Александр КИРИЛЮК: «Задач нам никто не ставил»

Для начала ФК «Славутич» намеревается закрепиться во второй лиге чемпионата Украины

Команда футбольного клубу «Славутич», новачок другої ліги, досить вдало стартував у чемпіонаті сезону 2011-2012 років. В активі команди за результатами чотирьох турів – три перемоги та одна нічия. Про початок виступів команди у змаганнях ПФЛ та задачі на сезон розповів головний тренер ФК «Славутич» Олександр Кирилюк.

- По-перше, зазначу, шо наша команда дуже молода, адже сам клуб заснований у червні 2010 року. Тому робити значущі висновки щодо результатів виступів комади у порівнянні з минулим роком ще рано. На мій погляд, чим вищій рівень, тим легше грати. У керівництва, тренерського штабу та футболістів команди нормальні здорові амбіції, ми насправді хочемо демонструвати хороший рівень гри та налаштовуємося на позитивний результат. З такою задачею ми виходимо на кожний матч. На сьогоднійшій день відбулося чотири тури та ми більш ніж задоволені своїм результатом. Проте нам є над чим працювати в плані організації гри. Як то кажуть, ще не початий край роботи.

- Враховуючи такий вдалий старт, напевно, перед командою стоїть завдання виходу до першої ліги...
- Відверто кажучи, такої задачі нам ніхто не ставив. Наразі йдеться про створення боєздатного колективу, який спромогся би протистояти старожилам другої ліги. А вже потім треба думати про першу лігу. Як то кажуть, апетит приходить під час іжи. З іншого боку, немає такого солдата, який би не мріяв стати генералом. Кожний тренер, якщо він бажає досягти чогось у житті, має сам ставити перед собою певні цілі. Вважаю, що і футболісти не палають бажанням усю кар’єру провести у другій лізі. Наші футболісти ще доволі молоді – середній вік гравців 18-23 роки, тому я вважаю, що й самі гравці ставлять підвищення у класі собі за мету.

- Прокоментуйти сильні сторони своїх підопічних.
- Одна з сильних сторін – це бажання грати. Все інше – додається. Якщо є майстерність, є певний клас, а бажання немає, то навряд чи вдасться виграти матч. Футболістів мотивує перспектива росту. Ми даємо їм можливість грати та досягати результатів у своїй кар’єрі, як і в будь-якій іншій професії.

- З якою командою було грати найскладніше?
- Нам з усіма командами було не просто. Однаково налаштовуємося на всіх суперників і на теперішній час ще зарано оцінювати силу комад другої ліги.

www.pfl.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    wohl100
    wohl100, 20.08.2011 11:01
    0
    cherkassam pervu ligu!
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности