U-19: ирландский шлагбаум

Сборная Украины потеряла шансы на попадание в финальную часть чемпионата Европы

6874
14
Тим часом підопічні Пола Дуліна, котрі у вівторок здолали поляків (1:0), знову зберегли свої ворота в недоторканості. Наприкінці поєдинку в Кошалині Іан Уорен отримав червону картку, але це не вплинуло на перебіг подій.

Ірландці могли забити у першому таймі, але удар Ентоні О'Коннора заблокував Олександр Насонов, а пострілу Дерріка Уїльямса бракувало влучності. Українці згодом перехопили ініціативу, але й вони не змогли втілити у гол свою перевагу.

Команді Головка повезло, що на 67-й хвилині свій момент змарнував Ентоні Форд, але й ірландці зітхнули з полегшенням, коли м'яч після пострілу Владислава Калитвинцева зі штрафного струснув поперечину. Незадовго до фінального свистка хлопці Дуліна спробували вирвати перемогу, але в цій ситуації найкращим чином проявив себе голкіпер київського «Динамо» Максим Коваль. Хто здобуде путівку до Румунії - вирішиться у поєдинку між італійцями та ірландцями, що відбудеться у неділю.

Україна − Ірландія − 0:0

Україна: М.Коваль, Нойок (Караваєв, 58), Братков, Ордець, Насонов, Чорноморець, Буяльський (Тащі, 46), Бабенко, Калитвинцев, Будківський, Іванко (В.Коваль, 84).

У своєму другому матчі еліт-раунду ЧЄ-2011 серед 19-річних юнацька збірна України вдовольнилася нічиєю. Як і в попередньому двобої з італійцями, підопічні Олександра Головка не змогли забити. Тепер в активі синьо-жовтих - лише одне очко після двох турів і відсутність шансів на вихід до фінальної стадії.

Кваліфікація Євро-2011 (U-19). Еліт-раунд. Група 4 (Польща)

24 травня. Італія − Україна − 1:0, Ірландія − Польща − 1:0.
26 травня. Україна − Ірландія − 0:0, Італія − Польща − 3:1.
29 травня. Польща − Україна, Ірландія − Італія.