Карпаты – Заря – 2:1

Згасили «Зорю» і здобули довгоочікувану перемогу + ВИДЕО

24012
52

Основні події  у цьому цікавому і драматичному поєдинку відбулися у першому таймі. Господарі, яким у турнірній таблиці відступати було вже нікуди, під супровід сильного дощу вже на першій хвилині могли відкрити рахунок. Вилазку Германа Пачеку до штрафного недозволеним прийомом перервав капітан гостей Ігор Шуховцев, і арбітр без роздумів призначив пенальті. Проте напрямок удару з позначки Андрія Ткачука відгадав воротар, врятувавши «Зорю» від швидкої неприємності.

Міг відзначитись і Артем Федецький, потужний дальній удар якого прийняла на себе хрестовина воріт «Зорі». А після передачі з глибини поля Борхе Гомеса на побачення з Шуховцев виходив Лукас, але знову воротар рятує ворота луганчан.

«Чорно-білі» поступово оговтались від такого розвитку атак і почали пристрілюватись до воріт Андрія Тлумака. Небезпечно пробивав Сергій Силюк, а Тарас Лазарович не зумів реалізувати свій гольовий момент, пробивши низом і повз воротаря, і повз дальню штангу. А після навісної передачі Максима Білого м’яч від Вадима Мілька влучив у голову Ігоря Ощипка і несподівано для усіх зрикошетив у ворота львів’ян.

Але вже через хвилину Мілько підвів команду, грубо зігравши проти Крістобаля і побачив червоне світло від Олега Деревинського. І гол у ворота «Зорі» не забарився. Після передачі Крістобаля на ударну позицію вийшов Лукас і пробив під руки Шуховцеву. Окрилені господарі встигли до перерви і вдруге засмутити суперників. Після передачі з лівого краю Ощипка в один дотик низом пробив у дальній кут Лукас, оформивши свій перший дубль в Прем’єр-лізі.

До початку другого тайму дощ вщух, додавши настрою і найвідданішим вболівальникам, які зібрались на трибунах і самим учасникам  матчу.

Пожвавлення на трибунах викликав рейд Крістобаля до штрафного, який обіграв Шуховцева, але воротар у падінні зумів перевести м’яч на кутовий.  Також надійно зіграв  воротар, парируючи дальній удар Лукаса. Зірвав оплески і дальній удар Федецького, який, відібравши м’яч у суперника, пробив вище воріт.

«Карпати», володіючи чисельною перевагою, продовжували володіти ініціативою. Міг оформити хет-трик Лукас, але іспанцю завадив Шуховцев, перевівши удар на кутовий. Виділимо і дальній постріл капітана «Карпат» Худоб’яка, але м’яч прошмигнув впритул зі стійкою. Мав шанс засвітити своє прізвище на табло і Андрій Воронков, удар якого Шуховцев у красивому кидку перевів на кутовий.

Тож «Карпати» нарешті здобули довгоочікувану першу перемогу у чемпіонаті і зробили чудовий подарунок своїм вболівальникам, ветеранам «Карпат» і, в першу чергу, легендарному Ігорю Кульчицькому, якому цього дня виповнилося 70 років. А ось підопічні Анатолія Чанцева не зуміли зробити подарунок своєму наставнику, який проводив свій 50-й у чемпіонатах матч на посту керманича «Зорі».