Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны
Чемпионат Европы
| Обновлено 30 мая 2011, 15:39
1113
2

На Донбасс Арене обезвредили террористов

В Донецке прошли тактико-специальные учения к Евро-2012

| Обновлено 30 мая 2011, 15:39
1113
2
На Донбасс Арене обезвредили террористов
У Донецьку знешкодили терористів, які влаштували вибух та захопили заручників на «Донбас Арені». Терористичний акт змоделювали в рамках тактико-спеціальних навчань, які організували в межах підготовки міста до Євро-2012.
Під час тренувань порушниками спокою виступили 1,2 тис. студентів. Вгамовували та рятували їх 300 стюардів «Донбас Арени», співробітники МНС, МВС, СБУ та інші, повідомили у Медіацентрі стадіону.  
Спочатку відпрацювали дії всіх служб безпосередньо після теракту. За легендою, на стадіоні відбулася серія вибухів, почалася евакуація «панікуючої» публіки з чотирьох секторів, які знаходяться на різних рівнях стадіону.
Водночас у барі Silver, терористи захопили 20 заручників і вимагали подати автобус у підземний паркінг. Спецслужбам необхідно було вивести звідти людей, не перешкоджаючі евакуації вболівальників із стадіону. Пожежникам, які знаходилися в декількох точках біля «Донбас Арени», після знешкодження терористів, згасити пожежу.
 Завершальним і найбільш видовищним для перехожих етапом стало захоплення автобуса із заручниками.
Як підкреслили організатори навчань, всі служби оперативно впоралися із завданнями, проте й певні недоліки в роботі також вдалося виявити. Одним з успіхів навчань є те, що вдалося виконати норматив - звільнити чашу стадіону менше ніж за 8 хвилин, незважаючи, що студенти спеціально інсценували паніку й штовханину.
Подібні навчання проводитимуть щокварталу із залученням усіх служб, які відповідають за безпеку проведення матчів.
www.ukraine2012.gov.ua
Оцените материал
★★★★★
★★★★★
★★★★★
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Сыграет ли Плотницкий на ЧМ за сборную Украины? Рауль Лосано ответил
Волейбол | 25 июля 2025, 20:30 6
Сыграет ли Плотницкий на ЧМ за сборную Украины? Рауль Лосано ответил

Аргентинский специалист уважает решение доигровщика не выступать, хотя и не согласен с ним

Тренер Дюбуа: «Следите за тем, что говорите. Усик мог отправить в больницу»
Бокс | 25 июля 2025, 20:21 6
Тренер Дюбуа: «Следите за тем, что говорите. Усик мог отправить в больницу»

Дон Чарльз ответил на обвинения в адрес британского боксера

Комментарии 2
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
don_antonio69
Это уже давно не новость...каждый квартальный месяц это маски-шоу...
Djum1979
Опа, вот это новасть)))