13.08.2011, FT   ТВ-трансляция: 

Карпаты – Заря – 2:1

Згасили «Зорю» і здобули довгоочікувану перемогу + ВИДЕО

Карпаты – Заря – 2:1

Основні події  у цьому цікавому і драматичному поєдинку відбулися у першому таймі. Господарі, яким у турнірній таблиці відступати було вже нікуди, під супровід сильного дощу вже на першій хвилині могли відкрити рахунок. Вилазку Германа Пачеку до штрафного недозволеним прийомом перервав капітан гостей Ігор Шуховцев, і арбітр без роздумів призначив пенальті. Проте напрямок удару з позначки Андрія Ткачука відгадав воротар, врятувавши «Зорю» від швидкої неприємності.

Міг відзначитись і Артем Федецький, потужний дальній удар якого прийняла на себе хрестовина воріт «Зорі». А після передачі з глибини поля Борхе Гомеса на побачення з Шуховцев виходив Лукас, але знову воротар рятує ворота луганчан.

«Чорно-білі» поступово оговтались від такого розвитку атак і почали пристрілюватись до воріт Андрія Тлумака. Небезпечно пробивав Сергій Силюк, а Тарас Лазарович не зумів реалізувати свій гольовий момент, пробивши низом і повз воротаря, і повз дальню штангу. А після навісної передачі Максима Білого м’яч від Вадима Мілька влучив у голову Ігоря Ощипка і несподівано для усіх зрикошетив у ворота львів’ян.

Але вже через хвилину Мілько підвів команду, грубо зігравши проти Крістобаля і побачив червоне світло від Олега Деревинського. І гол у ворота «Зорі» не забарився. Після передачі Крістобаля на ударну позицію вийшов Лукас і пробив під руки Шуховцеву. Окрилені господарі встигли до перерви і вдруге засмутити суперників. Після передачі з лівого краю Ощипка в один дотик низом пробив у дальній кут Лукас, оформивши свій перший дубль в Прем’єр-лізі.

До початку другого тайму дощ вщух, додавши настрою і найвідданішим вболівальникам, які зібрались на трибунах і самим учасникам  матчу.

Пожвавлення на трибунах викликав рейд Крістобаля до штрафного, який обіграв Шуховцева, але воротар у падінні зумів перевести м’яч на кутовий.  Також надійно зіграв  воротар, парируючи дальній удар Лукаса. Зірвав оплески і дальній удар Федецького, який, відібравши м’яч у суперника, пробив вище воріт.

«Карпати», володіючи чисельною перевагою, продовжували володіти ініціативою. Міг оформити хет-трик Лукас, але іспанцю завадив Шуховцев, перевівши удар на кутовий. Виділимо і дальній постріл капітана «Карпат» Худоб’яка, але м’яч прошмигнув впритул зі стійкою. Мав шанс засвітити своє прізвище на табло і Андрій Воронков, удар якого Шуховцев у красивому кидку перевів на кутовий.

Тож «Карпати» нарешті здобули довгоочікувану першу перемогу у чемпіонаті і зробили чудовий подарунок своїм вболівальникам, ветеранам «Карпат» і, в першу чергу, легендарному Ігорю Кульчицькому, якому цього дня виповнилося 70 років. А ось підопічні Анатолія Чанцева не зуміли зробити подарунок своєму наставнику, який проводив свій 50-й у чемпіонатах матч на посту керманича «Зорі».

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

«Карпаты» – «Заря» – 2:1

«Карпаты»: Тлумак, Ощипко, Федецкий (Петривский, 81), Балажиц, Гомез, Ткачук, Худобяк, Голодюк, Кристобаль, Пачеко (Воронков, 70), Лукас (Кополовец, 78)
«Заря»: Шуховцев, Аддо, Каменюка, Милько, Олейник, Цакич, М. Ив. Белый, Хомченовский, Липартия (Ференчак, 88), Силюк (Бруно, 46), Лазарович (Тесак, 67)
Арбитр: Олег Деревинский (Киев)
Голы: Лукас (41), Лукас (44) – Ощипко (38, автогол).
Предупреждения: Гомез (22), Пачеко (29), Федецкий (45), Лукас (53), Голодюк (92) – Лазарович (6), Каменюка (16), Олейник (33).
На 2-й минуте Ткачук не реализовал пенальти (вратарь).
Удаление: Милько (39)

Удары (в створ): 15 (10) – 5 (1).
Угловые: 8 – 0.
Офсайды: 2 – 1.

Зрителей: 6.000
Оценка поля: 5
Честная игра: 6,500 - 6,000.

НАША ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Протокольные данные сверены с официальными.

Sport.ua

0:1.Автогол Ощипко


1:1.Лукас


2:1.Лукас

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    vovadocent
    vovadocent, 15.08.2011 10:20
    0
    Ну ти й троляка... На, подивись: http:// www.youtube.com/watch?v=rP24qSfCqZI
    Там все як на долоні. І пеналь чистий, і гра груба. Глянеш повтор на 3:40, Мілько ваш в мяч явно не зіграв. Зафігачив відкритою буцою в щиток Крістобаля, останньому повезло шо зіскользнуло, а то б вивезли з поля. Ясно, в нас звикли вилучати тоді коли кров бризгає, але то не значить шо за грубу гру без крові треба лишати на полі. Міг суддя і жовтою обмежитись, але то на його розсуд. Зрештою, Заря командою на ту червону напрацювала зі своєю костоломною грою..
    konicarog
    konicarog, 15.08.2011 09:01
    0
    Молодці
    cobra-fx
    cobra-fx, 15.08.2011 08:50
    0
    Віват КАРПАТИ !
    cobra-fx
    cobra-fx, 15.08.2011 08:49
    0
    Як лаконічно, сам придумав, чи хтось підказав )
    LUG
    LUG, 14.08.2011 18:59
    0
    -"Алло, Деревинский слушает ..."
    - С тобой говорит Федерация.
    В ближайшие годы хочешь кушать ?
    Тогда сегодня нужно стараться !..
    "Карпаты" в прошлом туре Киеву
    Очки отдали, а скоро - ПАОК.
    Пойми: хозяевам нужно выиграть,
    Они ж патриоты, их дело правое !..
    -"Понятно. Надо быть человеком ...
    Что делать мне ? " - Мы задержим трансляцию,
    На первой минуте смотри на Пачеку :
    Упал - пенальти ! И хватит играться !
    Мы тут же даём сигнал телевиденью,
    Включат они : 1:0, всё довольны ...
    - "...Я пенальти поставил ! Они не забили !..
    Что делать ?!.." - Ты любишь, когда тебе больно ?!
    Защиту гостей посади на карточки !
    Тем более - дождь, это сделать несложно ...
    -""Заря" забила !!! SOS !.. " - Достаточно !
    Удали кого-нибудь, но осторожно !..
    -" Да кого же я удалю ?.. Разве этого -
    В подкате мяч выбил ?.." - Разрешаем !
    -" А "Заря" команда чья - не Ахметова ?"
    - Нет ! Удаляй !.. - "Уже удаляю !..
    За что ? - Ну за это ... В общем так надо !
    Милько, идите, будьте мужчинкой !..
    Ой, "Карпаты" забили ! С офсайда ...
    Флажком махнуть ?.." - Учись у Рачинской !
    Сказали "не надо" - она не махала !
    И ты не свисти - а то денег не будет !..
    -"Да я просто спросил ! Я ж - не нахал !
    Я просто - один из Коллиновых судей ..."
    FCMKH1988
    FCMKH1988, 14.08.2011 18:22
    0
    Нарешті!!!
    JaKrevedko
    JaKrevedko, 14.08.2011 15:20
    0
    Тим більше! Бачиш що пропустили гол - явний сигнал щось змінити! Могли і нічью пробувати зберегти, сісти і в другому таймі на контратаках. Явно що Карпати будуть атакувати і появится можливість для контратак.
    Napasnulsa
    Napasnulsa, 14.08.2011 14:47
    0
    Ну тут все верно. зарю в 1 лигу
    x-13
    x-13, 14.08.2011 14:46
    0
    Ты конечно прав насчет замен. Да вот только гол последовал через 2 минуты после удаления
    JaKrevedko
    JaKrevedko, 14.08.2011 14:13
    0
    А тренер у вас для чого, щоб жалітись на суддів? Бачив що після вилучення появляються зони треба було, рахунок 0:1 на вашу користь - випускаєте захисника і закриваєтесь в штрафній! А що Чанцев зробив? Дочекався двох голів і до побачення.
    gott2010
    gott2010, 14.08.2011 12:31
    0
    Цей стюард сам винен. Треба головою думати,мало людину не вбив. І сидів би за таку х..ню. Доречі ми його пальцем не зачепили....А треба було! Так що не гони
    lvros
    lvros, 14.08.2011 12:24
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Карпати всю гру пішки ходили! Сили берегли?
    x-13
    x-13, 14.08.2011 11:33
    0
    Идиот. С удалением Милько у нас разорвалась связывающая цепь нападающих и защитников. Одни не успели перестоится, вторые изза этого просидели без мяча пол матча
    prospekt_20
    prospekt_20, 14.08.2011 11:13
    0
    КАРПАТЫ С ПОБЕДОЙ.
    JaKrevedko
    JaKrevedko, 14.08.2011 10:43
    0
    Да, да. Милько же, он же у нас месси. Да мы бы с ним огого как бы играли, барселона отдыхает. И вообще у нас супер команда, они катают всех шо дикие, да они же моменты каждые 5, нет каждые 2 минуты создают. А защита! Какая у нас защита! Такой в мире нигде нету. Если б не судья мы бы вииграли, а так судья...
    x-13
    x-13, 14.08.2011 08:43
    0
    Ну да, чистое удаление, ага. Милько в мяч сыграл, ему за это красную карточку дали
    yulius9
    yulius9, 14.08.2011 08:33
    0
    [quote LUG—13.08.2011 23:39]-"Алло, Деревинский слушает ..."
    - С тобой говорит Федерация.
    В ближайшие годы хочешь кушать ?
    Тогда сегодня нужно стараться !..
    "Карпаты" в прошлом туре Киеву
    Очки отдали, а скоро - ПАОК.
    Пойми: хозяевам нужно выиграть,
    Они ж патриоты, их дело правое !..
    -"Понятно. Надо быть человеком ...
    Что делать мне ? " - Мы задержим трансляцию,
    На первой минуте смотри на Пачеку :
    Упал - пенальти ! И хватит играться !
    Мы тут же даём сигнал телевиденью,
    Включат они : 1:0, всё довольны ...
    - "...Я пенальти поставил ! Они не забили !..
    Что делать ?!.." - Ты любишь, когда тебе больно ?!
    Защиту гостей посади на карточки !
    Тем более - дождь, это сделать несложно ...
    -""Заря" забила !!! SOS !.. " - Достаточно !
    Удали кого-нибудь, но осторожно !..
    -" Да кого же я удалю ?.. Разве этого -
    В подкате мяч выбил ?.." - Разрешаем !
    -" А "Заря" команда чья - не Ахметова ?"
    - Нет ! Удаляй !.. - "Уже удаляю !..
    За что ? - Ну за это ... В общем так надо !
    Милько, идите, будьте мужчинкой !..
    Ой, "Карпаты" забили ! С офсайда ...
    Флажком махнуть ?.." - Учись у Рачинской !
    Сказали "не надо" - она не махала !
    И ты не свисти - а то денег не будет !..
    -"Да я просто спросил ! Я ж - не нахал !
    Я просто - один из Коллиновых судей ..."[/q
    Нечего валить на судью, все объективно честно: пенальти чистый, фол и удаление правильное, оффсайда даже близко не было.
    DocRoberts
    DocRoberts, 14.08.2011 02:20
    0
    Леви, з перемогою!
    vadya-metal (Greece)
    vadya-metal (Greece), 14.08.2011 01:45
    0
    Это и ни то и ни другое. Может немножко третье, но тот гоблин САМ виноват и поплатился за самоуправство
    Карпаты с победой!
    DMYTRO_DONETSK
    DMYTRO_DONETSK, 14.08.2011 00:57
    0
    ____________________________________________________
    А избивание стюарда на стадионе - это что - политика, история, или песпредел?
    vovadocent
    vovadocent, 15.08.2011 10:20
    0
    Ну ти й троляка... На, подивись: http:// www.youtube.com/watch?v=rP24qSfCqZI
    Там все як на долоні. І пеналь чистий, і гра груба. Глянеш повтор на 3:40, Мілько ваш в мяч явно не зіграв. Зафігачив відкритою буцою в щиток Крістобаля, останньому повезло шо зіскользнуло, а то б вивезли з поля. Ясно, в нас звикли вилучати тоді коли кров бризгає, але то не значить шо за грубу гру без крові треба лишати на полі. Міг суддя і жовтою обмежитись, але то на його розсуд. Зрештою, Заря командою на ту червону напрацювала зі своєю костоломною грою..
    konicarog
    konicarog, 15.08.2011 09:01
    0
    Молодці
    cobra-fx
    cobra-fx, 15.08.2011 08:50
    0
    Віват КАРПАТИ !
    cobra-fx
    cobra-fx, 15.08.2011 08:49
    0
    Як лаконічно, сам придумав, чи хтось підказав )
    LUG
    LUG, 14.08.2011 18:59
    0
    -"Алло, Деревинский слушает ..."
    - С тобой говорит Федерация.
    В ближайшие годы хочешь кушать ?
    Тогда сегодня нужно стараться !..
    "Карпаты" в прошлом туре Киеву
    Очки отдали, а скоро - ПАОК.
    Пойми: хозяевам нужно выиграть,
    Они ж патриоты, их дело правое !..
    -"Понятно. Надо быть человеком ...
    Что делать мне ? " - Мы задержим трансляцию,
    На первой минуте смотри на Пачеку :
    Упал - пенальти ! И хватит играться !
    Мы тут же даём сигнал телевиденью,
    Включат они : 1:0, всё довольны ...
    - "...Я пенальти поставил ! Они не забили !..
    Что делать ?!.." - Ты любишь, когда тебе больно ?!
    Защиту гостей посади на карточки !
    Тем более - дождь, это сделать несложно ...
    -""Заря" забила !!! SOS !.. " - Достаточно !
    Удали кого-нибудь, но осторожно !..
    -" Да кого же я удалю ?.. Разве этого -
    В подкате мяч выбил ?.." - Разрешаем !
    -" А "Заря" команда чья - не Ахметова ?"
    - Нет ! Удаляй !.. - "Уже удаляю !..
    За что ? - Ну за это ... В общем так надо !
    Милько, идите, будьте мужчинкой !..
    Ой, "Карпаты" забили ! С офсайда ...
    Флажком махнуть ?.." - Учись у Рачинской !
    Сказали "не надо" - она не махала !
    И ты не свисти - а то денег не будет !..
    -"Да я просто спросил ! Я ж - не нахал !
    Я просто - один из Коллиновых судей ..."
    FCMKH1988
    FCMKH1988, 14.08.2011 18:22
    0
    Нарешті!!!
    JaKrevedko
    JaKrevedko, 14.08.2011 15:20
    0
    Тим більше! Бачиш що пропустили гол - явний сигнал щось змінити! Могли і нічью пробувати зберегти, сісти і в другому таймі на контратаках. Явно що Карпати будуть атакувати і появится можливість для контратак.
    Napasnulsa
    Napasnulsa, 14.08.2011 14:47
    0
    Ну тут все верно. зарю в 1 лигу
    x-13
    x-13, 14.08.2011 14:46
    0
    Ты конечно прав насчет замен. Да вот только гол последовал через 2 минуты после удаления
    JaKrevedko
    JaKrevedko, 14.08.2011 14:13
    0
    А тренер у вас для чого, щоб жалітись на суддів? Бачив що після вилучення появляються зони треба було, рахунок 0:1 на вашу користь - випускаєте захисника і закриваєтесь в штрафній! А що Чанцев зробив? Дочекався двох голів і до побачення.
    gott2010
    gott2010, 14.08.2011 12:31
    0
    Цей стюард сам винен. Треба головою думати,мало людину не вбив. І сидів би за таку х..ню. Доречі ми його пальцем не зачепили....А треба було! Так що не гони
    lvros
    lvros, 14.08.2011 12:24
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Карпати всю гру пішки ходили! Сили берегли?
    x-13
    x-13, 14.08.2011 11:33
    0
    Идиот. С удалением Милько у нас разорвалась связывающая цепь нападающих и защитников. Одни не успели перестоится, вторые изза этого просидели без мяча пол матча
    prospekt_20
    prospekt_20, 14.08.2011 11:13
    0
    КАРПАТЫ С ПОБЕДОЙ.
    JaKrevedko
    JaKrevedko, 14.08.2011 10:43
    0
    Да, да. Милько же, он же у нас месси. Да мы бы с ним огого как бы играли, барселона отдыхает. И вообще у нас супер команда, они катают всех шо дикие, да они же моменты каждые 5, нет каждые 2 минуты создают. А защита! Какая у нас защита! Такой в мире нигде нету. Если б не судья мы бы вииграли, а так судья...
    x-13
    x-13, 14.08.2011 08:43
    0
    Ну да, чистое удаление, ага. Милько в мяч сыграл, ему за это красную карточку дали
    yulius9
    yulius9, 14.08.2011 08:33
    0
    [quote LUG—13.08.2011 23:39]-"Алло, Деревинский слушает ..."
    - С тобой говорит Федерация.
    В ближайшие годы хочешь кушать ?
    Тогда сегодня нужно стараться !..
    "Карпаты" в прошлом туре Киеву
    Очки отдали, а скоро - ПАОК.
    Пойми: хозяевам нужно выиграть,
    Они ж патриоты, их дело правое !..
    -"Понятно. Надо быть человеком ...
    Что делать мне ? " - Мы задержим трансляцию,
    На первой минуте смотри на Пачеку :
    Упал - пенальти ! И хватит играться !
    Мы тут же даём сигнал телевиденью,
    Включат они : 1:0, всё довольны ...
    - "...Я пенальти поставил ! Они не забили !..
    Что делать ?!.." - Ты любишь, когда тебе больно ?!
    Защиту гостей посади на карточки !
    Тем более - дождь, это сделать несложно ...
    -""Заря" забила !!! SOS !.. " - Достаточно !
    Удали кого-нибудь, но осторожно !..
    -" Да кого же я удалю ?.. Разве этого -
    В подкате мяч выбил ?.." - Разрешаем !
    -" А "Заря" команда чья - не Ахметова ?"
    - Нет ! Удаляй !.. - "Уже удаляю !..
    За что ? - Ну за это ... В общем так надо !
    Милько, идите, будьте мужчинкой !..
    Ой, "Карпаты" забили ! С офсайда ...
    Флажком махнуть ?.." - Учись у Рачинской !
    Сказали "не надо" - она не махала !
    И ты не свисти - а то денег не будет !..
    -"Да я просто спросил ! Я ж - не нахал !
    Я просто - один из Коллиновых судей ..."[/q
    Нечего валить на судью, все объективно честно: пенальти чистый, фол и удаление правильное, оффсайда даже близко не было.
    DocRoberts
    DocRoberts, 14.08.2011 02:20
    0
    Леви, з перемогою!
    vadya-metal (Greece)
    vadya-metal (Greece), 14.08.2011 01:45
    0
    Это и ни то и ни другое. Может немножко третье, но тот гоблин САМ виноват и поплатился за самоуправство
    Карпаты с победой!
    DMYTRO_DONETSK
    DMYTRO_DONETSK, 14.08.2011 00:57
    0
    ____________________________________________________
    А избивание стюарда на стадионе - это что - политика, история, или песпредел?