Четвертьфинал. Пятый матч. Ураган - ТВД - 5:2

«Ураган» выходит в полуфинал + ВИДЕО

4905
33

«Ураган» став останнім учасником півфіналу чемпіонату України, здолавши у чвертьфінальній серії плей-офф львівський «ТВД» з рахунком 3:2. Причому загальна перемога івано-франківців видалась непростою, адже двічі попереду в серії були «теведисти», який виграли перший і третій (по пенальті) матчі. Після такого підопічні Сергія Гупаленка просто не мали права на помилку, і у вирішальній п'ятій грі продемонстрували характер і волю до перемоги, що дозволило їм завоювати путівку до півфіналу.

«Ураганівці» довели невипадковість вчорашньої перемоги 5:1, фактично вирішивши долю суботнього поєдинку ще в першому таймі. Початок розгрому львів'ян на другій хвилині поклав Цвєлих, якому викотив м'яча під удар Чепорнюк, котрий міг і сам забивати. За дві хвилини Сержао з Біро Жаде відібрали м'яча у Маржановського, і Петро Шотурма завершив контратаку господарів - 2:0.

Потроху львів'яни оговтались від такого початку. Однак спроби Кордоби, Ткачука і Хавера переграти Ципуна завершились нічим, хоча у двох епізодах івано-франківцям просто пощастило. «Дякуючи» Ткачуку, котрий не влучив у рамку на добиванні, а згодом поцілив у штангу, рахунок на табло так і не змінився.

15-та хвилина стала переломною у цій грі. Кіндій сфолив проти Шотурми, і Петро після пасу зі штрафного від Сержао пробив повз голкіпера, оформивши дубль. Схожий гол, який у підсумку приніс перемогу, Шотурма забив на «Кубку Галичини», щоправда у ворота Колтка. Тепер же останнього замінив Дегтяренко, і кіперу «ТВД» знову довелось витягувати м'яча з сітки всього через 20 секунд. Після виходу Біро Жаде сам-на-сам Кіндратів вчасно підключився до атаки «Урагану» і пробив поміж ніг Хаверу у незахищений кут воріт - 4:0.

Леонід Маковський взяв тайм-аут, намагаючись привести до тями своїх підопічних. До завершення першого тайму «теведистам» вдалось створити кілька небезпечних моментів, але блискуче діяв Ципун, якому допомагали захисники. По перерві гості намагались пресингувати «Ураган», але в діях гравців ТВД надто сильно відчувалася фізична втома. Натомість Сергій Гупаленко випустив на майданчик свіжих Ренатіньо та Ярого.

Господарі втратили принаймні три можливості, щоб забити п'ятий м'яч. Та все ж на 27-й хвилині питання це зробив Сержао, ефектно відправивши м'яча у ближню «дев'ятку» над плечем голкіпера - 5:0. Згодом у «ТВД» п'ятим польовим вийшов Кордоба, котрий останніх дев'ять хвилин захищав ворота гостей. Причому успішно, виручивши команду після ударів Біро Жаде та Сержао.

Все, що вдалося львів'янам при грі в більшості, це два забиті м'ячі: на 31-й відзначився Ткачук, а за хвилину до фінальної сирени Вахула встановив остаточний рахунок матчу. У підсумку 5:2, і півфінальній серії наступним суперником івано-франківців буде «Єнакієвець». Перші два матчі серії 1/2 фіналу відбудуться 13-14 травня на майданчику команди з Донбасу.