Екстра-ліга уклала договір із СКУ

Екстра-ліга об'єднує зусилля, щодо розвитку футзалу в Україні

Екстра-ліга уклала договір із СКУ

У п'ятницю, 3 лютого, АФКУ «Екстра-Ліга» уклала Договір про співпрацю із Спортивним комітетом України.

Спортивний комітет України - громадська організація фізкультурно-спортивної спрямованості, основним завданням якої є забезпечення розвитку в Україні неолімпійського спорту.

Спортивний комітет України представляє Україну у відповідних міжнародних спортивних організаціях, на Всесвітніх та Європейських іграх з неолімпійських видів спорту, інших міжнародних спортивних змаганнях, якщо інше не передбачено вимогами відповідних міжнародних організацій та/або міжнародними договорами України;

Може організовувати та проводити на території України всеукраїнські та міжнародні заходи з неолімпійських видів спорту спільно з відповідними спортивними федераціями;

Бере участь у наданні всеукраїнським спортивним федераціям з неолімпійських видів спорту статусу національної спортивної федерації з відповідного неолімпійського виду спорту.

Виходячи з того, що футзал є також неолімпійським видом спорту Президент Екстра-ліги Степан Мельничук і Президент СКУ Ілля Шевляк уклали Договір про співпрацю, яким передбачено об'єднання зусиль, щодо розвитку футзалу в Україні. Зокрема, проведення різноманітних заходів для підвищення кваліфікації фахівців і тренерів футзалу.

Екстра-ліга

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    mini.f
      mini.f, 07.02.2012 14:17
    0
    Комментарий свернут. Показать
    По всей вероятности ЭЛ потехоньку тянет одеяло украинского
    футзала под свою крышу. И ждут ребята-гандболисты - дадут по
    рукам или нет? А кому давать? Лисенчуку не до них - своих
    забот со сборной хватает, вот ребята и пользуются моментом -
    а вдруг пройдет, перспективы-то заманчивые...
    fiorentina10
      fiorentina10, 06.02.2012 21:20
    0
    Колись в НХЛ було 6 команд.
    ялен
      ялен, 06.02.2012 20:19
    0
    Так це до того, що вони ніби працюють...
    tarakan48
      tarakan48, 06.02.2012 19:39
    0
    Комментарий свернут. Показать
    P.S.Странно как то... Все это провернули когда президент АМФУ Лисенчук находится в Хорватии. Как то дурно попахивает от всего этого... Ребята из ЭЛ, не тем занимаетесь, вы не выполнили ни ОДНОГО из своих обещаний и заверений нас всех в светлом будущем украинского мини-футбола. Говорят что "Монолит" харьковский снялся с Чемпионата, 6 команд осталось. А нам обещали совершенно другое. Ребята из ЭЛ - ЭТО НАЧАЛО ВАШЕГО КОНЦА, вы не ПРОФЕССИОНАЛЫ, увы... !!!!
    tarakan48
      tarakan48, 06.02.2012 19:29
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Это что-то новое в правовом поле украинского футбола !!!
    Если мне не изменяет память, в договоре между ФФУ и АМФУ есть пункт, дающий все права на развитие мини-футбола на территории Украины только АМФУ!!! Но такого пункта НЕТ в договоре между АМФУ и ЭЛ!!! ЭЛ дали право ТОЛЬКО на проведе- ние соревнований Чемпионата страны и Суперкубка ( и то, только на ОДИН ГОД)!!! Неужели теперь ЭЛ берет на себя все функции АМФУ ? Бред какой-то... А куда ФФУ смотрит? Пора наводить порядок, ребята, а-а-у-у !!!
    mini.f
      mini.f, 07.02.2012 14:17
    0
    Комментарий свернут. Показать
    По всей вероятности ЭЛ потехоньку тянет одеяло украинского
    футзала под свою крышу. И ждут ребята-гандболисты - дадут по
    рукам или нет? А кому давать? Лисенчуку не до них - своих
    забот со сборной хватает, вот ребята и пользуются моментом -
    а вдруг пройдет, перспективы-то заманчивые...
    fiorentina10
      fiorentina10, 06.02.2012 21:20
    0
    Колись в НХЛ було 6 команд.
    ялен
      ялен, 06.02.2012 20:19
    0
    Так це до того, що вони ніби працюють...
    tarakan48
      tarakan48, 06.02.2012 19:39
    0
    Комментарий свернут. Показать
    P.S.Странно как то... Все это провернули когда президент АМФУ Лисенчук находится в Хорватии. Как то дурно попахивает от всего этого... Ребята из ЭЛ, не тем занимаетесь, вы не выполнили ни ОДНОГО из своих обещаний и заверений нас всех в светлом будущем украинского мини-футбола. Говорят что "Монолит" харьковский снялся с Чемпионата, 6 команд осталось. А нам обещали совершенно другое. Ребята из ЭЛ - ЭТО НАЧАЛО ВАШЕГО КОНЦА, вы не ПРОФЕССИОНАЛЫ, увы... !!!!
    tarakan48
      tarakan48, 06.02.2012 19:29
    0