|
1802
1

Україна - Швейцарія - 37:29

Гандбольна молодіжна збірна України завершила відбірний турнір до ЧС-2011 перемогою над швейцарцями

Молодежная сборная Украины по гандболу

Україна - Швейцарія - 37:29 (18:15)

В останньому кваліфікаційному матчі до ЧС-2011 українці впевнено здолали швейцарців і посіли друге підсумкове місце в 6-ій Європейській відбірковій групі.

На жаль, до фінальної частини молодіжного Чемпіонату Світу-2011 потрапила лише збірна, яка зайняла перше місце, а саме – Німеччина, чинний чемпіон Світу.

Заключну зустріч молодіжна збірна України розпочала впевнено. Втім, на 15-й хвилині найтехнічніша команда 6-ої групи — команда Швейцарії відновила паритет у рахунку - 10:10. Українці через деякий час знову «відірвалися» вперед і завершили першу половину гри з прийнятним для себе рахунком - 18:15.

Переломним став другий тайм, коли українці застосували проти суперника його ж тактику – технічний розіграш м’яча. «Жовто-блакитним» вдавалися чудові комбінації, від яких у глядачів, які спостерігали за грою, дух перехоплювало. До речі, трибуни спорткомплексу «Динамо» були переповненими.

В результаті українці «розхитали» оборону суперників і знову «відірвалися» від швейцарців - 36:26.
Остаточний же рахунок матчу - 37:29 на користь нашої команди.