31.07.2011, FT   ТВ-трансляция: 

Карпаты – Ворскла – 0:2

«Ворскла» вперше перемогла у Львові з різницею у два м’ячі + ВИДЕО

Карпаты – Ворскла – 0:2

У прохолодну дощову погоду на стадіоні подивитися на «зелено-біле» дербі зібралися найвідданіші уболівальники. І не встиг диктор по стадіону оголосити склади команд, як м’яч опинився у воротах «Карпат». Йован Маркоскі, скориставшись пасом Сергія Закарлюки, з-під захисника пробив низом і м’яч, торкнувшись дальньої стійки, затріпотів у сітці. Небезпечні удари у мокру погоду несли додаткову небезпеку, але «вистріл» Івана Кривошеєнка прийшовся у «молоко».

Швидкий гол додав впевненості у діях полтавчанам, які часто завершували атаки дальніми небезпечними ударами, проте м’яч летів мимо рамки воріт. У свою чергу над поперечиною потужно робив Ігор Худоб’як, а ось удар Андрія Ткачука прийшовся по центру воріт і не став загрозою для досвідченого Сергія Долганського.

А реальну нагоду зрівняти рахунок втратив Сергій Зеньов, який лівим флангом вийшов на побачення з воротарем і хотів перекинути м’яч через воротаря, який рукою таки зумів ліквідувати загрозу, а повторний удар естонського легіонера вийшов явно неточним. «Карпати» продовжували володіти перевагою і у Зеньова знову був хороший момент, але Сергій вирішив обіграти ще раз захисника і втратив м’яч під незадоволений гул трибун.

Часто підключався до атак і Артем  Федецький, але і його дальнім потужнім ударам низом цього дня бракувало влучності, і м’яч пролітав впритул з рамкою воріт.

На початку другого тайму знову змарнував шанс змінити рахунок Зеньов, який з декількох метрів перекинув м’яча і через воротаря  і через ворота. Не дивно, що згодом Олег Кононов замінив його на Андрія Воронкова з надією переламати хід матчу. Але контратака «Ворскли» виявилась результативною. Дмитро Осипенко зробив передачу з лівого краю, і Василь Сачко у боротьбі за м’яч із захисником та воротарем подвоїв рахунок.

Карпатівці швидко могли  скоротити розрив до мінімуму, але Йован Маркоскі з лінії порожніх воріт рятує команду, вибивши м’яча після удару сходу Федецького. Наробив шороху у штрафному львівського клубу і Кривошеєнко, пробивши у падінні впритул з дальньою стійкою.

Олег Кононов випускає на поле і Костянтина Кравченка, і дебютант «Карпат» в одному з епізодів нагадав про своє вміння небезпечно виконувати штрафні, але цього разу Долганський був на місці.

Тож для «Ворскли» це була лише п’ята у чемпіонатах перемога у Львові над «Карпатами», і вперше полтавчани здолали господарів з різницею у два голи. Полтавчани також вперше перемогли при суддівстві Анатолія Абдули, а «Карпати» - вперше поступилися.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

«Карпаты» – «Ворскла» – 0:2

«Карпаты»: Богатинов, Ощипко, Милошевич, Федецкий, Гомез, Мартынюк, Кристобаль (Кравченко, 66), Ткачук, Худобяк, Лукас (Кополовец, 62), Зенев (Воронков, 56)
«Ворскла»: Долганский, Матвеев, Даллку, Селин, Красноперов, Маркоски, Закарлюка (Безус, 76), Оберемко, Кривошеенко, Осипенко (Ребенок, 88), Сачко (Янузи, 67)
Арбитр: Анатолий Абдула (Харьков)  
Голы: Маркоски (3), Сачко (60).
Предупреждения: Гомез (58), Кравченко (69), Ощипко (86) – Маркоски (64), Даллку (80), Долганский (82), Матвеев (87).

Удары (в створ): 12 (4) - 8 (2).
Угловые: 3 - 3.
Офсайды: 2 - 5.

Зрителей: 8.000
Оценка поля: 4
Честная игра: 7,250 - 7,500.

НАША ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Протокольные данные сверены с официальными.

Sport.ua

0:1.Маркоски

0:2.Сачко

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    peka1982
      peka1982, 02.08.2011 11:02
    0
    Карпаты, уважаю! Честно говоря, Ворскла должна была сливать (за 2:2 в предыдущем чемпе). Сыграли по-честному, Ворскла была лучше! 0:2 получите распишитесь. А в Ирландии 1:1; Ворскла Чемпион!
    Mas91994
      Mas91994, 02.08.2011 08:44
    0
    Я думал что хоть здесь Карпаты победят
    technique
      technique, 02.08.2011 05:43
    0
    можно надеятся чтоворскла дальше пойдет по европе исходяиз игры
    alexis1990
      alexis1990, 01.08.2011 21:52
    0
    следующий матч бандерня играет с ДК в чемпе(5-тур), там просрет..итого 5-игр: 1- очко..прикольно.Думаю "карпатого" могила исправит.Прямой путь в первую лигу вместе со своим КОНОНдойлем...ХА-ХА-ХА!!!);
    JaKrevedko
      JaKrevedko, 01.08.2011 20:00
    0
    Димінський мегаменеджер батьйогойой. Просрав Кожанова, Кузнєцова і Кочіша а замість них накупляв іспанців. Тим іспанцям потрібний якийсь час (і немалий) щоб влитись в команду. От напад і бився вчора як риба об льод. А в захисті ті самі проблеми - лови 2 банки.
    Veteran80
      Veteran80, 01.08.2011 17:34
    0
    Так Кузя подтянется сразу с адвокатом, прийдется всем стать в защиту! Или мы опять узнаем , что Кузя продал очередную игру??!!
    alessandro13
      alessandro13, 01.08.2011 16:57
    0
    _________________________________________________________
    Ну, слава Богу, что у дедули Вована с юмором всё в порядке! Я вот очень переживаю, как бы "Карпатушки" не попали в так называемую "психологическую яму"! Надо драть ДК и приходить в себя!!!!!
    konicarog
      konicarog, 01.08.2011 16:07
    0
    Здається мені що Карпатам потрібно надійнішого воротаря
    gtz0803
      gtz0803, 01.08.2011 15:15
    0
    Та ні, з мотивацією в команді вчора було якраз все гаразд. Навіть занадто гаразд. Хлопці просто перегоріли. Мотивація аля «нарешті виграти» зашкалювала + наклался на бажання нових гравців себе показати. В результаті – все звелося до хаотичної біганини, і врешті-решт до тупих навісів вперед (2-й тайм – просто УЖОС!). А для Ворскли це було якраз те, шо лікар прописав. От нерви і здали.
    Значна вина в тому і самого Кононова, що не зумів в перерві направити гравців у правильне русло. Судити строго не будемо – потрібен час, щоб нові гравці «лягли» під львівську схему.
    Ну і тепер так, «взагалі» (С). Попри значну втрату в особі Кожанова, помітно, що потенціал в команди зріс (у порівнянні з попереднім сезоном). Незабаром Батіста і Кузя підтягнуться, в нападі стане трохи легше. Чекаємо на камбек Георгійовича. Віримо, що і цього разу все в нього вийде.
    Dragon9
      Dragon9, 01.08.2011 14:32
    0
    Вчора підтримки з відомих причин не було... може це повпливало на таку погану гру...незнаю...
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 01.08.2011 14:27
    0
    alessandro13 — 01.08.2011 13:14
    Veteran80—01.08.2011 13:09
    alessandro13— 01.08.2011 12:57
    _____________...

    ----------------------------------------------------------
    Не, ну речь, наверное, всё-таки идёт о главном тренере, а ему уже лет 65-66!
    _____
    ...вот потому деда Вова и написал-"молодой,амбициозный!")))
    У дедушки Вована с юмором порядок!)))
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 01.08.2011 14:23
    0
    Tov.Molotov — 01.08.2011 11:50
    Лемборг-даешь 1-ю лигу! И желательно польского чемпа
    ____
    ну какого камента ещё можно ожидать от человека с таким ником?...
    Veteran80
      Veteran80, 01.08.2011 13:39
    0
    Так когда Таврия начнет бороться за 5-ку, главному будет 70-75!!!
    RuSIK150
      RuSIK150, 01.08.2011 13:30
    0
    100% что Карпаты еще заиграют. Во всех проигранных матчах команда играла, била и била по воротам не мало, а это главное. Победы будут. Вчера Шахтер нанес 3 удара по воротам, такого я еще не видел!
    alessandro13
      alessandro13, 01.08.2011 13:14
    0
    ----------------------------------------------------------
    Не, ну речь, наверное, всё-таки идёт о главном тренере, а ему уже лет 65-66!
    Veteran80
      Veteran80, 01.08.2011 13:09
    0
    Так их там аж два -есть и молодой!
    alessandro13
      alessandro13, 01.08.2011 12:57
    0
    __________________________________________________________
    Дедуля, а на счёт "молодого" Альтмана ты не пошутил!?!?!?
    Veteran80
      Veteran80, 01.08.2011 12:40
    0
    Карпаты вытянули два сезона на морально-волевых качествах, а этот сезон сразу не задался -потеряли Кожанова и Кузнецова, неопределенность с Федецким. Кононов - молодец, но он не бог, чтобы сразу всех воскресить и заставить нормально играть! Да и приобретения какие-то "левые", но Годвина сплавили в Волынь - что-то Дыминский недоговаривает, как-бы зимой не устроил очередную распродажу команды!
    cobra-fx
      cobra-fx, 01.08.2011 12:39
    0
    Не потрібно забувати про фактор підтримки, якої на матчі фактично не було
    http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1032112
    Tov.Molotov
      Tov.Molotov, 01.08.2011 11:50
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Лемборг-даешь 1-ю лигу! И желательно польского чемпа.
    peka1982
      peka1982, 02.08.2011 11:02
    0
    Карпаты, уважаю! Честно говоря, Ворскла должна была сливать (за 2:2 в предыдущем чемпе). Сыграли по-честному, Ворскла была лучше! 0:2 получите распишитесь. А в Ирландии 1:1; Ворскла Чемпион!
    Mas91994
      Mas91994, 02.08.2011 08:44
    0
    Я думал что хоть здесь Карпаты победят
    technique
      technique, 02.08.2011 05:43
    0
    можно надеятся чтоворскла дальше пойдет по европе исходяиз игры
    alexis1990
      alexis1990, 01.08.2011 21:52
    0
    следующий матч бандерня играет с ДК в чемпе(5-тур), там просрет..итого 5-игр: 1- очко..прикольно.Думаю "карпатого" могила исправит.Прямой путь в первую лигу вместе со своим КОНОНдойлем...ХА-ХА-ХА!!!);
    JaKrevedko
      JaKrevedko, 01.08.2011 20:00
    0
    Димінський мегаменеджер батьйогойой. Просрав Кожанова, Кузнєцова і Кочіша а замість них накупляв іспанців. Тим іспанцям потрібний якийсь час (і немалий) щоб влитись в команду. От напад і бився вчора як риба об льод. А в захисті ті самі проблеми - лови 2 банки.
    Veteran80
      Veteran80, 01.08.2011 17:34
    0
    Так Кузя подтянется сразу с адвокатом, прийдется всем стать в защиту! Или мы опять узнаем , что Кузя продал очередную игру??!!
    alessandro13
      alessandro13, 01.08.2011 16:57
    0
    _________________________________________________________
    Ну, слава Богу, что у дедули Вована с юмором всё в порядке! Я вот очень переживаю, как бы "Карпатушки" не попали в так называемую "психологическую яму"! Надо драть ДК и приходить в себя!!!!!
    konicarog
      konicarog, 01.08.2011 16:07
    0
    Здається мені що Карпатам потрібно надійнішого воротаря
    gtz0803
      gtz0803, 01.08.2011 15:15
    0
    Та ні, з мотивацією в команді вчора було якраз все гаразд. Навіть занадто гаразд. Хлопці просто перегоріли. Мотивація аля «нарешті виграти» зашкалювала + наклался на бажання нових гравців себе показати. В результаті – все звелося до хаотичної біганини, і врешті-решт до тупих навісів вперед (2-й тайм – просто УЖОС!). А для Ворскли це було якраз те, шо лікар прописав. От нерви і здали.
    Значна вина в тому і самого Кононова, що не зумів в перерві направити гравців у правильне русло. Судити строго не будемо – потрібен час, щоб нові гравці «лягли» під львівську схему.
    Ну і тепер так, «взагалі» (С). Попри значну втрату в особі Кожанова, помітно, що потенціал в команди зріс (у порівнянні з попереднім сезоном). Незабаром Батіста і Кузя підтягнуться, в нападі стане трохи легше. Чекаємо на камбек Георгійовича. Віримо, що і цього разу все в нього вийде.
    Dragon9
      Dragon9, 01.08.2011 14:32
    0
    Вчора підтримки з відомих причин не було... може це повпливало на таку погану гру...незнаю...
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 01.08.2011 14:27
    0
    alessandro13 — 01.08.2011 13:14
    Veteran80—01.08.2011 13:09
    alessandro13— 01.08.2011 12:57
    _____________...

    ----------------------------------------------------------
    Не, ну речь, наверное, всё-таки идёт о главном тренере, а ему уже лет 65-66!
    _____
    ...вот потому деда Вова и написал-"молодой,амбициозный!")))
    У дедушки Вована с юмором порядок!)))
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 01.08.2011 14:23
    0
    Tov.Molotov — 01.08.2011 11:50
    Лемборг-даешь 1-ю лигу! И желательно польского чемпа
    ____
    ну какого камента ещё можно ожидать от человека с таким ником?...
    Veteran80
      Veteran80, 01.08.2011 13:39
    0
    Так когда Таврия начнет бороться за 5-ку, главному будет 70-75!!!
    RuSIK150
      RuSIK150, 01.08.2011 13:30
    0
    100% что Карпаты еще заиграют. Во всех проигранных матчах команда играла, била и била по воротам не мало, а это главное. Победы будут. Вчера Шахтер нанес 3 удара по воротам, такого я еще не видел!
    alessandro13
      alessandro13, 01.08.2011 13:14
    0
    ----------------------------------------------------------
    Не, ну речь, наверное, всё-таки идёт о главном тренере, а ему уже лет 65-66!
    Veteran80
      Veteran80, 01.08.2011 13:09
    0
    Так их там аж два -есть и молодой!
    alessandro13
      alessandro13, 01.08.2011 12:57
    0
    __________________________________________________________
    Дедуля, а на счёт "молодого" Альтмана ты не пошутил!?!?!?
    Veteran80
      Veteran80, 01.08.2011 12:40
    0
    Карпаты вытянули два сезона на морально-волевых качествах, а этот сезон сразу не задался -потеряли Кожанова и Кузнецова, неопределенность с Федецким. Кононов - молодец, но он не бог, чтобы сразу всех воскресить и заставить нормально играть! Да и приобретения какие-то "левые", но Годвина сплавили в Волынь - что-то Дыминский недоговаривает, как-бы зимой не устроил очередную распродажу команды!
    cobra-fx
      cobra-fx, 01.08.2011 12:39
    0
    Не потрібно забувати про фактор підтримки, якої на матчі фактично не було
    http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1032112
    Tov.Molotov