Александр КИРИЛЮК: «Задач нам никто не ставил»

Для начала ФК «Славутич» намеревается закрепиться во второй лиге чемпионата Украины

Команда футбольного клубу «Славутич», новачок другої ліги, досить вдало стартував у чемпіонаті сезону 2011-2012 років. В активі команди за результатами чотирьох турів – три перемоги та одна нічия. Про початок виступів команди у змаганнях ПФЛ та задачі на сезон розповів головний тренер ФК «Славутич» Олександр Кирилюк.

- По-перше, зазначу, шо наша команда дуже молода, адже сам клуб заснований у червні 2010 року. Тому робити значущі висновки щодо результатів виступів комади у порівнянні з минулим роком ще рано. На мій погляд, чим вищій рівень, тим легше грати. У керівництва, тренерського штабу та футболістів команди нормальні здорові амбіції, ми насправді хочемо демонструвати хороший рівень гри та налаштовуємося на позитивний результат. З такою задачею ми виходимо на кожний матч. На сьогоднійшій день відбулося чотири тури та ми більш ніж задоволені своїм результатом. Проте нам є над чим працювати в плані організації гри. Як то кажуть, ще не початий край роботи.

- Враховуючи такий вдалий старт, напевно, перед командою стоїть завдання виходу до першої ліги...
- Відверто кажучи, такої задачі нам ніхто не ставив. Наразі йдеться про створення боєздатного колективу, який спромогся би протистояти старожилам другої ліги. А вже потім треба думати про першу лігу. Як то кажуть, апетит приходить під час іжи. З іншого боку, немає такого солдата, який би не мріяв стати генералом. Кожний тренер, якщо він бажає досягти чогось у житті, має сам ставити перед собою певні цілі. Вважаю, що і футболісти не палають бажанням усю кар’єру провести у другій лізі. Наші футболісти ще доволі молоді – середній вік гравців 18-23 роки, тому я вважаю, що й самі гравці ставлять підвищення у класі собі за мету.

- Прокоментуйти сильні сторони своїх підопічних.
- Одна з сильних сторін – це бажання грати. Все інше – додається. Якщо є майстерність, є певний клас, а бажання немає, то навряд чи вдасться виграти матч. Футболістів мотивує перспектива росту. Ми даємо їм можливість грати та досягати результатів у своїй кар’єрі, як і в будь-якій іншій професії.

- З якою командою було грати найскладніше?
- Нам з усіма командами було не просто. Однаково налаштовуємося на всіх суперників і на теперішній час ще зарано оцінювати силу комад другої ліги.

www.pfl.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
  wohl100
  wohl100, 20.08.2011 11:01
  0
  cherkassam pervu ligu!
  wohl100
  wohl100, 20.08.2011 11:01
  0
  cherkassam pervu ligu!
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности