1039
0

Львівська політехніка втрималася в Суперлізі

Львівська політехніка здолала вдома київський Будівельник і зберегла прописку в баскетбольній Суперлізі

Столичний “Будівельник” переміг у першій чверті з рахунком 14:19. Наступний відрізок пройшов за рівної боротьби й завершився нічиєю –22:22. Заключні дві чверті підопічні Андрія Шаптали зуміли завершити на власну користь. Відтак 87:79 на користь львівських “політехів”, які наступного року матимуть право знову виступати в Суперлізі. У гостей найактивнішим на майданчику став Андрій Малиш – 23 очки, у господарів кращими були Юрій Штереб (23) та Ярослав Лемик (20 очок). 13 набрав Мантас Ігнатавічус, по 9 – Олексій Жужа та Сергій Литвинюк, 7 – Антон Агеєв, 5 – Олексій Бєсков.

За підсумками останнього сезону елітний дивізіон України покинуть харківський “Політехнік” і рівенський “Пульсар”, які в турнірній таблиці відстали від львів’ян на очко.

Зауважимо, що впродовж сезону “Львівська політехніка” здобула 9 перемог у 36 матчах.

Утім успішні турнірні здобутки не гарантують львівським уболівальникам того, що їхня команда наступного року гратиме в Суперлізі. Керівництво клубу нині активно шукає нового спонсора. Адже навчальному закладу не під силу утримувати професійну команду. Якщо “політехам” не вдасться знайти нового інвестора, вони наступного року виступатимуть в аматорських змаганнях.