:0 на користь «Левів» – абсолюно об’єктивно відображає те, що відбувалося упродовж гри на ковзанці ТРЦ «Термінал».