10.12.2011, FT   ТВ-трансляция: 

Карпаты - Динамо - 0:1 + ВИДЕО

Во Львове «Динамо» вырвало победу с минимальным счетом

Карпаты - Динамо - 0:1 + ВИДЕО

За годину до початку матчу відбулась святкова церемонія, у ході якої спортивний директор ФК «Карпати» Степан Юрчишин вручив подарунки славним ветеранам, які у далекому 1969 році здобували Кубок СРСР – Ігорю Кульчицькому, Володимиру Данилюку, Геннадію Лихачову та Богдану Грещаку. Були також вшановані учні і тренера  СДЮШОР «Карпати» та футбольної академії «Карпати», які цього року стали переможцями та призерами у змаганнях ДЮФЛУ та найвідданіші фанати «зелено-білих».

У першій грі «Карпат» на новій домашній арені вперше у стартовому складі «зелено-білих» з’явився бразилець Ерік, який діяв у нападі поруч з Батистою та Лукасом. І у вже у дебюті гри Ерік, завершуючи атаку господарів , пробивав сходу, але від ноги захисника м’яч зрикошетив на кутовий.

А реальну нагоду стати автором першого голу «Карпат» на «Арені-Львів» втратив Батиста, який замикаючи простріл Лукаса, випередив захисника і Коваля, але пробив поруч зі стійкою. Згодом суперники обмінялись дальніми потужними, але неточними ударами у виконанні Алієва та Лукаса. Збільшив напругу у штрафному гостей і рейд Кополовця, який також «вистрілив» у молоко. А під кінець тайму зірвав оплески Ерік, пробивши зі штрафного під поперечину і лише майстерність Коваля врятувала «Динамо» від неприємностей. Міг відзначитись і Федецький, красиво пробивши у падінні через себе, але влучив у захисників.

Другий тайм активніше почали «Карпати», яких активно продовжували підтримувати фанати «зелено-білих». І шанс змінити нулі на табло мав  Лукас, який намагався замкнути передачу Федецького, але іспанцю трохи забракло влучності.  А  у Батисти завершальний удар явно не вдався.

Напруга на полі зростала і згодом Кополовець після грубої гри проти Гармаша побачив перед собою червоне  світло від Абдули – за другу жовту картку. І потім почались петарди, дим від яких розпочався у секторі фанів «Динамо» і поступово накрив поле «Арени-Львів». Як наслідок арбітр припинив  на декілька хвилин гру і футболісти залишили на деякий час поле.

Коли команди вийшли знову на поле, диктор знову попередив вболівальників, що у разу повторного інциденту гра буде припинена остаточно.

І під «Динамо», маючи чисельну перевагу, збільшило тиск на ворота «Карпат». Підопічні Юрія Сьоміна таки зуміли розмочити ворота Тлумака – Ідейє, випередивши Балажіца та Федецького, головою пробив повз Тлумака у нижній кут, замкнувши флангову передачу Гармаша.

Диктор оголосив, що арбітр додав 13 (!) хвилин і трибуни  майже вщерть заповненого стадіону знову почали активно підтримувати господарів поля. «Карпати» не знітились з таким розвитком подій і, не зважаючи на меншість, намагалися уникнути поразки. Знову не пощастило Батисті, який не зумів перехитрити Коваля, що ліквідував загрозу. Поруч з рамкою воріт пробивав і Ткачук. А дальній удар низом Федецького прийшовся по центру воріт – у руки Ковалю.

Тож третя поспіль у чемпіонаті перемога «Динамо» з мінімальним рахунком 1:0 і кияни пішли на перерву у прем’єр-лізі в ролі «зимового» чемпіону.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

«Карпаты» - «Динамо» - 0:1

- Идейе Браун, 88
«Карпаты»: Андрей Тлумак, Артем Федецкий, Гомез, Грегор Балажиц, Игорь Ощипко, Эрик, (Степан Гирский, '74), Андрей Ткачук, Игорь Я. Худобяк, Вильям Батиста, Лукас, Михаил Кополовец
«Динамо»: Максим Коваль, Бетао, Евгений Хачериди, Леандро Алмейда, Александр Алиев, Артем Милевский, (Денис Гармаш, '46), Карлос Корреа, (Лукман Аруна, '46), Олег Гусев, Андрей Ярмоленко, Идейе Браун, Огнен Вукоевич, (Фанендо Ади, '87)
Михаил Кополовец, 27. Вильям Батиста, 49. Эрик, 78. Гомез, 89 - Артем Милевский, 1. Огнен Вукоевич, 44. Лукман Аруна, 79. Идейе Браун, 89. Александр Алиев, 89. Денис Гармаш, 96.
 Михаил Кополовец, 66 - второе предупреждение.

 Арбитр: Анатолий Абдула (Харьков)

Удары (в створ): 15 (4) - 7 (2)
Угловые: 6 - 4
Оффсайды: 1 - 6.

Зрителей: 32.600
Оценка поля: 5
Честная игра: 6,000 - 6,000.

НАША ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Протокольные данные сверены с официальными.

0:1.Идейе

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    dudigo78
    dudigo78, 11.12.2011 23:55
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ну якщо це правда що семененко сказав, то йому ганьба! ганьба! ганьба! Тому що практично весь матч фани ДК поводили себе неадекватно вигукуючи мкг (таке відчуття що весь сенс їх приїзду до Львова полягав саме у цій кричалці), ну а апогеєм стали підпалювання димів і спалення 7 крісел. Цікаво а за наклеп і брехню прес-аташе футбольного клубу якісь санкції застосовуються. Тому що будь-яка людина яка перебувала на стадіоні бачила хто все почав
    Владимир_Скидан( Ст.Оскол)
    Владимир_Скидан( Ст.Оскол), 11.12.2011 23:09
    0
    вообщето ШД на открытии выиграл 4-0 лично присутствовал. Оболонь в следующем сезоне выиграла
    haidamak
    haidamak, 11.12.2011 22:59
    0
    скорее у тебя при звуках русской речи в голове начинают рождаться путино-медведевские призраки екатерино-империализма... открою тайну: не все русские нквдэшники-черносотенцы,а уж русскоязычные граждане Украины и подавно))))
    morales35
    morales35, 11.12.2011 21:39
    0
    Так кто же быковал на трибунах?
    "Файеры зажгли сначала болельщики "Карпат" под сектором динамовских ультрас, выражая несогласие с удалением Кополовца, а потом - и львовские фаны с противоположной стороны", - сказал вице-президент столичного клуба Алексей Семененко.
    kortik75
    kortik75, 11.12.2011 21:18
    0
    результат во всех трех матчах был 0-1
    kortik75
    kortik75, 11.12.2011 21:15
    0
    Шахтер на матче-открытии своего стадиона пролетел Оболони, Металлист после обновления своего стадиона тоже пролетел и опять Оболони, жаль, что волею календаря не дали заработать еще три очка команде Оболонь и во Львове. Счастливый билет на этот раз достался команде Динамо Киев....
    Господа, не играйте матчи-открытия с киевскими командами!
    Piramax
    Piramax, 11.12.2011 21:06
    0
    Как по мне, так голимейший слив. Так нападающий один-на-один не выходит, как Батиста. Он когда выскочил, по-моему, даже испугался, подождался защитников и куда-то мяч в итоге выбуцнул. А про гол вообще говорить нечего. Федецкий просто упал с удовольствием, а вратарь даже не рыпнулся, хотя мог, как минимум, выходить на мяч. Ну и вообще игра защитников поражала упасть тупо или еле-еле ногу подставить. Жаль (((
    tarnado
    tarnado, 11.12.2011 17:44
    0
    був на стадіоні. на рахунок речевки "мкг" - кричали ультрас тільки ДК.
    нарахунок зажигалок в Алієва і ко. то після того що цей мудак показував трибунам йому повезло що нічого іншого не прилетіло.
    S.L.B
    S.L.B, 11.12.2011 17:36
    0
    Ультрас "Динамо" задиміли "Арену-Львів"
    http://www.youtube.com/watch?v=Vt860lCBjiw&feature=player_embedded#!
    vital75
    vital75, 11.12.2011 17:22
    0
    Вот где точно ДОЛДОН БАНДНРЛОГОВСКИЙ
    vadim0911
    vadim0911, 11.12.2011 16:34
    0
    правильно сказано! +1000000000000000000
    windigo
    windigo, 11.12.2011 16:26
    0
    Жаль, болел за Карпаты, к сожалению не всегда выигрывает тот, кто лучше играл...
    А по поводу политических войн... ребят, мне тоже очень много чего не нравится, много чего бесит, но, вам не кажется что здесь выяснять "кто прав" не совсем подходящее место?
    airwolf77
    airwolf77, 11.12.2011 15:53
    0
    ЩО Ж ВИ БАНДЕРІВЦІ ТАК З МОНГОЛО-КРОТЯЦЬКИМИ НЕДОУКРАЇНЦЯМИ НЕ БИЛИСЯ!БАБЛО АЗІЙСЬКЕ ПЕРЕМАГАЭ УКРАЇНСЬКИЙ ПЬЕМОНТ-ЧИ НЕ ТАК?НАВІТЬ ВЖЕ ЗАБУВАЕТЕ ЧОМУ НА З0 ЧЕРВНЯ У ЛЕМБЕРГУ ПІДНІМАЮТЬ НА БУДІВЛЯХ ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР!
    toli0808
    toli0808, 11.12.2011 15:18
    0
    san165 — 11.12.2011 15:15
    Крыша едет не спеша
    Тихо шифером шурша
    --------------------------
    Так я и не писал, что ДК чемпион. Поэтому с моей крышей, всё ОК!!!
    toli0808
    toli0808, 11.12.2011 15:16
    0
    Monster — 11.12.2011 15:01
    Я не завидую. Просто не приятно, что такое положение в турнирной таблице писать всякой суркисятине (ты не причём) плохие слова про МХ.
    san165
    san165, 11.12.2011 15:15
    0
    Крыша едет не спеша
    Тихо шифером шурша
    san165
    san165, 11.12.2011 15:14
    0
    А медведи и водка?
    LembergWestUkraine
    LembergWestUkraine, 11.12.2011 15:01
    0
    А шо ти хочеш від совків ??? Ім Покрова і вишиванка це фашизм ! Путін ТВ зазомбувало їх , от їм і у вишитих сорочках і Покрові Гітлер вбачається ! Друга справа бєрьозка, балалайка і лапті !
    Monster
    Monster, 11.12.2011 15:01
    0
    Да, Толь, жаба штука сильная! Перестань завидовать и злится из-за "несправедливости" по отношению третьего места МХ.
    toli0808
    toli0808, 11.12.2011 14:39
    0
    FANAT4400 — 11.12.2011 14:33
    Куда ещё сильнее? И так идёте на первом месте с большим отрывом от Днепра, в борьбе за третье место.
    dudigo78
    dudigo78, 11.12.2011 23:55
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ну якщо це правда що семененко сказав, то йому ганьба! ганьба! ганьба! Тому що практично весь матч фани ДК поводили себе неадекватно вигукуючи мкг (таке відчуття що весь сенс їх приїзду до Львова полягав саме у цій кричалці), ну а апогеєм стали підпалювання димів і спалення 7 крісел. Цікаво а за наклеп і брехню прес-аташе футбольного клубу якісь санкції застосовуються. Тому що будь-яка людина яка перебувала на стадіоні бачила хто все почав
    Владимир_Скидан( Ст.Оскол)
    Владимир_Скидан( Ст.Оскол), 11.12.2011 23:09
    0
    вообщето ШД на открытии выиграл 4-0 лично присутствовал. Оболонь в следующем сезоне выиграла
    haidamak
    haidamak, 11.12.2011 22:59
    0
    скорее у тебя при звуках русской речи в голове начинают рождаться путино-медведевские призраки екатерино-империализма... открою тайну: не все русские нквдэшники-черносотенцы,а уж русскоязычные граждане Украины и подавно))))
    morales35
    morales35, 11.12.2011 21:39
    0
    Так кто же быковал на трибунах?
    "Файеры зажгли сначала болельщики "Карпат" под сектором динамовских ультрас, выражая несогласие с удалением Кополовца, а потом - и львовские фаны с противоположной стороны", - сказал вице-президент столичного клуба Алексей Семененко.
    kortik75
    kortik75, 11.12.2011 21:18
    0
    результат во всех трех матчах был 0-1
    kortik75
    kortik75, 11.12.2011 21:15
    0
    Шахтер на матче-открытии своего стадиона пролетел Оболони, Металлист после обновления своего стадиона тоже пролетел и опять Оболони, жаль, что волею календаря не дали заработать еще три очка команде Оболонь и во Львове. Счастливый билет на этот раз достался команде Динамо Киев....
    Господа, не играйте матчи-открытия с киевскими командами!
    Piramax
    Piramax, 11.12.2011 21:06
    0
    Как по мне, так голимейший слив. Так нападающий один-на-один не выходит, как Батиста. Он когда выскочил, по-моему, даже испугался, подождался защитников и куда-то мяч в итоге выбуцнул. А про гол вообще говорить нечего. Федецкий просто упал с удовольствием, а вратарь даже не рыпнулся, хотя мог, как минимум, выходить на мяч. Ну и вообще игра защитников поражала упасть тупо или еле-еле ногу подставить. Жаль (((
    tarnado
    tarnado, 11.12.2011 17:44
    0
    був на стадіоні. на рахунок речевки "мкг" - кричали ультрас тільки ДК.
    нарахунок зажигалок в Алієва і ко. то після того що цей мудак показував трибунам йому повезло що нічого іншого не прилетіло.
    S.L.B
    S.L.B, 11.12.2011 17:36
    0
    Ультрас "Динамо" задиміли "Арену-Львів"
    http://www.youtube.com/watch?v=Vt860lCBjiw&feature=player_embedded#!
    vital75
    vital75, 11.12.2011 17:22
    0
    Вот где точно ДОЛДОН БАНДНРЛОГОВСКИЙ
    vadim0911
    vadim0911, 11.12.2011 16:34
    0
    правильно сказано! +1000000000000000000
    windigo
    windigo, 11.12.2011 16:26
    0
    Жаль, болел за Карпаты, к сожалению не всегда выигрывает тот, кто лучше играл...
    А по поводу политических войн... ребят, мне тоже очень много чего не нравится, много чего бесит, но, вам не кажется что здесь выяснять "кто прав" не совсем подходящее место?
    airwolf77
    airwolf77, 11.12.2011 15:53
    0
    ЩО Ж ВИ БАНДЕРІВЦІ ТАК З МОНГОЛО-КРОТЯЦЬКИМИ НЕДОУКРАЇНЦЯМИ НЕ БИЛИСЯ!БАБЛО АЗІЙСЬКЕ ПЕРЕМАГАЭ УКРАЇНСЬКИЙ ПЬЕМОНТ-ЧИ НЕ ТАК?НАВІТЬ ВЖЕ ЗАБУВАЕТЕ ЧОМУ НА З0 ЧЕРВНЯ У ЛЕМБЕРГУ ПІДНІМАЮТЬ НА БУДІВЛЯХ ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР!
    toli0808
    toli0808, 11.12.2011 15:18
    0
    san165 — 11.12.2011 15:15
    Крыша едет не спеша
    Тихо шифером шурша
    --------------------------
    Так я и не писал, что ДК чемпион. Поэтому с моей крышей, всё ОК!!!
    toli0808
    toli0808, 11.12.2011 15:16
    0
    Monster — 11.12.2011 15:01
    Я не завидую. Просто не приятно, что такое положение в турнирной таблице писать всякой суркисятине (ты не причём) плохие слова про МХ.
    san165
    san165, 11.12.2011 15:15
    0
    Крыша едет не спеша
    Тихо шифером шурша
    san165
    san165, 11.12.2011 15:14
    0
    А медведи и водка?
    LembergWestUkraine
    LembergWestUkraine, 11.12.2011 15:01
    0
    А шо ти хочеш від совків ??? Ім Покрова і вишиванка це фашизм ! Путін ТВ зазомбувало їх , от їм і у вишитих сорочках і Покрові Гітлер вбачається ! Друга справа бєрьозка, балалайка і лапті !
    Monster
    Monster, 11.12.2011 15:01
    0
    Да, Толь, жаба штука сильная! Перестань завидовать и злится из-за "несправедливости" по отношению третьего места МХ.
    toli0808
    toli0808, 11.12.2011 14:39
    0
    FANAT4400 — 11.12.2011 14:33
    Куда ещё сильнее? И так идёте на первом месте с большим отрывом от Днепра, в борьбе за третье место.